Koupe VW Passat Variant

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

Cau kluci,

zdravi vas mnohalety clen Audi Klubu :D

Opoustim vody bratru a pridavam se k vam, protoze si za cca 8 hodin jedu pro novyho mazela. Snad kupuju dobre, ocenil bych vas nazor, ikdyz mam trochu strach (nekde reknete - kupuju passata - odpoved - ten bude stocenej...a pod), ale tady jsou snad rozumni lide.

Objevil jsem jednu karku na mobile.de , protoze mam rezervaci, klidne to sem hodim :D

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/vw ... 32067.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ma najeto 219k a je to az u Francouzskych hranic, ale alespon vim ze pro to nepojedou Polaci a ze to neni absolutni levota...do 214k pravidelny autorizovany servis, overeno pres VIN, 1 majitel, cena velmi prizniva, ten zadek promacklej, to spravi sikovny klempir a lakyr. Videl jsem tyhle motory v najezdech k 400k (tipcars), dalsi desitky jsou pravdepodobne pretoceny v CR a nikdo to nevi. Co vy na to? Je neco, na co bych si mel dat extra bacha? Jsem vybaveny, vezu superVAG a kolegu, co se v tom dost vyzna, ale Passat je pro me cizi voda.

Jak je to potom s tim proklatym karbonem? Clovek co uci diagnostiky rekl "proc tak blba volba", pak jsme se bavili a uznal ze kdyz benzin tak tohle, nakonec, to by si clovek nevybral, 100 lidi 100 chuti.

Doufam, ze mi to tedka vsichni nerozmluvite :D

Tak zatim pic!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od KJirka »

jeden náš kamarád, tady, si nedávno koupil kolo (cyklo). Dal za něj o kus víc, než chtěj za tohle auto. Co bys na tom chtěl radit ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

KJirka píše:jeden náš kamarád, tady, si nedávno koupil kolo (cyklo). Dal za něj o kus víc, než chtěj za tohle auto. Co bys na tom chtěl radit ?
Neco podobneho jsem chtel slyset, jdu si udelat z bankovek rulicku.... :D

Šeba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 22.04.2014 19:05

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Šeba »

Určitě to zkusil projet a zaměřil se na ty šílený plasty v interiéru, obzvláště palubovka :baseball: Při nerovnosti se z ní vyluzují pazvuky, že bys po delší době někoho v autě umlátil koulí od šajtle.

Vím o čem mluvím... dá se to dost eliminovat vyspárování gumou atd, ale je to jebačka :good:
BMPčko 400k km

www.battery-import.cz / www.battery.cz / http://www.battery-import.sk

Kdyby přístroje, které lidé během doby vynalezli, ještě taky fungovaly - to by byl příjemný život!

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

Kamo to ze mas rezervaci opravdu nic neznamena, pokud nebudes v devet rano na znackach, tak to prodaji prvnimu Rumunovi, ktery prijede. :D
S motorem ti moc neporadim. Kilometry asi sedet budou. U Stuttgartu byvaji dobre auta, i cesta je na pohodu.
Cena mi nejam moc super neprijde, s naklady na dovoz ci opravdu se to jeste trochu vysplha, ale jestli ti ho da treba za 4500e, tak je to asi v pohode.
A karosar uz to videl? :D Aspon na fotce.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Prochy01 »

No za me asi tak: pro tohle obouchany a odjety auto by mi nestalo jet nekam az k FR hranicím...tedy pokud to neberes cestou na dovcu... za podobny peniz se necha poridit i v CZ... Kilometru se asi neni potreba bát, pokud to melo servis, ale celkove to na me nedělá nijak dobry dojem...asi s tim jezdil kde kdo bych tipnul podle samolepky "zákazu kouření" nebo co to tam je...obouchany je to ze vsech stran...nevim no...cenovka ale odpovídá stavu...to asi jo...

Ale kdyz pripoctes cestu, přihlášeni, cas strávený s tim, následne opravy, tak si myslim, ze nic moc...
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od KJirka »

Šeba píše:Určitě to zkusil projet a zaměřil se na ty šílený plasty v interiéru, obzvláště palubovka :baseball: Při nerovnosti se z ní vyluzují pazvuky, že bys po delší době někoho v autě umlátil koulí od šajtle.

Vím o čem mluvím... dá se to dost eliminovat vyspárování gumou atd, ale je to jebačka :good:
a to jako tam přijede, takovou pekelnou dálku a bude zkoušet, jestli tam nevržou plasty, jo ? Twl, tos mě rozbil teď. Za 135 t. si jede pro 8 nebo 9 let starou hujdu a tam je třeba zkontrolovat jen základní věci.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

Co se tyce toho obouchani....po 219k bez skrabance to asi nebude...v cechach bych proste auto nekoupil :) tak nejak z principu, mozna se bojim neopravnene, ale kdyz vezmu naklady - pochybuju o tom, ze si je nekdo za pritazeny auto z Nemecka nenecha zaplatit, a to hned dvakrat. Co se tyce koupe ceskyho Passata - po ceskych silnicich?? Co se tyce dalky - je to streka, toho jsem si vedom, take jsem byl mnohokrat upozornen, at ani nahodou nejezdim hned za hranice. S opravami je samozrejme pocitano - delam tam, kde mam pomerne velkou slevu a moznosti. Proto vezu VAGa, pokud najdu sebemensi chybku, tak ho zkusim stahnout. Nejhur to bude vylet 1 den dovolena + 1600kc cesta tam i zpet...a zabitej cas kamose a par dalsich lidi :D No tak drzte palce at se to nepodela....

Šeba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 22.04.2014 19:05

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Šeba »

KJirka píše:
Šeba píše:Určitě to zkusil projet a zaměřil se na ty šílený plasty v interiéru, obzvláště palubovka :baseball: Při nerovnosti se z ní vyluzují pazvuky, že bys po delší době někoho v autě umlátil koulí od šajtle.

Vím o čem mluvím... dá se to dost eliminovat vyspárování gumou atd, ale je to jebačka :good:
a to jako tam přijede, takovou pekelnou dálku a bude zkoušet, jestli tam nevržou plasty, jo ? Twl, tos mě rozbil teď. Za 135 t. si jede pro 8 nebo 9 let starou hujdu a tam je třeba zkontrolovat jen základní věci.
Hele já o tom typu motoru nevím nic, tak říkám jen to, s čím mám zkušenost;) Chtěl vědět, dostal info :drinks:
BMPčko 400k km

www.battery-import.cz / www.battery.cz / http://www.battery-import.sk

Kdyby přístroje, které lidé během doby vynalezli, ještě taky fungovaly - to by byl příjemný život!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od KJirka »

ježiš za tyhle peníze nic neřeš, napíchni na VAG, koukni jestli tam je motor, volant a kola a jeď s tím nach hause. O autech asi něco víš, tak za úplnýho hejla určitě nebudeš. :D

P.S: a nezapomeň na ty plasty :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ppfox »

KJirka píše:...koukni jestli tam je motor, volant a kola...
:laugh: :laugh: :laugh:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

Iks píše:Co se tyce toho obouchani....po 219k bez skrabance to asi nebude...v cechach bych proste auto nekoupil :) tak nejak z principu, mozna se bojim neopravnene, ale kdyz vezmu naklady - pochybuju o tom, ze si je nekdo za pritazeny auto z Nemecka nenecha zaplatit, a to hned dvakrat. Co se tyce koupe ceskyho Passata - po ceskych silnicich?? Co se tyce dalky - je to streka, toho jsem si vedom, take jsem byl mnohokrat upozornen, at ani nahodou nejezdim hned za hranice. S opravami je samozrejme pocitano - delam tam, kde mam pomerne velkou slevu a moznosti. Proto vezu VAGa, pokud najdu sebemensi chybku, tak ho zkusim stahnout. Nejhur to bude vylet 1 den dovolena + 1600kc cesta tam i zpet...a zabitej cas kamose a par dalsich lidi :D No tak drzte palce at se to nepodela....
Delas dobre. :good: Ale mel sis tam jeste radeji vybrat i nejakou zalozni variantu. A jak to povezes, na voziku?
RS6 Performance 445kw

Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

denis.82 píše:Delas dobre. :good: Ale mel sis tam jeste radeji vybrat i nejakou zalozni variantu. A jak to povezes, na voziku?
Podle prohlaseni MDCR muzu na zlutych SPZ i do cech, pokud je k tomu radne vyplneny papir, viz http://www.mdcr.cz/cs/Media/Tiskove_zpr ... pruhem.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Akorat nevim jak s pojistenim, tenkrat mi na hranicich rekli ze to nema pojistku a ze s tim nesmim jet. Pres plnou moc jsme to pak faxovali na celnici aby me pustili :D

Zalozni varianta jsou cerveny znacky na 30 dni. Poresim zitra, musim zavolat na dopravni, dneska jsem to nestihl....

Co se tyce auta - mas pravdu, tahle varianta me napadla az pozde. Jiste to neni jedine auto co ten chlap ma, mluvi dobre anglicky a po okoli par bazaru taky bude...

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

můžu se tě zeptat pod jakou přezdívkou jsi působil dlouholetě na AK klubu ?? to by mě docela zajímalo..

a dám ti jednu radu. pro to auto radši nejezdi..

1. o dovozu jak vidno víš velký prd , ani nevíš že žluté značky jsou zároveň povinné ručení pro celou Evropu
2. to auto je v celku slušná hujda, která by se při trochu štěstí dala sehnat i tady možná o truchu dřáž ale dala.
3. jak to máš daleko a čím jedeš že tě cesta tam a zpět bude stát only 1600Kč.. to by mě fakt docela zajímalo
4. možná se pletu ale ty máš dost omezen rozpočet a hledáš vůz podle ceny je tak ?

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

Iks píše:
denis.82 píše:Delas dobre. :good: Ale mel sis tam jeste radeji vybrat i nejakou zalozni variantu. A jak to povezes, na voziku?
Podle prohlaseni MDCR muzu na zlutych SPZ i do cech, pokud je k tomu radne vyplneny papir, viz http://www.mdcr.cz/cs/Media/Tiskove_zpr ... pruhem.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Akorat nevim jak s pojistenim, tenkrat mi na hranicich rekli ze to nema pojistku a ze s tim nesmim jet. Pres plnou moc jsme to pak faxovali na celnici aby me pustili :D

Zalozni varianta jsou cerveny znacky na 30 dni. Poresim zitra, musim zavolat na dopravni, dneska jsem to nestihl....

Co se tyce auta - mas pravdu, tahle varianta me napadla az pozde. Jiste to neni jedine auto co ten chlap ma, mluvi dobre anglicky a po okoli par bazaru taky bude...
No nabidku ma bohatou, treba nakonec odjedes v tom Gallardu za 126900e. :laugh: Radeji bych se mrkl jeste na net.
Se znackama uvidis, oni ty zlute uz moc nechteji davat ani na uradech....jak poznaji ze jsi z Ceska, tak ti budou cpat ty cervene. Je tam rozdil cca 100e, zalezi jak kde.
RS6 Performance 445kw

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“