Koupe VW Passat Variant

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

nechtějí na úřadech protože tam všichni s tím kšeftovali ti Turci a ukrajinci.. takže jim to sebrali a dělají to zpět na úřadech.
Myslím že oni už to v kukaních nikde dělat ani nesmí..
a na rovinu stejně jsem vždy přetáhl termín takže voni ty červené jsou nakonec i lepší a člověk má klid.

a nebo úplně nejlepší ject rovnou s plaťákem a máš klid taky..
denis.82 píše: Se znackama uvidis, oni ty zlute uz moc nechteji davat ani na uradech....jak poznaji ze jsi z Ceska, tak ti budou cpat ty cervene. Je tam rozdil cca 100e, zalezi jak kde.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

ricom píše:můžu se tě zeptat pod jakou přezdívkou jsi působil dlouholetě na AK klubu ?? to by mě docela zajímalo..

a dám ti jednu radu. pro to auto radši nejezdi..

1. o dovozu jak vidno víš velký prd , ani nevíš že žluté značky jsou zároveň povinné ručení pro celou Evropu
2. to auto je v celku slušná hujda, která by se při trochu štěstí dala sehnat i tady možná o truchu dřáž ale dala.
3. jak to máš daleko a čím jedeš že tě cesta tam a zpět bude stát only 1600Kč.. to by mě fakt docela zajímalo
4. možná se pletu ale ty máš dost omezen rozpočet a hledáš vůz podle ceny je tak ?
No to nevim, kdyby chtel usetrit, tak by si ho prave spis koupi tady, kde je vetsina aut levnejsi nez v Nemecku, ne??
Kdyz mu nevadi ten blatnik (ja osobne si myslim, ze karosar bude muset hodne kouzlit, spis bude jednodussi ho urezat a vymenit), tak bych z toho strach nemel.
Max. se projede, to zas takovy pruser neni. Ja mu to urcite schvaluju, vzdyt to co se tady prodava je absolutni tragedie (ted jsem proveroval pro kamarada asi sedm dvojkovych Ochcavek - a docela jsem se pobavil) :roll:
RS6 Performance 445kw

Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

ricom píše:můžu se tě zeptat pod jakou přezdívkou jsi působil dlouholetě na AK klubu ?? to by mě docela zajímalo..

a dám ti jednu radu. pro to auto radši nejezdi..

1. o dovozu jak vidno víš velký prd , ani nevíš že žluté značky jsou zároveň povinné ručení pro celou Evropu
2. to auto je v celku slušná hujda, která by se při trochu štěstí dala sehnat i tady možná o truchu dřáž ale dala.
3. jak to máš daleko a čím jedeš že tě cesta tam a zpět bude stát only 1600Kč.. to by mě fakt docela zajímalo
4. možná se pletu ale ty máš dost omezen rozpočet a hledáš vůz podle ceny je tak ?
Bohuzel, tady narazime na realitu.

1) Vim, precetl jsem si to. To ze polovina clanku pise ze zlute znacky mit nesmis a druha polovina pise ze je to v pohode, zmate kde koho. Nebudu tu chytracit, ze vim vsechno. Nepotrebuju si honit ego.
2) Viz dva prispevky vyse
3) Sluzebak
4) Ne. Vybiram rodinne, spolehlive auto, ktere vydrzi 8tkm rocne dalsich 10 let. Pokud se mi motor podela za 100tkm, tak me to nezajima, protoze autu bude 20 let. Auto je pro me druhotna vec, potrebuju aby slouzilo, ne abych s nim balil buchty. To uz mam zarizene.

Prezdivka...ze by Iks? Nevim, zkusil bych to...

Neni to o tom ze nechci slyset realitu (otazka je, je tvoje realita opravdu realitou..?), ale o tom, jak s lidmi jednas....muzes to napsat i lepe, nic by se nestalo. I tak diky, ze jsi venoval svuj cas mym problemum. Pred osmi lety to problem nebyl - zeptal jsem se dvou lidi, a jel jsem. Dneska mam diagnostiku, ptam se v praci, ve VW klubu, ctu clanky, doporuceni, jeden rekne je to sunt, druhy rekne je to dobra volba, treti rekne to je super, ctvrty to je nic moc....--> Zjisteni, ze moc otazek vyvola prilis mnoho odpovedi :) Hujda je oficialni nazev VW vraku? Nikdy jsem to neslysel :D

Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

denis.82 píše:
ricom píše:můžu se tě zeptat pod jakou přezdívkou jsi působil dlouholetě na AK klubu ?? to by mě docela zajímalo..

a dám ti jednu radu. pro to auto radši nejezdi..

1. o dovozu jak vidno víš velký prd , ani nevíš že žluté značky jsou zároveň povinné ručení pro celou Evropu
2. to auto je v celku slušná hujda, která by se při trochu štěstí dala sehnat i tady možná o truchu dřáž ale dala.
3. jak to máš daleko a čím jedeš že tě cesta tam a zpět bude stát only 1600Kč.. to by mě fakt docela zajímalo
4. možná se pletu ale ty máš dost omezen rozpočet a hledáš vůz podle ceny je tak ?
No to nevim, kdyby chtel usetrit, tak by si ho prave spis koupi tady, kde je vetsina aut levnejsi nez v Nemecku, ne??
Kdyz mu nevadi ten blatnik (ja osobne si myslim, ze karosar bude muset hodne kouzlit, spis bude jednodussi ho urezat a vymenit), tak bych z toho strach nemel.
Max. se projede, to zas takovy pruser neni. Ja mu to urcite schvaluju, vzdyt to co se tady prodava je absolutni tragedie (ted jsem proveroval pro kamarada asi sedm dvojkovych Ochcavek - a docela jsem se pobavil) :roll:
Kamos koupil stocenou Octu, protoze jinou nenasel. Jen koukal, jak moc podle papiru stocena je. Kupovat auto tady, to muzu rovnou uspory hodit do kanalu. Tady mam alespon dejme tomu 50/50 sanci ze to nebude vrak, stocka, bouracka (myslim krom fotek), atp. Kamos pres VIN rikal, ze bude v dobrem stavu. To byla podminka vubec pro to, abych tam jel.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

ricom píše:nechtějí na úřadech protože tam všichni s tím kšeftovali ti Turci a ukrajinci.. takže jim to sebrali a dělají to zpět na úřadech.
Myslím že oni už to v kukaních nikde dělat ani nesmí..
a na rovinu stejně jsem vždy přetáhl termín takže voni ty červené jsou nakonec i lepší a člověk má klid.

a nebo úplně nejlepší ject rovnou s plaťákem a máš klid taky..
denis.82 píše: Se znackama uvidis, oni ty zlute uz moc nechteji davat ani na uradech....jak poznaji ze jsi z Ceska, tak ti budou cpat ty cervene. Je tam rozdil cca 100e, zalezi jak kde.
Od dubna se uz nevydavaji skoro vubec (resp. uz jen v nekterych oblastech).
Pokud clovek resi jedno auto, tak jsou urcite lepsi cervene...
Ja jezdim na madarskych prevozkach, ty jsou jako jedine platne v cele EU. :smoke:
RS6 Performance 445kw

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

za mě je dobře pouze výběr jestli nafta či benzín..

určitě do německa ano ale né tak daleko.. proč..
mě spíše vadí ten světlej interiér, venek se řešit dá poměrně levně..

dá se sehnat i u nás, ale jak píše kolega denis je to o nervy.. ale dá se né že ne.

ale tak jde o prd no jedeš služebákem tak se holt projedeš no..

z audiklubu tě tedy skutečně neznám.. no otázka je na kterém jsi byl.

Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

ricom píše:za mě je dobře pouze výběr jestli nafta či benzín..

určitě do německa ano ale né tak daleko.. proč..
mě spíše vadí ten světlej interiér, venek se řešit dá poměrně levně..

dá se sehnat i u nás, ale jak píše kolega denis je to o nervy.. ale dá se né že ne.

ale tak jde o prd no jedeš služebákem tak se holt projedeš no..

z audiklubu tě tedy skutečně neznám.. no otázka je na kterém jsi byl.
Zlute znacky by mel vyridit bazarista, dulezita je ten ruzovej papir k tomu, vis to prohlaseni MDCR. Pak by mely platit 5 dni i v CR, ale to se proste rozchazi....musim zitra zavolat. Neznas me, protoze moje 17 let stara A3 proste celou dobu fungovala, to je cele :D Resil jsem jen drobnosti a pak nakonec montaz airbagu. Nejsem clovek co datli na forech, neni k tomu duvod - radeji si popovidam o kompech a tedka delam cestinu do jedny hry, takze kdyz sedim u kompu, bud parim, nebo delam korekturu...kdyz nehledam auto :D Tady to bude velmi podobne.

P.S: Auto bych nemenil, ta a3 jede docela dost, ale neni to uplne rodinny auto a dcera pekelne rychle roste :D

byl jsem na http://www.audi-club.cz" onclick="window.open(this.href);return false; . Mejte se chlapi, dik za rady a za plodnou flame diskusi, ja jdu spat. At se nekde nerosekam...
Naposledy upravil(a) Iks dne 28.04.2015 23:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od KJirka »

to s tím balením buchet je dobrý :laugh: :laugh: :laugh:
prej to už mám zařízený :laugh: :laugh:
amatére :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

KJirka píše:to s tím balením buchet je dobrý :laugh: :laugh: :laugh:
prej to už mám zařízený :laugh: :laugh:
amatére :laugh:
Mam rodinu :) Proto kombik.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od KJirka »

no neboj, já to pochopil :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od hkr »

Bavim se! :laugh:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

radši no comment už :laugh: :laugh:

Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

Cau,

tak jsem zpet, a bez auta. Verim, ze kde kdo oceni, s cim jsem se setkal a proc jsem auto nakonec nedovezl.

1) To ze auto bylo bouchle, to jsem vedel, vypadalo to stejne jako na fotkach. Zadna tragedie.
2) Najeto 219k, tomu stav odpovidal, ale!

Bazar je rozdeleny na dve casti. Pro Nemce, a pro Export. Pro export = uplne zasla auta, nejde o to ze nejsou umyta zvenku, ale ani zevnitr, vypadalo to dost hrozne. Nekuracky interier, ale pri porovnani koupe s moji A3 pred 8 lety od cmouda v Norimberku se to neda vubec srovnat. Posazeny na plechacich a totalne sjetych zimakach (takze bazarista topi vsechny hliny, co mu projdou rukama, s tim bych nesmel ani na silnici). Interier tu a tam poskozeny - vrypy v kozenem volantu, vymackana parkovaci brzda, obcas natrzena latka v interieru. Chybela polovina origo vybavy. Na motoru auta chybel kryt, baterka total KO (odpoved - to se stava, kdyz tu auto dva dny stoji, hh), po prineseni ext. zdroje motor na jednom valci/ventilu klepal. SuperVAG ukazal 10-12 chyb, nutno dodat, ze po smazani se jiz neobjevily, ale spatna vaha vzduchu a ve trech kategoriich programovana jednotka, to nevestilo nic dobrelo. Kontakty u pojistkovy skrine orezly (neveril bych, ze to VW udela tak idiotsky, aby do toho zespodu litala voda??), vykloktany silentbloky u motoru. Po prudkem seslapnuti plynu motor malem chcipal (vaha, filtr?). Vada na celnim skle. Hodnota vozu cca 3000 Eur, s hlinama 3500 Eur, a uprimne, ikdybych ho ukecal, za tu praci mi to nestoji.

Uplne bych to nebral jako fail, ani jako zbytecny vylet. Jsou to urco zkusenosti do budoucna. Co ale musim priznat je, ze VW me zpracovanim interieru, a hlavne pristrojovky, dost zklamalo...ikdyz jsem na to byl upozornovan, ale tenhle typ VW jsem v ruce az do dneska nemel. Z Audi se bude asi tezko presedat.

Pro upresneni: Moje A3 mela sice praskle svody, turbo a nakvetlou strechu u list, ale tyto tri zavady (cca 20k) mi byly 10x milejsi nez kdyz jsem videl tohle. A to jsem ji privezl na novych zimach a mam 2. kola BBS R17 k tomu.

P.S: Uplne me dostalo, ze jsem ujel 533 KM a zjistil, ze na skle jsou dve ceske dalnicni znamky z roku 2010/11 :D

Vysledek: Tohle auto se tady nesezene, protoze by si ho nikdo nedovolil takhle za 140k prodavat. S porovnanim s timhle se to srovnat vubec neda, tedy alespon podle fotek...

http://www.tipcars.com/volkswagen-passa ... 12121.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Qido »

:laugh: :laugh: :laugh:
Nezlob se na mě, ale jsi vůl. Nic jiného.

Co jsi čekal? To auto byla hujda už na fotce.
Takových aut je i v ČR 12 do tuctu a máš je za rohem. A kecy typu, že v ČR je všechno stočený a všechno stojí za h***o si nech. Ano, v drtivé většině je to děs a hrůza, ale najde se dobrá ojetina. Člověk musí trochu hledat.

Omlouvám se Ti za upřímnost.

Iks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2015 21:00

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Iks »

To je v pohode, vsiml jsem si, ze lidi neumi v dnesni dobe normalne komunikovat :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“