Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od ricom »

tak jsi ho..vno technik :laugh: :good:
Klejzlik píše:Mam obavy,ze na tohle proste nemam :-D

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od ppfox »

Možná Marty by pomohl s horkovzduškou... :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od Nemo »

Ricom by to tam tiež nedal, ten má zlaté technické ručičky inde :drinks: :laugh:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od mike_sirbu »

zdarec,nevíte náhodou někdo jak se dá demontovat třetí brzdové světlo na B6 kombajn R-Line? nefakčí..

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od ricom »

tvl kámo jsi drzý a ještě z SK :drinks: :drinks: ale máš recht :good: :good:
Nemo píše:Ricom by to tam tiež nedal, ten má zlaté technické ručičky inde :drinks: :laugh:
mike_sirbu píše:zdarec,nevíte náhodou někdo jak se dá demontovat třetí brzdové světlo na B6 kombajn R-Line? nefakčí..
R-line jako že tam máš tu stříšku ?? takovou prodlouženou ?? tak to půjde blbě a snad je to světlo i jiné myslím.

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od mike_sirbu »

ricom píše:tvl kámo jsi drzý a ještě z SK :drinks: :drinks: ale máš recht :good: :good:
Nemo píše:Ricom by to tam tiež nedal, ten má zlaté technické ručičky inde :drinks: :laugh:
mike_sirbu píše:zdarec,nevíte náhodou někdo jak se dá demontovat třetí brzdové světlo na B6 kombajn R-Line? nefakčí..
R-line jako že tam máš tu stříšku ?? takovou prodlouženou ?? tak to půjde blbě a snad je to světlo i jiné myslím.
jj ta stříška,je to origo R-line,ale mužu hledat jak chcu a nové brzdové světlo na R-line nikdo neprodává(kdybych ho třeba rozlámal),jenom do normálního křídla,ještě zjistím kolik bude stát v originále..
Přílohy
20150503_062331.jpg

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od ricom »

jo pane kvůli tomu jsem tu stříšku nechtěl dodělávat.. je to tam nějak přes piču celé, je to nějak lepené a kdo ví co.. a tobě nesvítítí jako vůbec ??
to by mohlo bejt někde na drátech. možná v tý průchodce gumový v otvírání..

zkus napsat uživateli Kimik to je šikula možná by na něco přišel co by to mohlo být, či jak na to.. :drinks: :drinks:

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od mike_sirbu »

ricom píše:jo pane kvůli tomu jsem tu stříšku nechtěl dodělávat.. je to tam nějak přes piču celé, je to nějak lepené a kdo ví co.. a tobě nesvítítí jako vůbec ??
to by mohlo bejt někde na drátech. možná v tý průchodce gumový v otvírání..

zkus napsat uživateli Kimik to je šikula možná by na něco přišel co by to mohlo být, či jak na to.. :drinks: :drinks:
no ještě v zimě trochu svítilo,ale já jsem většinu času mimo čr a s paštikou jezdí baba,tak kdo ví jak dlouho to už nefunguje. Je tam prasklý ten plast,tak to bude asi zaoxidovaný,ale potrebuju vědět jak to co nejšetrněji rozebrat tak abych ho stejně nakonec nemusel koupit nové..
Ale dík za info,napíšu mu :good:

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od hkr »

Kimik by tohle možná dovedl opravit, to je fakt. :drinks: Jinak pěkný Páša :good:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od mike_sirbu »

hkr píše:Kimik by tohle možná dovedl opravit, to je fakt. :drinks: Jinak pěkný Páša :good:
Jo B6 R-Line se jim povedl :good:

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od mike_sirbu »

tak R-Line se jim opravdu povedl!!! Protože to nějaký ožralec kreslil asi v hospodě a nějak nedomyslel že by se to světlo mohlo někdy vysrat a pořádně to celé přilepil a podle originál návodu je dopuručeno měnit celé křídlo(při demntáži muže prasknout) a musí se lakovat dveře.. Cena světla 2000 v originále,tak to příští týden vykuchám sám(raději se to pokusím vyříznout šetrně sám než vyřezávačkou na skla co mají ve vw). Uvidíme,snad se povede a kdo chce křídlo R-line tak at si raději koupí normální kde to drží šroubky. Nechápu proč to taky nemají jenom přišroubované. Další vychytávka,co jsem dnes vyslechl od technika ve vw je,že jsem chtěl vyměnit pouze gumičku pud klapkou na sání (motor CR je tam připojená hadice od cooleru) a pán hlásí cifru 13000 :D že to umí pouze jako komplet i s klapkou,tak jsem se zasmál a taky si to udělám sám :-).

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od ricom »

jo jo ve vW autorizáku se člověk hodně pobaví.. a to já jsem proti tobě technickej debil..
a o pánech co navrhovali některé chujoviny radši pomlčet..

ještě že jsem se na tu stříšku fakt víš co :drinks: :drinks:

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od Nemo »

Nooo s tým tesnením to ma fakt dostalo :laugh: Oni asi to tesnenie aj s klapkou vyberajú z vnútornej strany spolujazdca cez výduch ventilátora, potom by som tej cifre aj veril :laugh: :rofl: Neskutočné aký debili pracujú v servisoch...
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
mike_sirbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 23.12.2007 11:42

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od mike_sirbu »

on je spíš problém že na skladech VW nevedou pouze tu gumyčku která je už vymyčkaná,ale pouze celou klapku :D prostě tohle se ani nehodí nijak komentovat,protože to fakt člověk netuší jestli se má smát nebo brečet :D.Jak to tam ted bylo tak jsem nechal vyměnit GPS příjmač,když se zapla navi,tak to ukazovalo že je auto o 30km uplně někde jinde než ve skutečnosti je, tak jsem se ted díval na fotku a jenom mě tak napadlo jestli je to udělané pořádně,aby mi neteklo do auta :D. V mém případě bych se tomu ani nedivil,protože na tyto věci já mám fakt štěsti :D.
Já toho času nemám tolik,protože makám mimo čr,tak jsem to chtěl mít pořešené abych se místo volna nemusel hrabat v autě,ale když to jinak prostě nejde tak si člověk musí poradit aby necpal zbytečné peníze do auta na věci které vlastně ani měnit nemusí..

Mám ještě dodávku a tu dávám do origo servisu když se mi stím nechce dělat a jenom jedna věc se jim povedla na první pokus a to rozvody,jinak jim to musím vždycky vracet,když to nepočká do čr,tak to řeším po víkendech místo volna někde mimo čr. Nechal jsem je jednou udělat těsnění pod turbem,to bylo v cajku,ale nevím proč jim zavazela kapota a další součástky karoserie (sundával jsem tam turbo 2x a nikdy jsem kapotu nesundával)a jedu si tak v noci a čumím že to nějak špatně svítí a na jedné straně jsem mezi světlo a kapotu strčil prst a na druhé mačkala kapota světlo dolu.. Tohle prostě nepoberete jak jim je to uplně jedno že to je složené špatně,prostě zaplat a mazej :D
Nemo píše:Nooo s tým tesnením to ma fakt dostalo :laugh: Oni asi to tesnenie aj s klapkou vyberajú z vnútornej strany spolujazdca cez výduch ventilátora, potom by som tej cifre aj veril :laugh: :rofl: Neskutočné aký debili pracujú v servisoch...

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Nefunkční třetí brzdové světlo ? :-/

Příspěvek od Qido »

To těsnění se dá samozřejmě normálně koupit. Mám sice PD, ale těsnění je stejné a zrovna včera jsem si přivezl domů všechna možná těsnění kolem sání a egr. (Díky ricome ;-) )

Pro TDI CR:
http://www.partscats.info/volkswagen/en ... id=3154985" onclick="window.open(this.href);return false;

A tedy těsnění mezi trubku sání a EGR: 03G131547C
A O kroužek klapky: 03L131547B

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“