Špatná nafta

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Špatná nafta

Příspěvek od Prochy01 »

Paciste20 píše:Dvema slovy: nejede to
Odpověď: nastartovat jsi zkousel? Pokud to jde nastartovat, musis jeste zaradit, pak to pojede ;-)))))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Špatná nafta

Příspěvek od ppfox »

Paciste20 píše:...filtr se vyndal a nahral system - cenu nevim...
cooo??? 8O kámo že si z náš děláš srandu viď? :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Špatná nafta

Příspěvek od KJirka »

no pak je ještě jedna taková šílená varianta, kterou bych ti nepřál, nicméně to řeknu. Jestli se to tandemový čerpadlo přidřelo, tak bude palivovej systém za filtrem plnej kovových pilin. A pokud to v servisu nezjistili a tudíž i nevyčistili, tak se ty piliny znovu roznesly do těch nových vstřiků. Ale tuhle šílenou verzi ti fakt nepřeju.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Špatná nafta

Příspěvek od yessmen »

Vtipný až to vtipný není... pochopil jsem že mu vyndali DPF a nahráli SW... vyměnily vstřiky OK I kdyby co kdyby tak co ti jako řekli na to že nic neopravily?
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Špatná nafta

Příspěvek od KJirka »

jak neopravili, dyť píše, co všechno udělali. Druhá věc, že to furt nejede. To je po takový "opravě" dost podstatný.
jestli byly všechny vstřky úplně k.o., tak to není ze špatnýho jednorázovýho natankování. To mi nikdo nevymluví.
Ovšem kdyby tudy prošly ty piliny, jde to do pr**le všechno a hned. Už jsem to viděl a nebylo to nic pěknýho.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Špatná nafta

Příspěvek od 11mAjA11 »

Hlavně ten servis neměl předat nefunkční auto.
Vzhledem k tomu že majitel je laik, tak bych to reklamoval, zaplatit 32t a dostat nefunkční auto bych teda neakceptoval.
Jak bylo psáno pokud vyměnili vstřiky a nevyměnili palivové vedení, rail, vysokotlak, nádrž a všechno kudy nafta teče ( nebo minimálně dokonale nevyčistili - což ostatně ani nejde ), oddělali další sadu vstřiků ( nebo neoddělali - protože třeba žádné nevyměnili ) to nikdo neví.
Pokud by rekalmaci nepřijali šel bych do sporu, nechal udělat posudky, jenže taky záleží jak dlouho už to od převzetí auta po opravě je..

Co to je za servis ?
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Špatná nafta

Příspěvek od KJirka »

to je podobný, jako když se ti rozletí turbo a nějakej trouba to vyndá a nasadí nový. Ve většině případů je během chvíle i po něm, protože se nejdřív musí sání dokonale vyčistit od případných kovových úlomků. Když takhle naráz odejdou vstřiky, něco se do nich muselo dostat a je to nejspíš roztahaný v celým palivovým systému. Pokud se všechno důkladně nevyčistí, můžou to měnit pořád dokola. A je fakt, že má-li se to dělat důkladně, je to na rozborku půlky auta, nádrží počínajíc.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Paciste20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 27.04.2015 19:53

Re: Špatná nafta

Příspěvek od Paciste20 »

Oni mi nic nepredali zatim. Vymenili vstriky, vycistili, dovezli na lane na benzinku, natankovali + pridali aditiva a zas to nechtelo nastartovat. Dnes mi rekli ze musi vyndat motor - muze byt neco s pistama...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Špatná nafta

Příspěvek od KJirka »

něco s pístama ? Ach bože, to bude asi story. Před pár měsíci tady psala nějaká ženská a mělo to podobnýho ducha i scénář. No, potěš tě pánbůh.
Co to je prosim tebe za spravovatele ? Jestli to nemáš nějak po dobrý známosti, tak dej bacha, ať jim neděláš hejla. Pokud vidí, že nemáš tušení, co se v tom autě děje, můžou z tebe tahat prachy, jak z oslíčka otřes se. Nemusí to tak bejt nutně, ale nebyl bys na druhou stranu z daleka první.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Špatná nafta

Příspěvek od 11mAjA11 »

Ani poslední...

:roll: :roll: :roll: :roll:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Špatná nafta

Příspěvek od KJirka »

tak jak to dopadlo ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

batohm
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.07.2016 13:52

Re: Špatná nafta

Příspěvek od batohm »

Které čerpadlo je tandemové ? Vstřikovací nebo ponorka ? Mam podobný problem,po natankovaní když přeřazuji z 3 na 4 tak to uplně přestane tahnout, jakoby nedávalo turbo a nebo tam nejde palivo ? Stalo se mi to poprvé, docházela nafta a natankoval jsem misto na shell na papoil a ještě v takoví díře. Měl jsem to na diaknostice a tam mi řekli že všechno funguje jak má tak nevím ???

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“