Přehrávání MP3 na MCD / změna umístění 6CD changeru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Přehrávání MP3 na MCD / změna umístění 6CD changeru

Příspěvek od Goauld »

Tak jak ho máš hozenej ve schránce tak opravdu být nemůže, myslel sem, že se tam vleze na vodorovno. Pokud se ta chyba projevuje jenom při té poloze jako ve schránce, tak je jasny, že je to tím. Na mechaniku a cédéčka totiž působí gravitace, která je tlačí někam jinam, proto to dělá tu chybu.
Co se týče tahání kabelu, tak to vede normálně pod plastama prahu vepředu a vzadu a následně pod čalouněním kufru až k tomu místu u lékárničky, kde má být. Nic se vrtat nemusí.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

bayern
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 11.02.2015 20:48

Re: Přehrávání MP3 na MCD / změna umístění 6CD changeru

Příspěvek od bayern »

Tak jsem dneska protáhnul kabel od lékárničky k rádiu, měnič jsem tam zatím vypodložil vším možným, aby byl ve vodorovné poloze a aretaci jsem dal na H. Naplnil ho 6CD a uvidíme, jak se to teď bude vyvíjet. O víkendu udělám nějaké vingly, abych ho tam přišrouboval.
VW Golf VI 2.0TDi CR r.v. 2009 / 81kW | okres Mladá Boleslav / Benátky nad Jizerou

HEX-CAN USB | VCDS 12.12.0 EN ze zahraničí
KKL kabel USB(COM) | VAG-COM 304 EN ze zahraničí

bayern
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 11.02.2015 20:48

Re: Přehrávání MP3 na MCD / změna umístění 6CD changeru

Příspěvek od bayern »

Nechal jsem si udělat U profil z nerezu do kterého jsem vsadil měnič. Po 14ti denním zkušebním provozu se nevyskytla žádná chyba při výměně CD. Asi to opravdu bylo polohou měniče. Takže úspěšně vyřešeno! :)
Přílohy
Měnič vsazený do U profilu, který je přišroubován ke karosérii.
Měnič vsazený do U profilu, který je přišroubován ke karosérii.
VW Golf VI 2.0TDi CR r.v. 2009 / 81kW | okres Mladá Boleslav / Benátky nad Jizerou

HEX-CAN USB | VCDS 12.12.0 EN ze zahraničí
KKL kabel USB(COM) | VAG-COM 304 EN ze zahraničí

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“