Koupe VW Passat Variant

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

prodává kolega Denis82, má auto v cajku jen má vyšší nájezd.. ale jestli máš trochu po kupě v hlavě tak by ti to vadit nemělo.. A auto má ve stavu 1A.
a je to nájezd poctivej.. výbava lepší jak požaduješ ty.. a první servis tě nečeká žádnej co vím já..

neváhej ho kontaktovat to autí stojí za to. jen myslím že má automat ale toho bych se rozhodně nebál.. jestli mohu radit

je to tento náš kolega, který si trochu udělal radost http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=298858" onclick="window.open(this.href);return false;

moullis píše:Čau kluci,
už přes rok se pohybuju v sekci 3C/CC, poctivě jsem přečetl snad všechny topicy, které tu kdy kdo založil. A jsem rozhodutý si i přes všechny drobné bolístky auta pořídit passata 3C.
Chci se narovinu zeptat, neprodává nebo nechystá se např. do měsíce někdo z vás či vašich dobrých známých prodat svého passata? Určitě si říkáte, celkem odvážná otázka, ale raději bych koupil auto od kteréhokoli ze zdejších klubáků, o kterých vím, že by se navzájem nepodělali, myšleno tak že bych opravdu nerad vrazil peníze nějakýmu nepoctivýmu autobazaru za nablejskanou jebku, která mě už při cestě domů z "výhodné" koupě nechá stát někde v odstavnym pruhu na dálnici. Už nějakou dobu sleduju nabídky na internetu, pořád dokola jsou v nabídce ty stejný auta a když se obejví nějakej pěknej novej kus, tak je do druhého dne pryč. Nechtěl jsem toto téma zakládat v sekci "bazar/poptávka", přecijen zde je větší návštěvnost a rád bych rozvinul diskuzi např. pro další návštěvníky.
Moje představa je 3C kombi, r.v. min. 2009, nejlépe v černé barvě, manuál, vybava highline, rád bych se vešel do řekněme 250-280 tis. Je to vůbec reálný sehnat pěknej poctivej kousek za tuhle cenu? Díky za odpovědi :wink:

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

Dekuji pane Zdeno za pochvalu. :thanks: :drinks: S takovou te i zamestnam. :laugh:
Auto v patek prodano...zde pres klub. A volalo hodne zajemcu i z bazosu, coz jsem pri takovem najezdu docela cumel. Asi dostavaji lidi v Cesku rozum. :D
RS6 Performance 445kw

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

tak to je dobře kolego.. neměl jsem strach o to, že by jsi neprodal.. :good: :good:
sic to bylo o kilo pade smotaný, všechny díly ty nejlevnější, doplňky Chine, kola Korea, Vin čísla to měla asi 3, ale jinak to bylo pěkné auto.. :laugh: :laugh: (doufám že to všichni pochopí jak to myslím)

no narovine je tady pár aut, které bych takto mohl doporučit, ale většinou nejsou na prodej a hned tak nebudou, bo si je majitelé hýčkají.

kolegovi moc to hledání fakt nezávidím.. není to jednoduché v této džungli něco good najít.. ale zase šušně na to má pěkné a myslím, že by to jít mělo :good:

škoda no, když se tu po delší době objeví někdo, kdo má všech deset pohromadě, má rozumný peníz na auto a nic není k dispozici.. :sorry:

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

Jj, rozpocet ma dobry :good: , ale s tema B6 je to posledni dobou bida vsude. I v DE. Proste nejsou. :(
Ale zase B7 je ted hodne. :D
RS6 Performance 445kw

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

vždyť je to hnus jak ta B8 tvl. néé mě se tam prostě osobně nelíbí ten čumák.. a B7 co je tam navíc nic moc :drinks:
denis.82 píše:Ale zase B7 je ted hodne. :D

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

Ale hodne lidi premysli tak, ze na B6 opticky nepoznas, jestli je to stare pet nebo deset let. Kdezto u B7 si hned soused vsimne, ze mas nove auto. :laugh:
ricom píše:vždyť je to hnus jak ta B8 tvl. néé mě se tam prostě osobně nelíbí ten čumák.. a B7 co je tam navíc nic moc :drinks:
denis.82 píše:Ale zase B7 je ted hodne. :D
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od selatko »

Ať si sousedi říkaj co chtějí.. B6 nejhezčí :)
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Příspěvek od ricom »

Jebu na sousedy. Musí se to líbit hlavně mě

Patrik

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od moullis »

Díky kluci za info,
to Qido: o stříbrným highlinu vím, stačil jsem si ho všimnout :D ...jen prostě už jsem stříbrný auto jednou měl a tak nějak chci zkusit jinou barvu a Páša v černý barvě by byl sen
to ricom: denis.82 měl mazlíka pěknýho, celkem jsem sledoval jeho topic, jen ta DSG převodovka....co jsem si tady kdy stačil přečíst, tak dost lidí jí chválí, já osobně jsem jí ještě neměl možnost vyzkoušet, co jsem kdy s automatem řídil, tak byl Renault Megane, ale to se v žádném případě nedá s DSG srovnávat. :lol: V tomhle jsem dost na vážkách, známý si teď koupil Superba s DSG a tak si to možná vyzkouším u něj a změním názor, kdo ví, týhle otázce jsem ještě otevřenej.

A jestli Passata B6 nebo B7? Beru to tak, že zy tyhle peníze (do cca. 280k) má člověk šanci podle všeho pořídit B6 v super stavu. Tak samo, že by se mi líbila i B7 (např. osobně se mi designově líbí tapecy dveří víc než v B6, pak ty jeho xenony s LEDkama...atd), jen si myslím, že na týhle hranici začíná jakejsi B7 lowend (tím se nechci nikoho dotknout), mám tím na mysli, že by člověk sice pořídil nějakou B7, ale celkem social edition oproti B6, nebo se pletu? Znalejší zde určitě prozradí...Takže se raději řídim rozumem a prostě koukám po B6 a to byl taky důvod, proč jsem napsal do této sekce, kde si myslím, že pohybují lidé v této problematice nejpovolanější :good:

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od Qido »

Zdravý přístup. A s DSG neváhej. Pro CR výborná volba.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ricom »

Konečně fakt někdo s rozumem, kdo se umí zeptat :drinks: :drinks: :good: :good:

toho DSG se vůbec neboj.. Neznám nikoho komu by odešlo. Vše je jen o údržbě a to platí nejen o DSG..
zkus se dohodnout s Denisem.. On umí přivézt pěkné autí.. A rozhodně je to člověk, kterej by ti mohl pomoci..

Ikdyž díky ČNB to asi sláva nebude no. je to teĎ nějaká mizérie i venku..

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od denis.82 »

Ono je to trochu paradox...jeste nedavno jsem takove auta vozil i lidem, u kterych ten rozpocet az takovy nebyl...a ted kdyz nekdo penize + normalni uvazovani ma, tak zase nejsou auta. :sorry: :sorry:
RS6 Performance 445kw

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od moullis »

Tak nečekal jsem, že zde dostanu nabídky na prodej od všech místních klubáků (chápu, hýčkané kousky 8) ), nicméně by to bylo v tý džungli, jak říká ricom, zase o něco příjemnější pořízení novýho mazlíka. Všude je plno inzerátů, člověku z toho jde hlava kolem, ale už jsem se tak nějak naučil selektovat ty, o který nemám zájem, přecijen se pořád opakují :lol: Dovolil bych si zde udělat takový nástřel třech aut z té džungle, na který bych byl ochoten se třeba i zajet podívat,schválně mrkněte a klidně napište co si myslíte.

jeden němec: http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C ... 38558.html" onclick="window.open(this.href);return false;
pak soukr. osoba: http://auto.bazos.cz/inzerat/46708433/V ... 20-TDI.php" onclick="window.open(this.href);return false;
dále Škoda plus: http://www.skodaplus.cz/Car/861815/volk ... 6loadTo%3D" onclick="window.open(this.href);return false;

Nutno dodat, že nečekám žádný jasný odpovědi typu, tvle na co čekáš, jeď, jen mě zajímá, jestli se třeba někdo z vás už na tyhle kousky nebyl mrknout a nemá pro mě bohužel nějaký špatný info, např. smotaný km, bouraný 3xpřes střechu apod. Chápu,že z inzerátu toho moc poznat není a člověk to musí vidět naživo...a v dnešní době nejen vidět,ale i prohnat VAGem apod.

A co se týká případného dovozu, tak to je pro mě jedna velká neznámá a proto bych chtěl poprosit denise.82, jakožto zdejšího vrchního dovozce :drinks: zda-li by mi trochu neosvětlil toto téma, mám na mysli postup, jeho ceny, další poplatky apod. Klidně do SZ, budu za to velmi vděčný.

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od moullis »

A samozřejmě je mi jasný, že všechny tyto kousky nemaj stejný prvky výbavy, sem tam chybí nějaký drobnosti, který by se eventuelně postupem času daly dodělat, ale mají prvky výbavy, na kterých neslevím a přes který, jak se říká, nejede vlak. I když přiznejme si, ono samotné dodělání je potom finančně náročnější, než to zakoupit rovnou s danou výbavou...ale vím, že jsou mezi vámi tací šikulové, kteří dokáží auto dovybavit dle libosti, sám jsem se o tom již několikrát přesvědčil při pročítání nejrůznějších témat... :wink:
Naposledy upravil(a) moullis dne 18.05.2015 23:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Koupe VW Passat Variant

Příspěvek od ppfox »

hele to prostřední bych já osobně škrtnul, kromě nereálně vysoký ceny jsou tam i ty starší sedadla vepředu a pokud nejsi muší váha, tak tě ty vyšší boky budou na delší cestě pěkně sr.át :D

mě se nejvíc líbí to první z NDR - je tam i novej climatron už :good: a PDC má vzadu i vpředu (ten třetí na škodaplus nemá ani zadní)
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“