ErgoActive vs. sportovní sedadla (Highline)

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
blackwhit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 18.04.2015 16:50

ErgoActive vs. sportovní sedadla (Highline)

Příspěvek od blackwhit »

Zdravím,

jsou Ergoactiv tak dobra, ze byste si je vybrali a ozeleli treba jinou vybavu v porovnani se sprotovnima sedackama z highlinu? Pro me je dulezity delsi sedak a prijde mi, ze i ve vysunutem stavu jsou ergoactiv maximalne na urovni tech sportovnich. nebo maji i jine (krom masaze) prednosti vyrazne pred sprotovnimi sedadly?

diky

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od sirdo »

vyhrievanie...

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od Wlashack_cz »

Myslím, že ergoactivy jsou kožené (bo koženkové), sportovní jsou z alcantary.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od caravelle »

Ergoaktive majú okraje z (umelej) koze a stredy z latky. Highline -- kraje z latky a stredy z alkantary.

Osobne si myslím ze postačujú aj highline. Masážna funkcia je taká pseudomasazna ... Ide len o pohyb bedrovej opierky ... Vyhrievanie môže byt aj v highline sedačkách ... Podľa mna ak ti ide o peniaze - vyber si nieco iné ako ergoactive.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Audi S4 Dolphin grey

jetpac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.11.2009 22:00

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od jetpac »

Tak já osobně bych teď radši oželel Ergoactiv a měl bixenony. Originální potkavací bludičky mě fakt hodně zklamaly. Na potkávačky jet víc než 60 je hazard.
VW Golf VII Comfortline, 1.4TSI 90kw

mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od mechy »

caravelle - to, že Ergoaktive majú okraje z (umelej) koze jsi vyčetl kde. Ergoaktiv sedačky jsou kožené - jen zadní část je z uměliny. Čalounění dveří je taky umělka, volant, řadička kůže. Prostě ty nejvíc namáhané části kůže, zbytek koženka. VW šetří a zákazník je trochu zmaten. Dokonce ani prodejci nemají jasno co je co.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od sirdo »

jetpac píše:Tak já osobně bych teď radši oželel Ergoactiv a měl bixenony. Originální potkavací bludičky mě fakt hodně zklamaly. Na potkávačky jet víc než 60 je hazard.
lenze priplatok za ergoActive sedacky ma dost daleko k bi-xenonom, tak trochu nerozumiem tvojej analogii. tiez neviem co ti prekaza na klasickych halogenoch. podla mna svietia v pohode a to mam v nich tie "zle" bielo svietiace ziarovky...

jetpac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01.11.2009 22:00

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od jetpac »

sirdo píše:
jetpac píše:Tak já osobně bych teď radši oželel Ergoactiv a měl bixenony. Originální potkavací bludičky mě fakt hodně zklamaly. Na potkávačky jet víc než 60 je hazard.
lenze priplatok za ergoActive sedacky ma dost daleko k bi-xenonom, tak trochu nerozumiem tvojej analogii. tiez neviem co ti prekaza na klasickych halogenoch. podla mna svietia v pohode a to mam v nich tie "zle" bielo svietiace ziarovky...
No je to "jenom" dvojnásobek. Kdybych si mohl dovolit jen jedno z dvojice ergoactive/bixenony, tak volím ty bixenony. Ideálně obojí. Teď mě mrzí, že jsem na tom chtěl škudlit. Co se týče svícení, zkusím to ještě poštělovat, ale to jsem psal v jiném vlákně.
VW Golf VII Comfortline, 1.4TSI 90kw

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od Mirco »

mechy píše:Dokonce ani prodejci nemají jasno co je co.
tak to prrrr pane :good: neházet všechny do jednoho pytle :roll:

HL - nemá prodlužovací střed sedačky a jsou odlišně čalouněné, jinak mají stejný tvar jako ErgoActive :wink:

takže pokud je pro tebe priorita prodloužený sedák tak jdi do nich :good:

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od caravelle »

mechy píše:caravelle - to, že Ergoaktive majú okraje z (umelej) koze jsi vyčetl kde. Ergoaktiv sedačky jsou kožené - jen zadní část je z uměliny. Čalounění dveří je taky umělka, volant, řadička kůže. Prostě ty nejvíc namáhané části kůže, zbytek koženka. VW šetří a zákazník je trochu zmaten. Dokonce ani prodejci nemají jasno co je co.
priznam sa, že som to nikde nečítal, ale ja som z nich mal taký pocit, že to je asi umelá koža... keď nie, ospravedlňujem sa ... tak, či tak sa mi v nich 1,5 roka dobre sedelo... ale osobne by som vydržal aj v highline sedačkach sedieť... ;-)
Audi S4 Dolphin grey

zdenal_cz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 27.10.2015 10:29

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od zdenal_cz »

Ahoj, nemate nekdo fotku pripadne video, jak vypadaji sedadla dle specifikace
potahy sedadel látkové se vzorem "Race", okrajové části sedáku v mikrovlákně "San Remo" s logem R-Line na předních sedadlech
Sériová sedadla "Global"
sportovní
alcantara / látka

Pripadne jeste me zajima, cim je potazena loketni operka a madla dveri. Diky

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od skacel99 »

jetpac píše:Tak já osobně bych teď radši oželel Ergoactiv a měl bixenony. Originální potkavací bludičky mě fakt hodně zklamaly. Na potkávačky jet víc než 60 je hazard.
Nevím teda,v jaký mautě jsi jel,ale měl jsem půjčenýho Golfa s halogenama a svítilo to jako kráva. Samozřejmě že bixenon je lepší,ale i ten halogen svítí hodně dobře. Pokud jsi s tím měl problém,byo to buďto blbě seštelovaný a nebo špatně vidíš :laugh:
Ergoactivy jsou za mě lepší jak vzhledově,tak sezením.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Ergoactiv vs. sportovni sedadla (highline)

Příspěvek od Mirco »

zdenal_cz píše:Ahoj, nemate nekdo fotku pripadne video, jak vypadaji sedadla dle specifikace
potahy sedadel látkové se vzorem "Race", okrajové části sedáku v mikrovlákně "San Remo" s logem R-Line na předních sedadlech
Sériová sedadla "Global"
sportovní
alcantara / látka

Pripadne jeste me zajima, cim je potazena loketni operka a madla dveri. Diky


pokud jsou látkové sedačky tak na loketce i dveřích je látka :good:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“