Problém s centrálem, špatný zámek nebo komfortka?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
B_Jirka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 10.11.2013 23:41
Bydliště: Ostrava

Problém s centrálem, špatný zámek nebo komfortka?

Příspěvek od B_Jirka »

Ahojte,

včera se mi objevila další nepříjemná závada. Přijel jsem do města, vystoupím, zamknu auto (klíčem, nemám DO) a zamkl jsem jen dveře u řidiče, ostatní zůstaly otevřené.. přitom zvuk motorku ve dveřích řidiče lze slyšet jak otevírá/zavírá. Tak jsem špunty zadělal ručně a šel.. po návratu jsem odemkl a všechny 4 vyskočily normálně nahoru. Ale potom opět nešlo zamknout a teď už ani odemknout. Jen dveře u řidiče..

Což je ale horší, tak jelikož se auto "tváří" jako zamčené, tak mi nereaguje ani tlačítko na otevření víčka nádrže a kufru. Tlačítkem na dveřích řidiče taky nelze odemykat ani zamykat. Vždy se jen trochu pohne špunt na dveřích řidiče (ale nezajede při zamčení ani dolů).

Bojím se, jak natankuju.. jde to víčko nějak uvolnit jiným způsobem? A kde mám přibližně hledat chybu? Komfortka? Zámek řidiče/mikrospínač?
Zlobilo mi to delší dobu, ale spíše v tom smyslu, že někdy se nezamkly jedny zadní dveře, nebo podobně.. ale pak to zase fungovalo normálně nějakou dobu a pořád dokola.
Octavia III Combi Style 1.6 TDI 2019

Uživatelský avatar
B_Jirka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 10.11.2013 23:41
Bydliště: Ostrava

Re: Problém s centrálem, špatný zámek nebo komfortka?

Příspěvek od B_Jirka »

Tak vyreseno.. procetl jsem tady nekolik temat s podobnym problemem. Byl to preruseny jeden svazek vodicu na podlaze u prahu ridicovych dveri :-)
Octavia III Combi Style 1.6 TDI 2019

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“