Nestartuje (ani nenaskočí kontrolky)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Ráďa_diesel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 27.09.2014 18:25
Bydliště: Plzeň - sever

Nestartuje (ani nenaskočí kontrolky)

Příspěvek od Ráďa_diesel »

Potřeboval bych zase trochu rady od zkušenějších, mám problém se startováním u Pašíka (r.v. 2006, BMR, 2.0TDI 125kW), když zasunu klíček do skřínky tak slyším běžné odemknutí zámku volantu ale už nenaskočí žádné kontrolky kromě jedné => problikává oranžově kontrolka volantu. To je vše co auto udělá žádná snaha o nastartování (běžně se mi na budíku objeví nápis "Při startování sešlápněte spojku" ale ani to mi nenaběhne). Auto jsem dal ke známému do dílny kdy byla odhadnuta jako příčina (tuším že se to jmenuje) elektronickej zámek volantu, po výměně tohoto dílu jsem si pro auto přijel a normálně nastartovalo odvezl jsem si ho domů a druhý den když jsem chtěl nastartovat tak zase nic.... máte někdo tušení v čem bude chyba?
Naposledy upravil(a) Ráďa_diesel dne 17.10.2016 15:50, celkem upraveno 1 x.

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: Nestartuje (ani nenaskočí kontrolky)

Příspěvek od vlado 14 »

diagnostika bola

Ráďa_diesel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 27.09.2014 18:25
Bydliště: Plzeň - sever

Re: Nestartuje (ani nenaskočí kontrolky)

Příspěvek od Ráďa_diesel »

Opět to byla chyba v zámku řízení, už vše funguje.

panamera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.04.2018 21:39

Re: Nestartuje (ani nenaskočí kontrolky)

Příspěvek od panamera »

Nazdarek,nechcem zakladat novu temu a vyuzijem tento prispevok. Rodicia maju 3C Passat,rv2006,1.9TDi.77kW a presne ten isty problem. Po kazdom zasunuti kluca do zamku sa zamok odomkne,po vybrati sa zase zamkne,chodi to spolahlivo ale budiky sa nespustia a auto nejde nastratovat. Taktiez po odomknuti volantu zasvieti kratko oranzovy volant. Zamok riadenia 3C0905861 som otvoril,motorcek preventivne vymeneny a relatka+microspinace preverene. Vsetko sa zda OK. Cez VCDS sa viem spojit s immo a je ciste bez zavad.Moze to byt aj tak ten zamok riadenia?Rele KL15 mi nespina ale ked mu pomozem tak pristrojvka nabehne aj palivove cerpadlo.Diky

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“