Bi-xenon nesvieti

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Steve28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 26.05.2009 21:01

Bi-xenon nesvieti

Příspěvek od Steve28 »

Ahojte,

hľadal som ale som nenašiel riešenie tak zakladám téma. Jedná sa o Touareg, 2004, V10 bi-xenon bez natáčania. Po kúpe som chcel dať do poriadku svetlá lebo svietili ako sviečky. Boli vypálené paraboly za šošovkami do čierna a nakoľko som vedel zohnať nové Valeo svetlá za dobré ceny, som si ich kúpil, staré pôjdu na repas. Problém bol pri výmene kedy som zistil fušerácke prepojenie ľavého svetla na dodatočný štartér osram. Vymenil som svetlá, zapojil som káble tak ako má a nové svetlo nesvieti na vodičovej strane ktoré bolo pred tým prepájané. Išla repasovaná riadiaca jednotka (nádejal som že predo mnou autíčkár nechcel investovať samozrejme), nové káblové vedenie na výbojku z RJ, všetko stav ako z výroby ale NESVIETI. VAG hlási chybu 00907 výbojka skratuje na kostru. Skontroloval som všetky káble, všade je kontakt, na svetlo do všetkých pinov ide šťava.
V čom môže byť problém? Výbojka D1S Osram Xenarc a v starom svetle svietila pekne do modrasta.

Vďaka za rady,

pa.da
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 09.06.2009 20:56

Re: Bi-xenon nesvieti

Příspěvek od pa.da »

Jak jsi to vyřešil? Mám občas podobný problém se skratem na kostru s bixenonem, ale s přísvitem. Je někde proražený vodič? Instalace je původní original bez úprav.

Uživatelský avatar
Steve28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 26.05.2009 21:01

Re: Bi-xenon nesvieti

Příspěvek od Steve28 »

Vyriešil som to tak že na príslušné vodiče som napojil dodatočný štartér od Hella a skryl som to o svetla. Teraz štartuje výbojku ok a nie je žiadna závada v pamäti.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“