Passat CC - jaký obsah, barva?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Pisa »

Ten vypadá hezky, pokud je to soukromník tak možná i ten nájezd by mohl být reálný :)
Jak psal mishaw.. byl tam udělaný jen "vylepšení" interiéru, jako to má nová verze CCčka. Já mám třeba v B6ce to samé jako má ten za 400tis a mnoho lidí si to předělává.
Třeba patrikRS jeho topic o autě můžeš najít a na stránce 26 je jak si předělal ten itneriér na ten novější.
PŘED: http://www.vw-club.cz/download/file.php ... f16a-V.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
PO: http://www.vw-club.cz/download/file.php ... -16-20.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od KJirka »

no je to sice 3,6 kterej stál určitě tak 1,2 mio, ale i tak, je to 6 - 7 let starý auto a za 4 kila je to už hodně. A že by měl najeto jen sto, o tom se dá s úspěchem pochybovat. Málo kdo je snad takovej vocas, aby kupoval tak drahý auto a jezdli s ním nějakých 15 t. ročně. To moc nedává smysl. Každej počítá, jestli se mu to auto aspoň trochu rentuje.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

Mishaw píše:Ten co dával denis.82 je novější, facelift interiéru. Ten za 400K má třeba i jinde danou "ruční" brzdu.
To, ale musí být uděláno nějak později jako úprava, protože ten od denise je 2008 a ten za 400tis. je 2009
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

Pisa píše:Ten vypadá hezky, pokud je to soukromník tak možná i ten nájezd by mohl být reálný :)
Jak psal mishaw.. byl tam udělaný jen "vylepšení" interiéru, jako to má nová verze CCčka. Já mám třeba v B6ce to samé jako má ten za 400tis a mnoho lidí si to předělává.
Třeba patrikRS jeho topic o autě můžeš najít a na stránce 26 je jak si předělal ten itneriér na ten novější.
PŘED: http://www.vw-club.cz/download/file.php ... f16a-V.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
PO: http://www.vw-club.cz/download/file.php ... -16-20.png" onclick="window.open(this.href);return false;
No prý ho koupil v Němec při 60tkm a jezdil s ním jen rok a půl a teď si kupují s přítelkyní barák, tak potřebují cash. Jinak s těch obrázků 2 tam moc ty změny ani nevidím :D to budou asi fakt jen detaily
Naposledy upravil(a) Brain32aukro dne 17.06.2015 10:08, celkem upraveno 1 x.
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

KJirka píše:no je to sice 3,6 kterej stál určitě tak 1,2 mio, ale i tak, je to 6 - 7 let starý auto a za 4 kila je to už hodně. A že by měl najeto jen sto, o tom se dá s úspěchem pochybovat. Málo kdo je snad takovej vocas, aby kupoval tak drahý auto a jezdli s ním nějakých 15 t. ročně. To moc nedává smysl. Každej počítá, jestli se mu to auto aspoň trochu rentuje.
Prý si ho koupil v 60tkm z DE a najezdil těch 40 za rok a půl a teď prodává kvůli koupi baráku. Prý má plnou servisní historii a vše, tak nevím no jak spolehlivě zjistit zda nekecá, jinak r.v byl konec roku 2009 - takže je to starý cca. 5 let.
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

Jinak moc děkuju za reakce vážím si toho :)

Když porovnávám to černé CC za 315 s tím hnědým za 400 tak výbavy budou podobné. Ten za 400 je mladší r.v ale zase nemá ten update interiéru, který je ale skoro neznatelný, oba mají alctantaru, stejný motor, sekvenční řazení - ten hnědý má i F1 pádla pod volantem, u toho za 315 nevím. Jinak to bude asi dosti podobné s výbavou, možná ten za 315 má něco navíc - automatické parkování, sklápěcí zrcátka, kessy.. Jinak ty převodovky jsou stejné že? DSG dvouspojkové? Omlouvám se že se ptám tak blbě jen mě zmátlo, že má každá jiný design.

Jinak k výbavě toho za 400 napsal ještě toto:

Dobrý den, podle TP je to hnědá metalíza. Nevím přesně jak mocca vypadá, ale i tato barva vypadá moc krásně, zvláště když na auto zasvítí slunce. Co mám auto já, tak bylo auto pouze ručně myté a po zimě jsem komplet auto nechával přeleštit a navoskovat. V autě je DSG převodovka s možností sekvenčního řazení + možnost řazení pádly pod volantem. Co se týká spotřeby tak navzdory vysokému objemu a výkonu spotřeba není nijak závratná. Osobně teda mám průměr cca 12 litrů, ale to jen díky tomu že 95% kilometrů najezdím po městě. Často jezdím, ale k rodičům na Vysočinu cca 60km a při této cestě normálním tempem se pohybuji mezi 8 - 9 litry. Zkoušel jsem jet i s tzv. lehkou nohou a dokázal jsem jet za 7,5l, což si myslím, že by jste jel i s např. fabií 1,4. Ono díky velkému obsahu a vysokému kroutícímu momentu ve spojení s DSG převodovkou dokáže auto udělat velmi pěknou spotřebu. Výbava je v autě opravdu bohatá. Perfektní věc kterou oceníte je nezávislé topení. Málo aut toto má a v zimě je perfektní, když ráno přijdete do již vyhřátého auta, bez nutnosti škrábat okna atd.. Ovládá se to dálkovým ovladačem, který má opravdu dlouhý dosah nebo lze nastavit časovač na určitou hodinu. Osobně jsem spíše využíval DO který topení zapnul bez nutnosti jít k oknu. Navíc i v letních měsících toto lze využít k částečnému vyvětrání vozu. Další fajn věc při cestách po dálnici je Lane assist (udržování jízdního pruhu), tempomat, Adaptivní podvozek DCC umožňující nastavení tuhosti podvozku (comfort, sport, normal). asistent rozjezdu do kopce, dešťový senzor, přední i zadní parkovací asistent se zobrazováním vzdálenosti na displeji, vyhřívaná všechna 4 sedadla, adaptivní natáčecí Bi-xenony včetně přísvitu do zatáček, navigační systém s DVD RNS 510 s interním HDD ( když jsem auto koupil, tak jsem nechával aktualizovat SW, mapy a odblokovat obraz DVD za jízdy) + klasické jízdní asistenty jako ABS, EDC, ESP, ASR....atd. Auto bylo pravidelně servisováno a v dohledné době nejsou potřeba žádné investice. Auto si nechal dovést kamarád z Německa ve cca 60 000km a já ho od něho koupil na přelomu roku. Auto jsem si chtěl nechat dlouho, ale s přítelkyní jsme se rozhodli investovat do bydlení a postavit si domek, tak budu muset ustoupit od komfortu tohoto auta a pořídit něco obyčejnějšího. Ještě mě napadlo že bych Vám auto nechal bez těch 20" kol a snížil cenu na 380 000,-. Pokud by se Vám to zdálo zajímavé, tak se mi ozvěte. Když sem auto dával do Auto ESA tam mi nabídly 360 tisíc, tak je Vám asi jasné, za kolik by ho pak chtěli střelit takže pod 380 (bez letňáků) nejdu.
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od denis.82 »

njn, kazde auto musi mit svuj pribeh. :laugh: :laugh:
Vybavu ma solidni, ten najezd nevim jak moc je realny, ale jde to lehce overit napichnutim DSG.
Jestli mas o to auto zajem, tak doporucuji domluv si v Brne prohlidku ve VW, at ti proveri VIN a zmeri lak.
RS6 Performance 445kw

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

denis.82 píše:njn, kazde auto musi mit svuj pribeh. :laugh: :laugh:
Vybavu ma solidni, ten najezd nevim jak moc je realny, ale jde to lehce overit napichnutim DSG.
Jestli mas o to auto zajem, tak doporucuji domluv si v Brne prohlidku ve VW, at ti proveri VIN a zmeri lak.
Teď sem mu napsal, zda je možné si zajet s autem do VW a vše si prověřit, tak uvidíme :D je pravda, že lidi si umí vymyslet různé story, uvidíme co napíše. Jen s tou převodovkou DSG, je to dvojspojková že? On sám neví :D
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od denis.82 »

Brain32aukro píše:
denis.82 píše:njn, kazde auto musi mit svuj pribeh. :laugh: :laugh:
Vybavu ma solidni, ten najezd nevim jak moc je realny, ale jde to lehce overit napichnutim DSG.
Jestli mas o to auto zajem, tak doporucuji domluv si v Brne prohlidku ve VW, at ti proveri VIN a zmeri lak.
Teď sem mu napsal, zda je možné si zajet s autem do VW a vše si prověřit, tak uvidíme :D je pravda, že lidi si umí vymyslet různé story, uvidíme co napíše. Jen s tou převodovkou DSG, je to dvojspojková že? On sám neví :D
Jj, dvojspojkova. Jinak muj nazor je, ze v Esach dostal nabidku tak na 320tkc, a to maximalne. Jestli auto potrebuje prodat kvuli baraku, tak by jim to tam za tech 360tkc urcite nechal. Ono ty 3,6 zrovna nejsou auta, ktere se prodavaji denne.
RS6 Performance 445kw

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

Tak sem teď ještě našel - http://auto.bazos.cz/inzerat/48616302/V ... servis.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Co na to říkáte? Taky nevypadá zle, navíc 350 a mohu si odečíst DPH, takže by mě to vyšlo na 270.

R.V je to skoro 2011

EDIT: Tak prý DPH odečíst nelze, no comment v inzerátu píší lze odečíst DPH a pak nelze... Demence
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od KJirka »

Brain32aukro píše:
KJirka píše:no je to sice 3,6 kterej stál určitě tak 1,2 mio, ale i tak, je to 6 - 7 let starý auto a za 4 kila je to už hodně. A že by měl najeto jen sto, o tom se dá s úspěchem pochybovat. Málo kdo je snad takovej vocas, aby kupoval tak drahý auto a jezdli s ním nějakých 15 t. ročně. To moc nedává smysl. Každej počítá, jestli se mu to auto aspoň trochu rentuje.
Prý si ho koupil v 60tkm z DE a najezdil těch 40 za rok a půl a teď prodává kvůli koupi baráku. Prý má plnou servisní historii a vše, tak nevím no jak spolehlivě zjistit zda nekecá, jinak r.v byl konec roku 2009 - takže je to starý cca. 5 let.
Je to velmi prostý, on ty km asi najel, ovšem v Německu obzvlášť, to za 5 let 60 nenajezdilo ani omylem. To je odmotaný už odtamtud. Jinak pěkně dojemná pohádka :D Jak píše Denis, zkus to nechat vyčíst z DSG, kolik má najeto. Já si tipuju min. o 100 víc.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Qido »

Brain32aukro píše:Jinak moc děkuju za reakce vážím si toho :)

Jinak k výbavě toho za 400 napsal ještě toto:

Dobrý den, podle TP je to hnědá metalíza. Nevím přesně jak mocca vypadá, ale i tato barva vypadá moc krásně, zvláště když na auto zasvítí slunce. Co mám auto já, tak bylo auto pouze ručně myté a po zimě jsem komplet auto nechával přeleštit a navoskovat. V autě je DSG převodovka s možností sekvenčního řazení + možnost řazení pádly pod volantem. Co se týká spotřeby tak navzdory vysokému objemu a výkonu spotřeba není nijak závratná. Osobně teda mám průměr cca 12 litrů, ale to jen díky tomu že 95% kilometrů najezdím po městě. Často jezdím, ale k rodičům na Vysočinu cca 60km a při této cestě normálním tempem se pohybuji mezi 8 - 9 litry. Zkoušel jsem jet i s tzv. lehkou nohou a dokázal jsem jet za 7,5l, což si myslím, že by jste jel i s např. fabií 1,4. Ono díky velkému obsahu a vysokému kroutícímu momentu ve spojení s DSG převodovkou dokáže auto udělat velmi pěknou spotřebu. Výbava je v autě opravdu bohatá. Perfektní věc kterou oceníte je nezávislé topení. ................ Auto bylo pravidelně servisováno a v dohledné době nejsou potřeba žádné investice. Auto si nechal dovést kamarád z Německa ve cca 60 000km a já ho od něho koupil na přelomu roku. Auto jsem si chtěl nechat dlouho, ale s přítelkyní jsme se rozhodli investovat do bydlení a postavit si domek, tak budu muset ustoupit od komfortu tohoto auta a pořídit něco obyčejnějšího. Ještě mě napadlo že bych Vám auto nechal bez těch 20" kol a snížil cenu na 380 000,-. Pokud by se Vám to zdálo zajímavé, tak se mi ozvěte. Když sem auto dával do Auto ESA tam mi nabídly 360 tisíc, tak je Vám asi jasné, za kolik by ho pak chtěli střelit takže pod 380 (bez letňáků) nejdu.

Bože ten má keců jak vopice chcanek. Ještě zapomněl vysvětlit, že je to automat a nemá to spojku, což velmi oceníš. Ale aby věděl přesně jakou má barvu to ne. :fool:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od KJirka »

Dyť to říkám, pohádkář.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

No napsal sem mu zda je možný zajet do VW a vše prověřit a zatím neodepsal tak uvidíme no. Jinak s tou barvou to není taková pr**l, do dnešního dne mi nikdo nebyl schopne říct jaký barvy se na to CC pořádně dávali, dokonce sem volal do VW zda nemají nějaké informace a pracovník vůbec nevěděl která bije :D někdo tvrdí, že se dávala tmavě a světle hnědá a to buď metalíza a nebo perleť, někdo tvrdí, že se dávala nějaká perleť mocca a ne světle hnědá ale jen zlatá :D docela holubník a zjistit o tom něco na netu je fakt snad nemožný, Passat CC odstín hnědý je google imuní :D
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od KJirka »

kód barvy je v techničáku napsanej
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“