Dotaz na názor Passat z Davocar

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od Qido »

Můj názor je takový, že na každý autobazar se najde špína.
Ricoma bych v tomto případě nebral zas až tak vážně. Prostě to není vůbec jeho šálek čaje. :drinks:

Ale objektivně. Auto vůbec nic extra, cena už vůbec ne. Vyloženě bych se ho nebál, ale jde o to co dotyčný hledá a chce.
Naposledy upravil(a) Qido dne 22.06.2015 19:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od denis.82 »

sharik4x4 píše:Já bych do toho nešel.Proč kupovat podezřelý auta od zjevně neseriozního prodejce. To přeci nemá nikdo zapotřebí.A ta cena taky není nic extra, takže nevidím nic co by mě na to lákalo.
Jj, to je pravda, ale zase na druhou stranu pokud chce kratkeho Passata v Highlinu, tak moc na vyber taky nema.
RS6 Performance 445kw

Torro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 28.12.2008 13:22
Bydliště: Slaný

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od Torro »

Dnes jsem se tam byl na něj podívat. Pravý zadní blatník už "kvete". U VW prodejce jsem si nechal vyjet VIN a zjistil jsem jeste jednu bývalou nehodu. Za tu cenu to doopravdy není to pravé ořechové. Díky všem za názory a rady.

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od dkraft »

Me osobne vzdycky odradila veta "koupeno v CR", bohuzel nase ceska mentalita, prumerny plat vs ceny v autorizovanem servisu a stav nasich silnic jsou z meho pohledu smrtelnou kobinaci pri nakupu ojetiny! Ale nastesti jsou vetsinou prodejci tak slusni ze tam tu magickou veticku "koupeno v CR" vzdy daji, nevim asi to vnimaji jako vyhodu! ja ne!

PS: moje posledni tri auta jsou "koupene v D" a musim rict, ze jejich technicky stav pri koupi byl paradni! :-)

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od denis.82 »

dkraft píše:Me osobne vzdycky odradila veta "koupeno v CR", bohuzel nase ceska mentalita, prumerny plat vs ceny v autorizovanem servisu a stav nasich silnic jsou z meho pohledu smrtelnou kobinaci pri nakupu ojetiny! Ale nastesti jsou vetsinou prodejci tak slusni ze tam tu magickou veticku "koupeno v CR" vzdy daji, nevim asi to vnimaji jako vyhodu! ja ne!
PS: moje posledni tri auta jsou "koupene v D" a musim rict, ze jejich technicky stav pri koupi byl paradni! :-)
Presne tak, 100% souhlas. :good: :good: :good: Jeste bych doplnil i ne zcela zanedbatelny rozdil v kvalite nemecke nafty oproti ceskym srackam.
Jinak jak rikas, dej inzerat ''koupeno v CR + treba po 1.majiteli'' a je to prodane na druhy den (stav auta je v tomto pripade az na poslednim miste :fool:).
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od Lukkii »

Hele já jsem taky pro kombíka - ten kufr je prostě úplně o něčem jiným a dřív nebo pozdějc se ti to hodí :tongue: . Navíc tam stojí fakt dlouho a cena není nejmenší...
Takže si důkladně proklepnout, nebo pryč od toho.
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Gameball
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.07.2015 20:56

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od Gameball »

Ahoj. Uvažuju o koupi passata s tímhle VINem a tím bych se zařadil mezi Vás. Co myslíte, je to se 104 tis. km realita?

WVWZZZ3CZCE026350

Je něco, proč to nebrat, nebo na co si dát pozor?
Díkes za názory
G.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od ricom »

nemyslíš si, že tu dokážeme věštit z Vinu či tak něco podobného.. nějaký odkaz fotečky atd. co nebylo by ? :drinks:
Gameball píše:Ahoj. Uvažuju o koupi passata s tímhle VINem a tím bych se zařadil mezi Vás. Co myslíte, je to se 104 tis. km realita?

WVWZZZ3CZCE026350

Je něco, proč to nebrat, nebo na co si dát pozor?
Díkes za názory
G.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od teekey »

asi mysli TOHLE :D
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od ricom »

cena + DPH k tomu je nezajímavá řekl bych.. bez DPH by se o tom asi dalo uvažovat.. s DPH nesmysl

nájezd asi ju.. a vypadá pěkně řekl bych..


tohle mě vždycky tam pobaví u těch inzerátů.: Průměrná spotřeba: 5.3 l/100 km

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od Mirco »

a přitom je to naprosto reálná průměrná spotřeba :good: se 103kW CR s DSG jsem najezdil cca 10tis a motal jsem se okolo téhle hodnoty :good:

a když by se cena pohybovala do 400tis tak je to asi v poho :good:

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od Qido »

Auto asi v cajku. Pokud Ti vyhovuje výbavou. Cena je tedy dle mě pěkně svinsky napsaná.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od KJirka »

dovolím si nesouhlasit. S cenou se poněkud posral. Za mě, ani omylem.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od ricom »

ty jsi dobře asi zblblej z toho kde působíš viď.. ano dá se tak jezdit to určtiě.. Ale tak 90% lidí na tuhle spotřebu nikdy nesáhne dlouhodoběji.. c
ena je vhodná tak možná pro toho kdo je plátce DPH a to DPH si umí vynárokovat.. pro neplátce je to nesmysl.
Mirco píše:a přitom je to naprosto reálná průměrná spotřeba :good: se 103kW CR s DSG jsem najezdil cca 10tis a motal jsem se okolo téhle hodnoty :good:
a když by se cena pohybovala do 400tis tak je to asi v poho :good:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dotaz na názor Passat z Davocar

Příspěvek od KJirka »

jak píše Zdeněk (Ricom), spotřeba motoru s DSG realitě naprosto neodpovídá. Skutečnost je možná tak o litr víc.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“