Odlepené zrcátko

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
driver86
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 21.01.2013 12:30

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od driver86 »

Já jsme zrcátko odtrhl, ten plášť na kterém je to vyhřívání očistil jakoby oškrábal nožem, a nalepil jsme to 2složkovým lepidlem. Drží a vyhřívá..

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

Já jsem u řidiče odtrhl vyčistil nalepil tmelem a pohoda jede jak za mlada.

Odesláno z mého GT-I9300

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od Hrubking »

Já jsem dělal obě strany. Vybrkovaly obě. K lepeni jsem použil vysoko žároví silikon a paráda. Vše funguje jak má. A nic se nechvěje.

kajicek1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 30.12.2013 15:31

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od kajicek1 »

Ahoj lidi měl sem stejnej problem a v auto sklu mi to přilepily oboustranou páskou výhřívání funguje sice trošku pomaleji ale je to tak o 10 vteřin pomaleji jinak vše OK

Squeeze
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 07.09.2015 15:37

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od Squeeze »

Tak já dnes takové štěstí neměl. Nikdy jsem nepozoroval že by levé zrcátko vibrovalo nebo jakýkoliv podobný náznak dneska si to jedu, najednou rána jak blázen a jen jsem viděl jak mi odletělo zrcátko. Je mi hlavně divné že jsem nepozoroval žádné záchvěvy a ještě jsem periferně viděl nějaký pohyb předtím tudíž mám podezření že jsem nabral nějakého ptáčka a ten mi to z toho vystřelil. :/

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Odlepené zrcátko

Příspěvek od KJirka »

Já jsem v minulosti takhle už dvakrát amputoval zrcátko o protijedoucí auto. Auto se ovšem, na rozdíl od ptáčka, přehlídnout nedá. :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“