Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
colin52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 28.05.2009 19:46

Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od colin52 »

Ahoj,nejde mě vyndat zadní pravé světlo ,přičemž dva šroubky resp matky sem povolil.je v tom nákej fígl? poradte prosím.Díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od tornado1 »

pokud vím tak světlo drží jedna plastová matka..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od Koník »

a ještě jedna nebo dvě takové ty kovové svorky, ne? Teda pokud se jedná o světlo v blatníku a ne v pátých dveřích

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od tornado1 »

ano kovové svorky, ale šroub jenom jeden
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od global »

odsrobovat srob,

svetlo treba zatlacit jemne smerom von do L alebo P strany - aby sa tie kovove pruzinky stlacili
a potom tahat jemne smerom dozadu a easy vylezie
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od Koník »

Přesně jak píše

djniki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 09.05.2009 08:33
Bydliště: Kraslice

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od djniki »

Zdravim, nevite jestli se dají ty zadní světla nějak opravit když mi přestalo svítit několik diod ? Nebo se musí celý vyměnit ?

Díky
Passa B5 1.9 TDI 85kw
Golf IV 1.4 16V 55kw

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od Koník »

Opravit se dají, ale je to asi pakárna. Musí se opatrně rozlepit snad horkovzdušnou pistolí a najít problém. Zkus napsat členovi Ergo, ten ti určitě poradí. Mne taky nesvítí čtyři diody, ale když mi řekl co to obnáší za sra.. , radši jsem to přestal řešit.

djniki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 09.05.2009 08:33
Bydliště: Kraslice

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od djniki »

Koník píše:Opravit se dají, ale je to asi pakárna. Musí se opatrně rozlepit snad horkovzdušnou pistolí a najít problém. Zkus napsat členovi Ergo, ten ti určitě poradí. Mne taky nesvítí čtyři diody, ale když mi řekl co to obnáší za sra.. , radši jsem to přestal řešit.
Diky
Hmm tak to resit taky nebudu, to az nekde narazim na nejaky funkcni za dobry penize tak je vemu.
Passa B5 1.9 TDI 85kw
Golf IV 1.4 16V 55kw

Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od Underbeat »

Uživatel Ergo Ti je opraví, ale docela často praskaj a je to celkově jak píšou kluci pakárna. Raději bych volil výměnu světla než riskovat že to praskne nebo Ti tam zateče voda....

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od moullis »

Zdar, nechci zbytečně zakládat téma, tak píšu sem. Všiml jsem si toho, že při zapnutých potkávačkách mi pravé zadní vnější světlo u varianta svítí jasněji (cca o 30%) než levé vnější světlo. (Zřejmě bylo měněno předchozím majitelem). :?
Jde nějak nastavit/nakódovat přes VAG či jakkoli jinak např. procentuelní snížení intenzity svitu onoho pravého světla nezávisle na levém světlu, abych se tohoto jevu zbavil?

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od vasasasapopleta »

moullis píše:Zdar, nechci zbytečně zakládat téma, tak píšu sem. Všiml jsem si toho, že při zapnutých potkávačkách mi pravé zadní vnější světlo u varianta svítí jasněji (cca o 30%) než levé vnější světlo. (Zřejmě bylo měněno předchozím majitelem). :?
Jde nějak nastavit/nakódovat přes VAG či jakkoli jinak např. procentuelní snížení intenzity svitu onoho pravého světla nezávisle na levém světlu, abych se tohoto jevu zbavil?
Já co jsem si nastavoval intenzitu osvětlení zadních světel přes VAG, tak se (aspoň) u mě nastavuji vždy obě světla současně, nikde jsem nenašel možnost je nastavovat separátně.
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

Gabox
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 25.04.2014 01:11

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od Gabox »

Ahoj,
k výše uvedenému: pokud se tedy zadní světlo-couvačka (v pátých dveřích (pravé)) mlží, tak již bylo opravované? Příp. může se jednat o výrobní vadu?
Passat 3C Variant 2.0 TDi 103 kW ´09, CBAB, CL

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od vasasasapopleta »

Gabox píše:Ahoj,
k výše uvedenému: pokud se tedy zadní světlo-couvačka (v pátých dveřích (pravé)) mlží, tak již bylo opravované? Příp. může se jednat o výrobní vadu?
já ho měl zamlžené a byla uvnitř i špína, ale jakmile ho rozděláš, musíš ho slepit, jinak to nejde, já byl v práci a nic jiného jsem nenašel než lepidlo na lino :) vyčistil, slepil (celý den jsem nechal pod tlakem tvrdnout) a drží a hlavně nemlží...
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

Gabox
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 25.04.2014 01:11

Re: Výměna pravého zadního světla Passat combi r.v.07

Příspěvek od Gabox »

Ahoj,
díky za info - vypadá to, že spoje komplexu zadních světel asi nejsou moc silná stránka. Každopádně díky za tip !!
Passat 3C Variant 2.0 TDi 103 kW ´09, CBAB, CL

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“