zavirani oken dalkacem.Problem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od xcidx »

Chtel bych se jeste zeptat cim muze byt ze obcas nejdou zavrit okna dalkovym ovladacem?Jednou to jde a jednou ne.Kdyz to nejde tak musim treba dvakrat auto zase otevrit a pak se to chytne a okna se zavrou pri drzeni tlacitka na zamknuti.Jeto normalni nebo co tam dela neplechu?Passat B6 sedan 2006.Dekuji

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od vlado 14 »

skus vymenit batt. v dialkaci,diagnostika

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od xcidx »

Diagnostika zadna chyba,baterie je v jednom klici uplne nova a delajito oba klice stejne.

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od vasasasapopleta »

xcidx píše:Diagnostika zadna chyba,baterie je v jednom klici uplne nova a delajito oba klice stejne.
Mě to dělá taky, ale když jsem nabíjel baterku, tak to bez problému funguje, takže já bych to viděl na slabou- možná spíše starou baterii. (Ikdyž auto normálně startuje svítí a jede ) :) Já mám v autě jen 61 A a má být cca 72 A. (V bazaru si k.... nechají vše co potřebují a nacpou hnusy starý)...
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od xcidx »

Fakt ti dela to same?Kdyz zavru auto a drzim zamknuti tak to treba vubec nic neudela a nebo zajedou okna jen kousek nahoru a pak se zastavi,pak dam odemknuti okna malinko sjedou dolu a pak dam zamknuti a okna vyjedou az nahoru.Me to pripada spise na jednotku ale to by zase psala diagnostika si myslim.Ale baterii promerit muzu zato nic nedam.Diky za tip.

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od vasasasapopleta »

xcidx píše:Fakt ti dela to same?Kdyz zavru auto a drzim zamknuti tak to treba vubec nic neudela a nebo zajedou okna jen kousek nahoru a pak se zastavi,pak dam odemknuti okna malinko sjedou dolu a pak dam zamknuti a okna vyjedou az nahoru.Me to pripada spise na jednotku ale to by zase psala diagnostika si myslim.Ale baterii promerit muzu zato nic nedam.Diky za tip.
Dělá mi to úplně stejně to co tobě, otevřou se klidně až napotřetí. Diag nic nehlásí. Můj postřeh byl s připojenou nabíječkou, to fungovalo normálně, ale jestli je to tím, nevím...
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

Cipous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 02.07.2010 15:15
Bydliště: Hranice /Praha

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od Cipous »

Taky mi to funguje docela nahodne, prijde mi, ze to zavisi na tom, jak blizko u auta jsem, takze jsem si myslel, ze to je signalem mezi autem a klicema.
Cipous

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od vasasasapopleta »

Cipous píše:Taky mi to funguje docela nahodne, prijde mi, ze to zavisi na tom, jak blizko u auta jsem, takze jsem si myslel, ze to je signalem mezi autem a klicema.
já zkoušel i vyměnit baterii v klíči, ale to nepomohlo.
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

Uživatelský avatar
vory
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 16.02.2011 17:30
Bydliště: Praha

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od vory »

jednotka ve dverich
Passat B6 R-line
SQ5 TDi

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od xcidx »

vory píše:jednotka ve dverich
Blbe prizpusobena nebo spatna?Ktera?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od tornado1 »

proč jednotka ve dveřích?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od xcidx »

tornado1 píše:proč jednotka ve dveřích?
Tak cim to muze prosim byt?Dekuji

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od KJirka »

tím, že to je už prostě starej šuplík, o kterým nemáš tušení, kolik má skutečně nalítáno a co s tím kdo kdy před tebou vyváděl. Tak se nesnaž udělat ze starýho auta nový a přijmi fakt, že občas něco holt nefunguje na 100%. Zrovna nějaký zavírání oken na dálku by mě bylo teda celkem u pr**le. Když to nejde na poprvý, tak to půjde třeba na potřetí. No a co ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
vory
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 16.02.2011 17:30
Bydliště: Praha

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od vory »

xcidx: Me to dělala spatna jednotka v levych prednich dveřích. Po vymenne v pohode. Predtim to dělalo to stejny co tobe a ještě to houkalo..

Tornado: proc se vůbec angazujes.. , ses frajer , mohl by si tu pomoct vetsine lidem , který mají problém s diagnostikou i přes internet , ale ses tak namachrovanej ko*ot , ze jen z nich taháš peníze a nedokazes poradit. Mas z toho tady tvrdej byznys a využíváš toho az moc. PROBER SE UZ. Ja te mam v pici , ale je tu spousta lidi co mají opravdu problémy a ty tvoje heslovity napovedy si strc nekam....
Passat B6 R-line
SQ5 TDi

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od KJirka »

Sem asi trochu jinej, ale pokud to posuzuju podle sebe, tak mít 10 let starý auto, tak podobný věci vůbec neřeším. Prostě koupím ojetinu za pár šupů, tak přece nebudu vrážet další peníze do věcí, který jsou, alespoň z mojeho pohledu, celkem nepodstatný. Ale každýho věc, samozřejmě. Jen se tady v poslední době roztrh pytel s lidma, kteří si koupili opravdu až podezřele levnou ojetinu s bůhvíjakou historií a myslí si, že se z toho dá udělat zase nový auto. Ale to prostě za málo peněz nejde. To není ani tak na kolegu s tím strašným nickem, kterej mi nejde ani přečíst, ale tak nějak všeobecný pojednání o smysluplnosti některých dotazů. Ale ještě trochu jinak. Ono je zcela v pořádku, když dá někdo dotaz na věc která je zřejmá, ale tady se prostě na většinu otázek ani odpovědět nedá. Podstata problému může být ve spoustě věcí a odhadnout tu pravou příčinu je většinou stejně spíš náhoda. Prostě diagnositka po netu se dělá dost blbě. Pročeš jsem se dostal k závěru svojí velké analýzy a musím říct Vory, že nemáš tak úplně pravdu. I když Tornádo ví a umí určitě hodně, tak tu diagnostiku tímhle způsobem taky nedá. Jestli je nebo není ko*ot, to si vyřiďte spolu :laugh: :laugh: :laugh:
Naposledy upravil(a) KJirka dne 01.07.2015 11:38, celkem upraveno 1 x.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“