zavirani oken dalkacem.Problem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
vory
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 16.02.2011 17:30
Bydliště: Praha

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od vory »

Myslim to spíš , že místo toho , aby řekl rozumnej názor , tak ve většině příspěvku , kde lidé žádají o pomoc jen tak prohodí něco , aby se rybička chytila za špičku háčku. Takže nejlepší uvrtat do Humpolce a tam to vyřešit ... ,

ku*va CHLAPI ... , KDE TO JSME ?
Passat B6 R-line
SQ5 TDi

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od KJirka »

v Čechách, bohužel
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od xcidx »

KJirka píše:tím, že to je už prostě starej šuplík, o kterým nemáš tušení, kolik má skutečně nalítáno a co s tím kdo kdy před tebou vyváděl. Tak se nesnaž udělat ze starýho auta nový a přijmi fakt, že občas něco holt nefunguje na 100%. Zrovna nějaký zavírání oken na dálku by mě bylo teda celkem u pr**le. Když to nejde na poprvý, tak to půjde třeba na potřetí. No a co ?
Pockej ja tady zadam o radu protoze mi neco nefunguje aby mito fungovalo a ne abych se na to vyprd.Vim moc dobre kolik auto ma nalitano a co snim bylo.To je jako kdyby ti nefungovalo otevirani kapoty a kluci byti na foru poradily at se stim smiris a nedelas ztoho novy auto ze obcas neco nefunguje na 100% :-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od KJirka »

jak vidíš, co člověk, to názor. Tak to všechno vyzkoušej, když tě to baví a máš na to čas. Já bych se na to prostě vykašlal a zmáčknul to radši víckrát. Používám to tak málo, že mi přijde zcela zbytečný se s tím bavit. U CC třeba taky vždycky neotevře kufr na první zmáčknutí a dokonce si teď uvědomuju, že jsem nedávno ved i s oknama trochu boj. Taky jsem mačkal a nic. Kdybych to tady teď nečet, ani na to nevzdechnu. Ale jak říkám, jsem asi trochu jinej a některý věci, co tady čtu, trochu hůř chápu.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od Qido »

xcidx píše:Fakt ti dela to same?Kdyz zavru auto a drzim zamknuti tak to treba vubec nic neudela a nebo zajedou okna jen kousek nahoru a pak se zastavi,pak dam odemknuti okna malinko sjedou dolu a pak dam zamknuti a okna vyjedou az nahoru.Me to pripada spise na jednotku ale to by zase psala diagnostika si myslim.Ale baterii promerit muzu zato nic nedam.Diky za tip.
Tak abychom se někam hnuli. Co ta baterie? Osobně bych ji na to tipoval.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od ricom »

kámo nezlob se na mě, Tornádo je sice Torpédo to víme všici, ale bohužel tady kolega si myslí, jakožto plno dalších lidí, že vše se dá opravit tím, že to napíšu na forum a někdo řekne zaručenou radu..
nikdo ho nenutil ject do Humpolce (výjimečně), ale narovinu někam by asi zaject měl, k někomu kdo tomu fakt rozumí.

problém asi většiny zde je ten, že chtějí vše aby jim fungovalo na 100% a nedat nikomu ani korunu navíc..
a to je bohužel ta naše Česká nátura. všichni umí vše a nejlépe, když ne, tak požádat přítele na telefonu či internetu a teprve když tohle ne, tak se možná i okotí a dát někomu vydělat..
vory píše:Myslim to spíš , že místo toho , aby řekl rozumnej názor , tak ve většině příspěvku , kde lidé žádají o pomoc jen tak prohodí něco , aby se rybička chytila za špičku háčku. Takže nejlepší uvrtat do Humpolce a tam to vyřešit ... ,
ku*va CHLAPI ... , KDE TO JSME ?

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od xcidx »

Tady prece nejde jen o prachy tady jde taky o cas ktery ho neni moc.Dvakrat sem jel docela dalku aby mi frajer nakodoval klic k autu a stejne sem nakonec skoncil v porsche praha na proseku protoze to ani jeden neumel.Na ty okna mi v porsche rekli ze nevi na 100% cim toje a ze budou zkouset davat novy veci takze budu jen platit a platit.Mam kluka v praze co je na pasaty machr a ví kam sahnout a vzdycky sem mu zaplatil co si rekl ale ted nemam tak trochu cas tam zajet aby semi nato podival tak zkousim tohle forum ale nakonec mi stejne nic jineho nezbyde nez tam zajet :-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od KJirka »

Tak vidíš, máš málo času, ale řešíš takový kokotiny. A o prachy jde, jak známo, vždy až na prvním místě. Kdyby nešlo, nebudeš jezdit s deset let starým autem. Včera jsem to schválně zkoušel párkrát nahoru a dolu a jestli tě to uklidní, dvakrát to na po prve taky nereagovalo. Takže otázku nevnímám jako "jak to vyřešit", ale "proč se s tím vůbec bavit". Ale pokud u ročníku 2006 řešíš jen potíže obdobnýho charakteru, narodil ses na šťastný hvězdě a skoro ti to závidím.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od xcidx »

Ja nevim jak tysi kupujes veci ale jasi kupuji to co semi libi a ne kolik to stoji.

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od vasasasapopleta »

Oba dva máte pravdu, (Kjirka xcidx) ale za mě, taky bych rád aby to fungovalo když má. Ale jak říká Jirka, nemá cenu řešit u 10 let starého auta tyto ,,prkotiny". Mě to taky blbne, ale novou jednotku určitě kupovat nebudu, možná tak tu baterku, protože mám jen 61 A a to si myslím, že je málo.
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

xcidx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 01.03.2008 23:49
Bydliště: okr.Melnik

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od xcidx »

vasasasapopleta píše:Oba dva máte pravdu, (Kjirka xcidx) ale za mě, taky bych rád aby to fungovalo když má. Ale jak říká Jirka, nemá cenu řešit u 10 let starého auta tyto ,,prkotiny". Mě to taky blbne, ale novou jednotku určitě kupovat nebudu, možná tak tu baterku, protože mám jen 61 A a to si myslím, že je málo.
Jasne v pohode resit to nebudu a koupim si nove auto.Takze vlastne problem vyresen :pleasantry:

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od katsi »

u mě taky musí všechno fungovat .. :D .. ať už v novém nebo starém ..

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od PlusOne »

Jsem asi magor, když jsem do 14 let staré vrány investoval dva nové zámky jen proto, že nezamykaly tlačítkem pro zamčení zevnitř, i když jinak fungovaly... auto má být z mého pohledu hlavně funkční (že to není mazel, to ví třeba katsi, která ho viděla lajv), a něco, co neběhá, jak má, mě nebetyčně sere - takže já tazatele plně chápu. Ale holt jsme každej nějakej, no...

Jinak klasická situace na fóru - borec se ptá na radu, a dostane milion jiných rad. Kdy tady lidi konečně přestanou řešit PROČ se někdo ptá, a začnou se zabývat tím, co je podstatou dotazu (OK, sám jsem to tentokrát neudělal, snad mi to tazatel odpustí...)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od KJirka »

xcidx píše:Ja nevim jak tysi kupujes veci ale jasi kupuji to co semi libi a ne kolik to stoji.
tak to jsme dva. Jen s tím rozdílem, že mě se starý auta nelíbí :wink:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zavirani oken dalkacem.Problem

Příspěvek od KJirka »

PlusOne píše:Jsem asi magor, když jsem do 14 let staré vrány investoval dva nové zámky jen proto, že nezamykaly tlačítkem pro zamčení zevnitř, i když jinak fungovaly... auto má být z mého pohledu hlavně funkční (že to není mazel, to ví třeba katsi, která ho viděla lajv), a něco, co neběhá, jak má, mě nebetyčně sere - takže já tazatele plně chápu. Ale holt jsme každej nějakej, no...

Jinak klasická situace na fóru - borec se ptá na radu, a dostane milion jiných rad. Kdy tady lidi konečně přestanou řešit PROČ se někdo ptá, a začnou se zabývat tím, co je podstatou dotazu (OK, sám jsem to tentokrát neudělal, snad mi to tazatel odpustí...)
Jo, to sedí, auto má mít takový funkce, který nezbytně potřebuju. A auto má sloužit mě, ne abych se stal jeho otrokem. Já mám taky rád, když je vše o.k., ale mám trochu jiný priority. A věř mi, že bych komukoliv rád poradil, v čem je problém jeho auta, kdyby se na to vždycky odpovědět dalo. Už jsem se toho dotknul výše, že si čím dál víc lidí myslí, že to fórum je všemocný a slouží k tomu, aby se dělaly diagnozy na dálku. A jako starej pes moderátor dobře víš, že to ve spoustě případů prostě nejde. Takže když už nějakou zhovadilost čtu po stopadesátý, začnu občas ztrácet glanc.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“