opakovana zavada na motoru, prosim o radu

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
pissak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.07.2015 12:08

opakovana zavada na motoru, prosim o radu

Příspěvek od pissak »

Dobrý den,mám passat 125 kw, opakovaně se mi rosvicí kontrolka žhavení, auto strácí výkon. Po opětovném nastartování vše zmizí, ale opakuje seto stále častěji. Horší je to na delších trasách. Počítač ukazuje chybu P0299. Nevím si rady, nechci dávat do servisu, neumíte někdo poradit, díky.

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: opakovana zavada na motoru, prosim o radu

Příspěvek od vlado 14 »

hod sem cely vypis chyby,niekto poradi

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: opakovana zavada na motoru, prosim o radu

Příspěvek od vasasasapopleta »

pissak píše:Dobrý den,mám passat 125 kw, opakovaně se mi rosvicí kontrolka žhavení, auto strácí výkon. Po opětovném nastartování vše zmizí, ale opakuje seto stále častěji. Horší je to na delších trasách. Počítač ukazuje chybu P0299. Nevím si rady, nechci dávat do servisu, neumíte někdo poradit, díky.
Mě to dělala prasklá tlaková hadice na výstupu z turba, ale těch možností může být samo víc. Syčí to někde?
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

pissak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.07.2015 12:08

Re: opakovana zavada na motoru, prosim o radu

Příspěvek od pissak »

Prave ze to nikde nesici a dela to jen když jedu do kopce . Už je to čim dal častějši nevim si rady .

pissak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.07.2015 12:08

Re: opakovana zavada na motoru, prosim o radu

Příspěvek od pissak »

Co se tyka chyb tak me to piše jen p0299 a to je nisky tlak v turbu tak ho asi budu muset vyndat ?

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: opakovana zavada na motoru, prosim o radu

Příspěvek od vasasasapopleta »

pissak píše:Co se tyka chyb tak me to piše jen p0299 a to je nisky tlak v turbu tak ho asi budu muset vyndat ?
mě to padalo do nouze taky do kopců (zátěže) a řídící jednotka vyhodnotila malý tlak vzduchu, tak mi to padalo do nouzáku. Při otevřeném okně a než to spadlo jsem kolem 3000 tis slyšel sykot vzduchu, turbo ven asi nebude muset, (snad) buď je to hadice, ventil, nebo něco takového, ale teď to někdo taky řeší, nebo něco podobného...

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=308048" onclick="window.open(this.href);return false; a mnoho dalších

zkušenější poradí, nebo dobrej servis..:)
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

pissak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.07.2015 12:08

Re: opakovana zavada na motoru, prosim o radu

Příspěvek od pissak »

Dik za radu četl jsem na netu že by to mohlo dělat pdf častečně zanesene skusim vyčistit snad to pomuže .

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“