Prosím o radu. Auto padá do nouzáku-vyřešeno

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od KJirka »

svým způsobem obdivuju lidi, co se do tho rejpou sami. Každopádně kus odvahy a dovednosti v tom je. Ale třeba i profesní zkušenosti, nevím.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

Tak už mam závadu. V Intercooleru je prasklej. Nemáte někdo zkušenost se zalepením.
Přílohy
WP_20150711_13_15_20_Pro.jpg
WP_20150711_13_15_43_Pro.jpg
WP_20150711_13_36_40_Pro.jpg

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od yessmen »

Zalepením :D no já už radši nic psát nebudu..
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

Tak nepiš. Nevím proč si arogantní. Jen sem se zeptal. Lepí se i na vodu. A to si myslím že to je horší. Tady mi to ochlazuje vduch. Teď v tuto chvíli už jsem do něj dal víc jak 15 000. A prozatím sem vycuclej. Další 5000,- ani dávat nechci.

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od yessmen »

Horší? jakej asi tlak tam je že to ochlazuje jen vzduch vid? Přes bar...
Arogantní fakt jsem, ale kdyby jsi si přečetl všechno znova možná pochopíš proč.

Ano lepí se všechno možný, ale už se nedovíš že to většina stejně za pár týdnů rozdělává znova a mění.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

yessmen píše:Horší? jakej asi tlak tam je že to ochlazuje jen vzduch vid? Přes bar...
Arogantní fakt jsem, ale kdyby jsi si přečetl všechno znova možná pochopíš proč.

Ano lepí se všechno možný, ale už se nedovíš že to většina stejně za pár týdnů rozdělává znova a mění.
Já vím že je tam tlak. Proto jsem se ptal. Nesmíš se rozčilovat nebo tě klepne pepka. Já sem se byl projet na svém ATV a jsem v poho. :good:

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

Zjistil jsem že pokavaď je to na dobrým místě, dá se zavařit. A prej to drží jako blázen. Zejtra jedu zjistit jestli to půjde i u mě. Yessmen- a nezlob se na mě. :drinks:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od ricom »

lepit díru v chladiči to může snad jen hodně velkej zoufalec.. ty budeš dobrej máčo hrubking to ti povím. .co tvůj příspěvek to perla

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

Děkuji za pochvalu.

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

ricom píše:lepit díru v chladiči to může snad jen hodně velkej zoufalec.. ty budeš dobrej máčo hrubking to ti povím. .co tvůj příspěvek to perla

Já radši veci opravuju a né kupuju. Né že bych na to neměl. To né. Passata už jse tolikrát rozebral že už ani nevím. Zoufalec nejsem ale baví mě to.Neříkám že umím všechno a všemu rozumím ale od toho ste tady vy. Aby ste nám nezkušeným pomáhali. A né dělali pošklebky.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od ricom »

jako já ti neberu že nejsi šikovný a před tím smekám.. Ale jsou věci které se prostě nevyplatí opravovat a nemají se opravovat a mají se vyměnit.. tak jsem to myslel.

ikdyž už tady borci brousili kotouče, na jiném foru do nich dělali díry tak proč ne.. lidské blbosti se meze nekladou fakt..

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

To máš vskutku pravdu. Díry bych do kotoučů opravdu nedělal. Ten chladič je míň jak cetimetr prasklej a není tak na špatném místě. Po zavaření natlakujem a uvidíme buť to vijde a nebo né.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od KJirka »

možná vás hoši naseru, ale já takový lepidlo, který by to na 99% zalepilo mám a používám. Takovej malej zázrak. Ale nejsem si jistej, jestli není náhodou dražší, než ten IC :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

KJirka píše:možná vás hoši naseru, ale já takový lepidlo, který by to na 99% zalepilo mám a používám. Takovej malej zázrak. Ale nejsem si jistej, jestli není náhodou dražší, než ten IC :laugh: :laugh: :laugh:
:good:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od KJirka »

to je lepidlo na kovy a má fakt neskutečný vlastnosti. Jenž to je opravdu tak drahý, že kupovat to jen kvůli tomu, abys pak zjistil, že se tam třeba na tu díru pořádně nedostaneš, nemá naprosto smysl. Kdybys nebyl tak daleko, já bych ti s tím klidně pomoh, protože to je trošičku lepidla + směšovací tryska. Rád dělám lidem radost, ale žádná Planá kolem mě v dosahu není :D Co to je za Planou ? Horní na Lipně ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“