Prosím o radu. Auto padá do nouzáku-vyřešeno

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

V servisu by se stím vůbec nezabývaly. Koupily by novej. A mezi tím než by na to přišli vyměnili by všechny cidla v sání. Ale to je jedno mě to prostě baví. A kromě toho vyndání intercoolu jsem asi hoďku se tím zabýval.

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od yessmen »

Mě by spíš kousala ta myšlenka že s tím za půl roku třeba odjedu 600-800km někam do pr**le a tam se to vysere.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

Já si myslím že by ten způsob co udělám bude ok. Jak se říká, za zkoušku nic nedám. Maximálně to budu znova rozebírat.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od KJirka »

udělal bych to jak říkáš. Pokud je prasklý žebro a dostaneš se k němu kolem dokola, ustřihni proužek tenkýho hliníkovýho plechu a s pomocí lepidla vytvoř okolo bandáž. A po zaschnutí to ještě znovu kolem celý namatlej lepidlem. Pokud je to lepidlo k tomu vhodný, musí to držet. Jsou věci, který bych na autě taky nespravoval, ale zrovna tohle bych minimálně zkusil. Proč vyhodit bůra za něco, co jde snadno opravit ?!
A když čtu Dane (HKR) tvoje pojednání o promarněným čase, tak dostávám od smíchu křeče do břicha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Nemusim to rozvádět, viď že ne :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

Tak mám to hotové.
Přílohy
WP_20150714_21_05_35_Pro.jpg

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Qido »

Jako jo, jsi šikovný a líbí se mi,kdyz lidi dokážou něco opravit, ale tohle fakt ne. Jak psal někdo výše. Murphyho zákony fungují,takze se to vybere na dovolené nebo X set km od domova a zo to, to podle mě nestojí.

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

Qido píše:Jako jo, jsi šikovný a líbí se mi,kdyz lidi dokážou něco opravit, ale tohle fakt ne. Jak psal někdo výše. Murphyho zákony fungují,takze se to vybere na dovolené nebo X set km od domova a zo to, to podle mě nestojí.

Děkuji moc. Doufám že to vydrží a myslím že určitě. Dělal jsem to z láskou. Maximálně to rupne někde jinde a né tam kde sem to dělal. To je 100% kvalita. Made in Hrubking

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od KJirka »

na tom autě tě může očekávat tolik jiných pastí, který tě na dovolené nebo prostě jen někde daleko, můžou znehybnit, že nemá smysl dělat si hlavu z toho, jestli to bude zrovna tenhle cooler.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

KJirka píše:na tom autě tě může očekávat tolik jiných pastí, který tě na dovolené nebo prostě jen někde daleko, můžou znehybnit, že nemá smysl dělat si hlavu z toho, jestli to bude zrovna tenhle cooler.

To máš pravdu. Také si stím hlavu nelámu. A kdy by to byl ten cooler tak né v tom místě co jsem dělal. Protože vím jak jsem to udělal a popravdě sem na sebe pyšný.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od KJirka »

no mě to je jasný. Takhle podobně se to dělá třeba na prasklým tlakovým potrubí a říká se tomu "cípant". A to prostě v tom místě nemůže znovu prasknout. Kolem je vytvořená objímka neboli bandáž.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Qido »

Hrubking píše:
Qido píše:Jako jo, jsi šikovný a líbí se mi,kdyz lidi dokážou něco opravit, ale tohle fakt ne. Jak psal někdo výše. Murphyho zákony fungují,takze se to vysere na dovolené nebo X set km od domova a za to, to podle mě nestojí.

.............Maximálně to rupne někde jinde a né tam kde sem to dělal................
No právě......

Je to jak zašívat staré ponožky. Zašiješ jednu díru a za dva dny máš díru kousek vedle. Ale každý svého štěstí strůjcem.

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

Ale ta prasklina nebyla udělaná únavou materiálu. To bylo při nárazu. Uvidí čas. Kdyby dám echo.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od ricom »

další sekce kterou si asi budu muset zakázat.. koukám že pacientů tu je čím dál více..

do Jizbic jedeš ?? tam budeš s tímhle a podobnýma nesmyslama za krále :good: :good:

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od Hrubking »

Vy ste bláznico píšete tuto. Není umění si to koupit ale snažit se to opravit. A tím končím já sem spokojen.

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu. Auto padá do nouzáku.

Příspěvek od pohodarkajik »

dneska většina lidí umí díly jen tupě měnit jak ovce a nenamáhají se vymýšlet nějakou opravu, pokud už se někdo o něco pokusí, umí jen hanit a pomlouvat, ja si myslím že to držet bude, pokud díra byla vytvořená nárazem, nevidím duvod, proc by to mělo prasknout jinde

a to ze se to muze podelat nekde na dovoleny, to se muze pokazit cokoliv, doporucuji tedy sedet doma, nebo radsi venku, co kdyby spadla strecha, taky se muze neco stat, takovy premysleni je o nicem, kdyby se kazdy bal zkusit nebo vymyslet neco noveho, bydlime dosud v jeskynich

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“