motor 1.9tdi pd nestartuje

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

emartin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 04.07.2008 10:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 1.9tdi pd nestartuje

Příspěvek od emartin »

setrvák vyměněn, starty zlobí dál. Vypozoroval jsem že víc to dělá, když stojím předkem do kopce, tak mě napadá padání nafty. Ještě mám na 2. válci rozdíl ve vstřiku paliva tak teď zahájit nový bádání kde může být problém :-(
Přílohy
150607_VAG.jpg

Uživatelský avatar
tuning-230
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.03.2013 10:25
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 1.9tdi pd nestartuje

Příspěvek od tuning-230 »

Moc ti to i žere 1,4l/h je dost správně seřízený motor má ukazovat 0,5l/h. Jinak řeším ten samý problém co ty. A řeknu ti, že můžeš shánět jiné vstřiky. Buď nové nebo jeté. Ale ty tvoje tečou a proto ti to špatně startuje. :wink:

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: motor 1.9tdi pd nestartuje

Příspěvek od M@ty »

Ale prd. :zzz: Byl zahřátý motor, vypnutý kompresor klimy, zhaslá světla? Takto těžko soudit. :old: Nejprve bych srovnal tu synchronizaci k nule i když je ještě "v normě". Pak kouknul na tandem zda ti těsní mezi hlavou těsnění - nafta by tekla na přírubu motoru s převodovkou a zda těsní vše na paliv. filtru. Pak bych zvážil přetěsnění vstřiků a i kdyby ne tak stejně zkontrolovat nastavení červa na vahadlech vstřiků. Jo pokud by byla možnost, když už by ty vstřiky byly venku, jim dopřát ultrazvukovou lázeň, tak by to taky nebylo na škodu. :wink:

Prostě začít hledat a ne hned měnit to nejdražší... :fool:
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“