KLIMATRONIC B5.5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
zezul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.07.2013 14:19

KLIMATRONIC B5.5

Příspěvek od zezul »

caues panove omlouvam se vim ze tech temat tady o tom je milion ale prave proto jsem nenasel muj problem s klimatronikem...jde o to ze preblikava ale nerozjede se vubec... preblikava v nepravidelnych intervalech nekdy zablika 3x nekdy jednou atd. obcas se rozjede asi cca na 1-2s a hned vypne...pojistky jsou v poradku, pres kabel se nejde na to pripojit jelikoz nenajede a uz jsem zkousel 3 jine funkcni panely z jinych passatu...chova se to tak zvlastne ye si aji myslim jestli neni problem spise v elektrice nez v konkretnim dilu...ty vedra jsou fakt hrozne tedka 8O tak budu vdecny za kazdou radu predem dekuju
Přílohy
clima.jpg

Maximus2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.01.2014 08:13
Bydliště: Havířov

Re: KLIMATRONIC B5.5

Příspěvek od Maximus2 »

Mě nejde ani zapnout bohužel, v sobotu udělal papa..ještě nevím jestli to je pojistkami nebo čím..zajímalo by mě, jestli je jen jeden druh climatronicu nebo jich je více..nevíte někdo ?

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Blikající klimatronic snačí i málo naplně.chce to vag a uvidíte kde je chyba

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

zezul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.07.2013 14:19

Re: KLIMATRONIC B5.5

Příspěvek od zezul »

To je prvni co jsem se tu docetl a hned jsem to jel naplnit...chladivo tam je ani zadne uniky nikde...a pres wag to nepripojim protoze ta jednotka se nerozjede a komp ji vubec neni schopny najit

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Da se i přes climu udělat diagnostika.

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

zezul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.07.2013 14:19

Re: KLIMATRONIC B5.5

Příspěvek od zezul »

Jj vim taky jsem zkousel bohuzel to blikani zabranuje vsemu :( jednou jak se to cca na par sekund rozjelo stihl jsem to zmacknout a tusim ze se tam obevila chyba 510 pak se to vyplo

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: KLIMATRONIC B5.5

Příspěvek od M@rty »

a zkoušel jsi dát jinej panel?
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

zezul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.07.2013 14:19

Re: KLIMATRONIC B5.5

Příspěvek od zezul »

Jo 3 jsem vyzkousel :(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“