klimatizace

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
holymi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 23.07.2015 18:31

klimatizace

Příspěvek od holymi »

Zdravim
Potreboval bych poradit. Mam passat 3c,r.v.2006.
Mam climatronik a problem je vtom,ze kdyz se pusti klima,tak mi to zavre nejakou hlavni klapku a nefouka to dovnitr.
vetrak jde na plno,ale dovnitr nejde nic.nejde ani nic prepinat,na okno,na nohy,nic.
poradite nekdo co stim?
diagnostika hlasi moturek na nejake hlavni klapce.ale kdyz vypnu klimu(eco)tak se ta klapka hned otevre a normalne to fouka.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: klimatizace

Příspěvek od teekey »

Hod sem ten vypis z te diagnostiky a kdyz uz mas diagnostiku, zkousel jsi test funkcnich clenu?
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

holymi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 23.07.2015 18:31

Re: klimatizace

Příspěvek od holymi »

diagnostiku mi delal znamej a zkousel i nejak pres pc koordinovat ty klapky.vsechno fungovalo,jen ta hlavni klapka prizapnute klime proste zavre.

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

Taky mám problém : Dal jsem nechat udělat klimu a chlap říkal že tam byl čtyřikrát větší tlak než má být. Nicméně vypustil staré chladivo a dal nové a nic. Před zimou fungovala normálně a letos už nic čím to může být. Nemá někdo zkušenosti? Auto je VW Passat b6 2008 2,0 125Kw.

Odesláno z mého GT-I9300

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: klimatizace

Příspěvek od jirkaloz »

Taky mám podobný problém.
Nechal jsem znovu naplnit a problém přetrvává. Po spuštění klima klimatronik, nejdříve to začne jakoby topit a po cca 10-15min jízdy se větrák roztáčí do vyšších otáček a začne klima pracovat.
VW Passat 3C r.v.2005 / 2,0 / 103kW / sedan /

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

Tak to mě netopí ale chladit nezačne ani po dlouhé době.

Odesláno z mého GT-I9300

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: klimatizace

Příspěvek od ricom »

hoši a co zkusit nějaký servis kde nejen že přiblble umí klimu napustit a vypustit ale také ji třeba umí zkontrolovat či opravit. :drinks:

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

To vím taky ale taky vím že 99%servisů jen mění díly a tak to opraví. A dávat prachy pryč je trochu blbost. A když by to tak každý řešil tak tady nemusí být žádný fórum. A taky navíc chci přijít na to proč mi to nejde.

Odesláno z mého GT-I9300

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: klimatizace

Příspěvek od ricom »

tož ti přeji plno zábavy

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“