AAA - Garance najetých km

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

AAA - Garance najetých km

Příspěvek od hkr »

Ono by to bez urcite "hry" neslo, ale oni to posunuli z jednani o cene a urciteho koser jednani k absurdnimu divadlu, kdy ze zakaznika za kazdou cenu chtej sedrit kuzi za pomoci psychickeho natlaku, zadrzovani dokumentu apod. Ale Tony to prodal, mozna se kultura zlepsi :)
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od ppfox »

jasně, ale není hra jako hra no 8)
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od skacel99 »

Mě by spíš zajímalo,jestli už někdy někdo nějakýmu technikovi jednu vlepil,protože jsem měl po 2 hodinách dělání ze mě vola dost velký nutkání :laugh:
Ale jednoznačně jsou to svině a po zkušenosti s nabídkou auta od nich bych si tam nekoupil ani rohlík.

Volali mi,že mají pro mě Passata, kterýho právě teď vykoupili,přesně podle mých požadavků. Ještě vůbec není na internetu v nabídce a tak mám zajet do Brna,a s sebou vzít zálohu 5000,- ,kterou jim tam složím a oni mi druhej den auto dovezou na prohlídku do Brna a podrží,aby mi ho nikdo nevyfoukl. To jsem se jich ptal,jestli spadli ze stromu,že nemám čas jenom tak 2x jezdit do Brna a nazpět a ještě jim tam nechávat zálohu na auto,aby mi ho vůbec dovezli. Že si radši zajedu druhej den do prahy. Zeptal jsem se ho ještě jednou na všechny detaily a ujistil mě,že auto ještě skutečně nemají v nabídce a před hodinou ho vykoupili.
Nějak mi to ale nedalo,sednul jsem k počítači,zadal parametry do jejich vyhledávače a co na mě nevykouklo - Passat se stejnýma km,rokem výroby,výbavou a barvou.Navíc o cca 10 000,- levnější,než mi říkali do telefonu. Tak volám nazpět,jestli si ze mě dělají pr**l,že ten Passat tam je a navíc levnější. Tak mi velice zkroušeně oznámil,že to teda je on,tak jsem mu poděkoval za zdržení a milion telefonátů a s bohem...

Chápu,že chtějí prodat,ale dělat z lidí absolutní kretény by fakt nemuseli. To je stejný,jak s tím výkupem. Člověk tam 2 hodiny přešlapuje jak debil,aby vždycky někdo vylezl z boudy a řekl mu,že se na tom pracuje a že to projedná s manažerem :baseball:

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od sharik4x4 »

Problém je ,že nedokážeme s takovýma "šmejdama " patřičně zatočit. :baseball:
Stačilo by kdyby češi měli nějakou hrdost a řekli si, že od takových šmejdů nekoupí ani ten rohlík a voni by museli odtáhnout jinam. Ale takhle je vlasně svým jednáním většina čechů podporuje.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od ricom »

přesně jak píše Sharik.. dělají si to lidi sami.. jsou jako ovce a dají jen na reklamu. škoda slov snad

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od skacel99 »

Ale takhle je to u nás se vším. Lidi si stěžují,že se prodává nekvalitní zboží,všichni je okrádají a všude je problém. Ale když by si měli třeba jenom trošku připlatit za něco lepšího,to ne. Prostě kde je poptávka,je logicky i nabídka

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od teekey »

Ono asi zalezi zrovna co za streva v te pobocce sedi. Moje zkusenost z pred par lety, kolega si nechal dovest nejakou ojetinu do 50k snad z Olomouce do Ostravy. Tohle se poresilo po telefonu bez caviku, proste v ramci sluzby zdarma prevoz mezi pobockama do druheho dne. Auto uz napohled (karoserie: rez, tukance atd.) zadna hitparada - samozrejme na fotkach vypadalo supr. Spojka kaput, motor netahl a rechtal jak kobyla v poslednim tazeni. Interier na dany typ vozu klasika, ale opotrebenim spis tak o 100-200.000km vic nez bylo na tachometru. Pan prodejce ale netlacil na pilu (asi protoze jsme byli dva, kdo vi) a snazil se kolegu nalomit kolama navic (samozrejme zanovni pneu atd.) a dalsimi serepetickama. Dva rychle telefonaty kolik by vysly potrebne opravy a bylo jasno, a protoze to bylo pred prodejcem, tak se ani nesnazil nijak prudit a lamat.

Auta se daji koupit i v bazaru, ale je to jako jehla v kupce sena...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Slunečnívůz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 28.07.2015 15:43

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Slunečnívůz »

Zkušenosti se různí co tak čtu. Třeba ta garance najetých km, já mám zkušenost s tím že tyhle věci dělaj různí dovozci. V ČR je prostě žádané aby auto mělo najeto do 150 tisíc. je to jen pro pocit, protože je jedno kolik to auto má najeto v případech kdy to není už půl mega a o auto se majitel staral. Dost důležitý jsou hlavně origo testovaný náhradní díly. V současnosti hledám pašáka a v těch áčkách jsem byl, měl jsem od nich i minulý auto. Co jsem viděl tak bych si i vybral. Jen ještě váhám s výbavou. Jestli Highline a žádná dovolená nebo ta druhá varianta. No, bude to zajímavé ještě.

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Qido »

Safra porte. Zrovna dnes zaregistrován a rovnou sem. :-D :-D

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od petryk1 »

Jojo, jednou jsem uz dal ruku do ohne a dam ji tam znovu... :D

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od sharik4x4 »

Slunečnívůz: krásný nick,ale na to sluníčko moc nelez,protože máš klasický příznaky ůpalu. :fool:

Slunečnívůz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 28.07.2015 15:43

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Slunečnívůz »

Safraporte, úpal? Ale kdeže, jen googluju informace o autě co chci a prodejcích. Takže je stále "in" jen nadávat, aha :D

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od petryk1 »

Google je tak perfektni vyhledavac, ze najde aji to, co v AAA nemaji.... :)

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od denis.82 »

Slunečnívůz píše:Safraporte, úpal? Ale kdeže, jen googluju informace o autě co chci a prodejcích. Takže je stále "in" jen nadávat, aha :D
A cetl jsi i recenze lidi, kteri prodali vuz k Vam do Acek treba s 400000km a pri prodeji to same auto melo 160000km? Jestli ne,tak jsi hledal spatne,protoze takovych je tam drtiva vetsina.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od sharik4x4 »

Já nikomu nenadávám,ale nepiš tady takový bludy,pokud si teda znalý a vyguglovaný.
"origo testovaný náhradní díly" to je jak opsaný z příručky pro bazaristy. :fool:
Pokud se tě to dotklo ,tak se ti tímto omlouvám. :drinks:
Přeci jenom je to veřejné forum .

Ale upozorňuji,že pokud mi někdo u mě doma v dílně řekne do očí ,že v AAA jsou samí dobráci a super auta, tak mu osobně nakopu pr**l ,že se zastaví až u vrat. :baseball:
Tímto ukončuji ůčast na tomto tématu,můj názor je snad jasný.
Jdu testovat ty náhradní díly. :good:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“