Problém s výkonem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Problém s výkonem

Příspěvek od yessmen »

Řešíte kraviny.. co třeba to nalogovat a kouknout co dává váha a jak to vůbec tlačí?
Dost těžko bude problém v převodovce....
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Problém s výkonem

Příspěvek od GOLFÁK »

Tak to jsem bral jako samozrejmost a kdyz bracha dela v servisu, tak je to uplna samozrejmost ne?

Ladzaman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 08.02.2011 11:03

Re: Problém s výkonem

Příspěvek od Ladzaman »

Místo toho aby tady byly odpovědi typu kde by moh bejt problém a co stim tak..... Já už ani nevim co mam napsat.... Tak vám chlapci teda pěkně děkuju za rady, sem rád že vim co mam s autem.... ;-)

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Problém s výkonem

Příspěvek od Qido »

Když píšeš sračky a nečteš co Ti taky kluci radí tak je to těžký.

Ve zkratce. Aby to bylo v převodovce nedává ani za mák smysl. Bude to kolem regulace turba. Ale s tím si bratr určitě poradí, že?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Problém s výkonem

Příspěvek od ricom »

tvl jsi normální ??? ty si myslíš že ti tady někdo z tvýho popisu to auto opraví.. ?? to jsi magor to ti řeknu narovinu.. už jsem ti to psal jednou, zkusím podruhé..
jeď někam kde tomu doopravdy rozumí.. a asi hlavně někam kde není brácha.

problém bude hlavně u tebe, že nevím z jakých důvodů to neřešíš nejjednodušší možnou cestou..
Ladzaman píše:Místo toho aby tady byly odpovědi typu kde by moh bejt problém a co stim tak..... Já už ani nevim co mam napsat.... Tak vám chlapci teda pěkně děkuju za rady, sem rád že vim co mam s autem.... ;-)

Ladzaman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 08.02.2011 11:03

Re: Problém s výkonem

Příspěvek od Ladzaman »

Ta k sorry hoši no, poslední příspevky co sem čet byly jako že brácha dělá vrátnýho a tak.....No, já s tim uřčitě nikam nezajedu, páč jednoduše na to nemam prachy.. Haha a je to... A já nechtěl to auto opravit tady, já chtěl podle co nejdetailnějšího popisu pro vás, dostat od vás pár tipů na co se podivat.... Respektive co říct bráchovi nebo otci ať se na to podivaj, jelikož ono je to taky trošku složitější a víme jak mechanici fungujou že, pokud to neni jejich, nebo z toho nekoukaj prachy tak se do toho tak nemaj.... Což je přesně případ mýho bratra (od února votravuju vo čudlik na brzdu žejo, a kdyby mi v jednom servisu kde mi tatík domluvil geošku asi před 2 měsícema nenapáchli auto tak ani nevim že mam v píči zadní brzdič na ručku a myslim si že to pípání jako když nemam zaplej pás je kvůli tomu že tam nemam ten čudlik)... A to že brácha dělá v servisu neznamená že se tam dělaj i opravy, ty se dělaj doma v garáži nebo na dvorku... ;-)

Nicméně fajn, kouknout na váhu, kouknout na regulaci turba, a přehrát chip... Já děkuji za tipy...

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Problém s výkonem

Příspěvek od hkr »

Nasetril bych nejaky korunky...
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Problém s výkonem

Příspěvek od Qido »

Koukám povedená rodinka.

Ladzaman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 08.02.2011 11:03

Re: Problém s výkonem

Příspěvek od Ladzaman »

Úřad práce neplatí, neni z čeho... :-(

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Problém s výkonem

Příspěvek od hkr »

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“