AAA - Garance najetých km

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od hkr »

:laugh: :laugh: :laugh:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

Mě by jen zajímalo co jsou origo testované náhradní díly. To snad nikdo ani nedělá ne. Jestli nemyslí použité že už je někdo testoval desítky tisíc kilometrů.

Odesláno z mého GT-I9300

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re:

Příspěvek od ricom »

tak to vím naprosto přesně to ti vysvětlím.. :good: :good:

to jsou takové díly, které jsou zajímavé hlavně cenovkou, kvalita je řekněme nějaká, ale čert to vem. A to testování spočívá v tom, že to dáš na auto a když to funguje, alespoň do odjezdu zákazníka ze dveří je to cajk a naprosto špicová kvalita. :good: :good: tak nějak

LukasD píše:Mě by jen zajímalo co jsou origo testované náhradní díly. To snad nikdo ani nedělá ne. Jestli nemyslí použité že už je někdo testoval desítky tisíc kilometrů.

Odesláno z mého GT-I9300

miloslavkramarik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.07.2015 17:45

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od miloslavkramarik »

Zeptám se jako kolejdoucí, diskuzi dále jsem ani nečetl, takže se zeptám. Jak je to to tedy s garancí? Můžu pak auto reklamovat, když mi v servisu řeknou, že auto bylo stočené? V AAA mají docela pěkný výběr auta, teré už asi 2 měsíce vybírám.

Chci switschnout na VW Passat B7 - se všemi vychytávkami, pokud možno v nejlepší možné HIghline výbavě
Zároveň prodávám zachovalý Golf VI.

Btw. Zkoušel jsem inzerovat na Bazos.cz - ozvali se mi fakt akorát podivní překupníci, nabízeli zcela absurdní částky, zkoušeli to všemi možnými triky... Takže nakonec možná udělám výměnu přímo tam.PO 14 dnech jsem stále auto neprodal. Takže asi pojedu do AAA a zkusím auto nabídnout k výkupu a vzít B6 na protiúčet. Nehledám auto za 20 000, ale tři roky styrý auto. Skoro všechny Passaty co jsem na všech možných serverech mají nájezdy kolem 200k - a v AAA to je stejně tak... Moc to nevypadá, že by auta stáčeli...Pro rýpaly: po passatech už nějakou dobu pokukuju a moje původní přesvědčení bylo, že koupím od soukromýho prodejce nebo z německa... Projel jsem fakt stovky inzerátů, ale jen pár jich osobně viděl.

Takže za mě asi takhle: auto s původem, jakási záruka velkýho prodejce, rychlý vyřízení (někdo má čas a nervy - já ne...) Výhoda je, že auto můžu dát na protiúčet. Ta garance najetých km mi beztak přijde jen jako marketingový trik.

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od pepa 67 »

Tak pak až ti blbečkové v aaa řeknou cenu a ty nasranej odjedeš :D tak napiš kolik si asi chtěl a kolik ti nabídly ju,po telefonu ti daj cokoliv ale real 8O je jinde :baseball: já tam kdysi chtěl dát santa féčko které jsem nakonec prodal sám na bazoši za 280 tácu :good: a buzici aaa mi tam řekli max 200 tácu, pane to máte sice v plné palbě ale znáte to ted je léto a toto je auto tak do hor a plno debilních blábolu co znich lezlo.bejt tebou nejdřív prodej golfa pak kup jinde ušetříš snad celej den a hlavně nebudeš na nervy s jejich radoby znaleckejch doměnek. jo mě vlastně po telefonu poudal že 270 mi v poho daj at tam jedu.jestli to bereš jako velkou vyhodu,protiučet, že tě tam voberou tak asi nemáš tušení co ti tam předvedou :wink: hodně zdaru :drinks:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od petryk1 »

miloslavkramarik: Garance neni zadna. Dokonca na slovensku to ani neni trestni cin podvodu. A vecsinou ti garantuji stav tachometru, co nie je stav najazdenych km. Slovna hracka a uplne iny vyznam. Skusal si autobazar.eu? Aj tu na fore najdes dobre auto. Len si daj nacas...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od KJirka »

miloslavkramarik píše:Zeptám se jako kolejdoucí, diskuzi dále jsem ani nečetl, takže se zeptám. Jak je to to tedy s garancí? Můžu pak auto reklamovat, když mi v servisu řeknou, že auto bylo stočené? V AAA mají docela pěkný výběr auta, teré už asi 2 měsíce vybírám.

Chci switschnout na VW Passat B7 - se všemi vychytávkami, pokud možno v nejlepší možné HIghline výbavě
Zároveň prodávám zachovalý Golf VI.

Btw. Zkoušel jsem inzerovat na Bazos.cz - ozvali se mi fakt akorát podivní překupníci, nabízeli zcela absurdní částky, zkoušeli to všemi možnými triky... Takže nakonec možná udělám výměnu přímo tam.PO 14 dnech jsem stále auto neprodal. Takže asi pojedu do AAA a zkusím auto nabídnout k výkupu a vzít B6 na protiúčet. Nehledám auto za 20 000, ale tři roky styrý auto. Skoro všechny Passaty co jsem na všech možných serverech mají nájezdy kolem 200k - a v AAA to je stejně tak... Moc to nevypadá, že by auta stáčeli...Pro rýpaly: po passatech už nějakou dobu pokukuju a moje původní přesvědčení bylo, že koupím od soukromýho prodejce nebo z německa... Projel jsem fakt stovky inzerátů, ale jen pár jich osobně viděl.

Takže za mě asi takhle: auto s původem, jakási záruka velkýho prodejce, rychlý vyřízení (někdo má čas a nervy - já ne...) Výhoda je, že auto můžu dát na protiúčet. Ta garance najetých km mi beztak přijde jen jako marketingový trik.
Tak co teda vlastně B6 nebo B7 ? Protože tříletý B6 se dneska dost blbě shání
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

miloslavkramarik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.07.2015 17:45

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od miloslavkramarik »

Určitě chci B7. RV od 2011. 2.0. TDI Highline... Dělám si širší předvýběr

miloslavkramarik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.07.2015 17:45

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od miloslavkramarik »

Mezitím, opět jsem projel bazos.cz, mobile.de, sauto, autobazar.eu, tipcars a zase nevim... už se to chce rychle rozhodnout... porad si rikam, vyplati se jeste pockat a dosetrit, psychologicky limit mam tak 300 tisic korun:-) A VVW proto, ze pred tim Golf a zena rekla, ze chce znova VW a jedine:-)

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Qido »

Jak do toho začne kecat ženská, tak to není dobrý. :D

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Tomikcek »

No počkej, já mám strach jestli ježenu kolem 200tis nějakou aspoň slušnější b6 a ty chceš za 300 vybavenou b7 ?
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od sharik4x4 »

Chtím může cokoliv.B7 v highline za 300Tkč . :fool:
Pokud to seženeš si kandidát na "kupec roku". :good:

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od Archie »

300k je utopie a nebo by musel mít hodně velkou kliku (to v bazaru nehrozí :-D ). S tím co chce, a nájezdem kolem 150-170k, je třeba počítat s cenou kolem 400k. Když to bude 2012 tak cca + 40až50k navíc, 2011 možná těsně pod 400k. A nebude to HL v plný palbě ani náhodou. Alespoň v CZ bazarech.
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od KJirka »

pan kolega mi přijde spíš jako pěknej kecka, protože kdyby pročet ty stovky inzerátů, tak tohle by už musel dávno vědět
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: AAA - Garance najetých km

Příspěvek od sharik4x4 »

Přesně tak,další "kecal z prodaný nevěsty".

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“