Passat CC - jaký obsah, barva?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
miri009
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 15.07.2011 18:27
Bydliště: Trutnov

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od miri009 »

Tady jsou laky ,co se dávali na CC od roku 2010, asi ale i dříve. Toto je z katalogu 2010
Přílohy
DSC_0020.JPG
Passat CC 2011 2,0 TDi , 125 kW, DSG
Golf Sportsvan Marathon Edition 2016 1,4 TSi, 92 kW

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

miri009 píše:Tady jsou laky ,co se dávali na CC od roku 2010, asi ale i dříve. Toto je z katalogu 2010
No ty si zlatej :) děkuju moc, tak jak koukám, tak ta tmavě hnědá je jen jedna a je to ta Mocca, ta se mi moc líbí.

Pak je světle hnědá - to je ta zlatá jak tomu někdo říkal a nebo si to pleť s tou stříbrnou Leaf, která je taky trošku do zlatava a 2 černý - obyč a perleť. Ostatní - obyč stříbrná, bílá, šedá, modrá mě už moc neberou.

Vložil sem přílohu kde sem udělal koláž různých CC co sem vyfotil, dost se mi plete ta světle hnědá a ta stříbrná LEAF - jaká je která?

Už sem s těma barvama jak psychouš :D
Barvy
Barvy
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

Jinak ten s tím za 400 napsal ještě:

Jasný, já to chápu.... taky jsem přišel o 150 000,- při prodeji auta, když mě jeden borec auto zpronevěřil takže si vše můžete zkontrolovat jak je libo.

Interier je kůže + střed alcantara
Převodovka je dvojspojková
Monitorování tlaku v pneu tam je ale bohužel nemám senzory do kol.
signalizace na hladinu oleje tam je
Ostřiky světlometů ano
Denní svícení ano
Počet airbagů přesně nevím ale zjistim
Volant je multifunkční i stavitelný
Zatmavená zadní okna ano
Mlhovky ano
Bluetooth ano
Startování je klíčem ve tvaru obdélníku zamáčknutím
vyhřívané ostřikovače ano

Co se tedy týká prohlídky, tak se určitě ničemu nebráním a budu jenom rád, když si auto pořádně prověříte, jak po technické stránce, tak i přes diagnostiku.

Serviska k autu je, ale nejsem si jistý jestli je tam vše zapsané. Ale co se týká běžného servisu jako oleje, filtry a brzdy tak si jsem jist, že bylo dělané pravidelně. Kamarád, od kterého jsem auto koupil, tak i já jsme fandové do aut a tyto věci bereme jako samozřejmost. Určitě tam jsou psané věci co byly dělané v autorizovaném servisu. VIN: WVWZZZ3CZ9E540398

Lak je zachovalý. Jediná věc, která stojí za zmínku je, že na víku kufru jsou dvě malé promáčkliny. Lak tam není poškozený. Bylo to už od majitele z Německa. Jinak nic závažného. Jen drobné věci od běžného provozu hlavně na předním nárazníku od kamínků. Škrábance jako takové na laku nejsou

Rozvody u tohoto motoru není třeba dělat. Rozvod je veden řetězem a pokud motor běží tiše a řetěz nerachotí rozvod se nedělá.
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od KJirka »

ten člověk to možná myslí skutečně v nejlepším úmyslu, ale protože ty km z Německa mohl odmotat už někdo před ním bez jeho vědomí, tak bych využil jeho nabídky a do toho servisu to vzal. A zkusil bych nechat vyčíst z DSG kilometry, provést zběžnou kontrolu hlavně zespodu a změřit sílu laku na karosérii. Pokud to bude vše o.k., pak těch 400 k. nemusí být zase tak moc. Ale protože tomu ani za mák nevěřím, tak říkám, že to je hodně.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

Neznáte nějaké mechanika z Jižních Čech, kdo by se se mnou zajel podívat na pašíka? Nechci koupit, zajíce v pytly a můj známý automechanik jaksi odjel na dovolenou... Samozřejmě za řádné finanční ohodnocení.
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Pisa »

No znám auto klempýře, který je odtamtud původem, ale pracuje v Praze (takže nevím), mohu se ho zeptat a dám ti vědět, kdy bys tam chtěl jet?

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

Tak jen pro INFO :) nakonec sem si vybral toho hnědýho pašíka za 400tis. - 3,6 V6 a dojmy? Je to BESTIE! Před koupí sem vše řádně prohlédl s mechaniky včetně kompletní diagnostiky apod. a KM by měli sedět. Takže zatím max spokojenost je to v plný palbě a ten výkon je neuvěřitelnej, snad se to nebude nějak sr*t... Jinak spotřeba průměr kolem těch 10 (30% město / 30% okrsky / 40% dálnice) takže celkem fajn a to nejezdím zrovna jako důchodce :D
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od denis.82 »

Brain32aukro píše:Tak jen pro INFO :) nakonec sem si vybral toho hnědýho pašíka za 400tis. - 3,6 V6 a dojmy? Je to BESTIE! Před koupí sem vše řádně prohlédl s mechaniky včetně kompletní diagnostiky apod. a KM by měli sedět. Takže zatím max spokojenost je to v plný palbě a ten výkon je neuvěřitelnej, snad se to nebude nějak sr*t... Jinak spotřeba průměr kolem těch 10 (30% město / 30% okrsky / 40% dálnice) takže celkem fajn a to nejezdím zrovna jako důchodce :D
:good: :good: :good: Gratutuju. Akorat nevim jestli je ''bestie'' ten spravny vyraz. :laugh: A tu spotrebu zkus zmerit i podle dotankovani, pac ja kdyz jedu za 10l, tak se toho plynu dotykam jen pohledem. :wink:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od denis.82 »

Brain32aukro píše:Tak jen pro INFO :) nakonec sem si vybral toho hnědýho pašíka za 400tis. - 3,6 V6 a dojmy? Je to BESTIE! Před koupí sem vše řádně prohlédl s mechaniky včetně kompletní diagnostiky apod. a KM by měli sedět. Takže zatím max spokojenost je to v plný palbě a ten výkon je neuvěřitelnej, snad se to nebude nějak sr*t... Jinak spotřeba průměr kolem těch 10 (30% město / 30% okrsky / 40% dálnice) takže celkem fajn a to nejezdím zrovna jako důchodce :D
:good: :good: :good: Gratutuju. Akorat nevim jestli je ''bestie'' ten spravny vyraz. :laugh: A tu spotrebu zkus zmerit i podle dotankovani, pac ja kdyz jedu za 10l, tak se toho plynu dotykam jen pohledem. :wink:
Naposledy upravil(a) denis.82 dne 30.07.2015 19:15, celkem upraveno 1 x.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od KJirka »

bestie to asi bude. Hlavně žravá bestie. Ale jo, ať slouží.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od ppfox »

tak jen samé dobré km přeju 8)

a Dane voe, co ty máš teď s těma dvojitejma příspěvkama? Já to tušil, když si k tobě Jirka sedal v červnu do auta - tys to chyt od něj tvl, on od tý doby nic a ty jedeš dvojáky jak na běžícím páse :mrgreen:

p.s.: jinak ti doporučuju koupit novou mause a budeš mít po problému :wink:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od denis.82 »

Kua Pepo presel jsem poprve na dotykovy telefon,tak s tim trochu bojuju.:blush: Jinak u Jirky jsem uz videl i trojaky. :laugh:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od KJirka »

nemoh si to vidět, protože takový případy jsem neprodleně mazal. Ale je fakt, že už se mi to hodně dlouho nestalo. Ale to neovlivníš, to není žádnej dvojklik. Tady místní IT experti sice dělaj chytrý, ale vědí taky h***o :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

denis.82 píše:
Brain32aukro píše:Tak jen pro INFO :) nakonec sem si vybral toho hnědýho pašíka za 400tis. - 3,6 V6 a dojmy? Je to BESTIE! Před koupí sem vše řádně prohlédl s mechaniky včetně kompletní diagnostiky apod. a KM by měli sedět. Takže zatím max spokojenost je to v plný palbě a ten výkon je neuvěřitelnej, snad se to nebude nějak sr*t... Jinak spotřeba průměr kolem těch 10 (30% město / 30% okrsky / 40% dálnice) takže celkem fajn a to nejezdím zrovna jako důchodce :D
:good: :good: :good: Gratutuju. Akorat nevim jestli je ''bestie'' ten spravny vyraz. :laugh: A tu spotrebu zkus zmerit i podle dotankovani, pac ja kdyz jedu za 10l, tak se toho plynu dotykam jen pohledem. :wink:
Pro mě je to bestie :D, jasně každej má jiný měřítka, někdo kdo řídí nějakej 500 koňovej supersport má jiný představy, ale myslím, že pro 90% běžných řidičů v ČR to bestie bude. Ten motor má neuvěřitelnej charakter, jezdil sem v načipovaných 2.0 Tdi - 125kw (chip přes 150kw), i v těch 2.0 tsi - 147kw s čipem na zkoušku a proti tý 3,6 je to slabej odvar. Už žádnýho 4 válce nikdy nechci :D, těch 300 koní s tím autem umí hýbat, měřená 0-100km/h za 5,42sec mluví za vše :). Zkoušel sem měřit i tankováním a je to kolem 10-11 zatím. Minule sem jel na tempomat 95-100km/h - cca 90km dlouhý úsek a ustálilo se to dle PC na 7,3 l / 100km
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Brain32aukro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 02.07.2012 19:12

Re: Passat CC - jaký obsah, barva?

Příspěvek od Brain32aukro »

KJirka píše:bestie to asi bude. Hlavně žravá bestie. Ale jo, ať slouží.
Děkuju :) jinak jak sem psal výše, není to tak hrozný jak sem myslel do 10 se vejdu a trasy co jezdím nejčastěji (dálnice, nebo rychlostní kolem 100km / h) se vejdu i za 8-9 se tempomatem. Město si vezme 11-12, když na to dupu jako hovado tak sem jel i za 27. Ale stačí jen přepnout na manuální řazení pomocí pádel pod volantem dát režim sport vytáhnout to nad 3000 ot. a ten zvuk a zátah mi dá na spotřebu honem rychle zapomenout :D
Passat CC - 3,6 V6 (220kw) - 4MOTION - DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“