B7 upravy - predelavky - rady

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ATomasvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 29.07.2015 11:22

B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od ATomasvw »

Zdravim vsechny cleny clubu. Jsem tu novy clen a i novym majitelem sveho prvniho passatu B7. A proto budu velice vdecny za odpovedi na me otazky.
1. Daji se nor. svetlomety vymenit za xenonove nebo musi byt i menena nejaka ridici jednotka apod. ?
2. Jake alu na leto jsou nejvhodnejsi ? Dival jsem se po r18 et.50 ale nevim no, bojim se zda nebude problem nekde...
3.Muze mi nekdo zjistit podle VIN presnou vybavu vozu a vse co se da zjistit o voze ? Pro jistotu...
Dekuji mnohokrat

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od Qido »

1. samozřejmě se to dá, ale ne je opravdu velmi finančně náročné. Jednotky jsou to nejmenší. Pak ještě čidla na nápravách, ostřikovače, atd. atd.
2. moc dotaz nechápu, R18 jsou normálně v TP akorát správné je ET44 pokud vím. ET vypadá na golfa. Ničemu to nevadí, ale kola budou o trochu víc zalezlá.
3. pár lidí se najde, jinak kódy výbavy můžeš zadat do dekodéru http://igorweb.org/equidec/" onclick="window.open(this.href);return false;, ale servisní historii nečekej, to chtělo někoho normálního v autorizáku..

ATomasvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 29.07.2015 11:22

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od ATomasvw »

Dekuji...
No s temi svetlama jsem necekal "tolik" uprav. Kolik by to stalo... kdyz by se vse bralo pouzite. Vybava je slusna jen ty svetla me mrzi. Najde se tu nekdo nejlepe z okoli Brna kdo by to vedel a hlavne byl ochotny me to eventuelne predelat ?

Minulost podle VIN jsem zjistoval ale jen si nejsem jisty vybavou tak pro overeni jsem si to chtel overit.

Kola tam jsou r16 a netusim u tohoto vozu jake r18-r17 jsou idealni. Do technicaku jsem nekoukal protoze jsem na dovolene a auto jsem kupoval 2 dny pred odjezdem a kratim si volnou chvili :-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od KJirka »

tak se nejdřív podívej a pak si kup to, co tam je napsáno, nejlépe originály. Tady na bazaru se dá dost často něco slušnýho sehnat a na bazoši.cz ještě lépe. Ty xenony by se možná daly udělat s nivelací na ruční ovládání (kolečko na přístrojovce), ale nejsem si tím u B7 jist. Dělal jsem to na O II. Musíš k tomu ale rozhodně mít ostřikovače, protože první policajt s hlavou na krku ti bez nich může dělat pěkný "nohy". Podle VIN se výbava zjistit dá. Určitě to tu někdo dokáže. Já to nejsem.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ATomasvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 29.07.2015 11:22

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od ATomasvw »

Byl to dovoz od znameho a na rychlo... jen pro klid duse jsem si to chtel overit. Presel jsem z BMW x5 tak nejsem v nekterych vecech tak znaly....

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od KJirka »

no tak až se vrátíš domů, koukni do TP, co tam píšou. Já jezdím na 18" v zimě i v létě a je to asi spíš o zvyku. Že by to bylo pohodlnější, než menší kola, to samozřejmě není, ale líp to vypadá. Na 16" to naopak vypadá vysloveně blbě. Ty bych s velkým sebezapřením nechal na zimu. Ty xenony naprosto chápu, to by mě osobně hodně sralo.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od ppfox »

ale zrovna přestavět to na xenony je dost oser a za dost hodně peněz - počítali jsme to a u B6 se nedostaneš pod 25 spíš 30 a víc se vším co potřebuješ, u B7 to nebude míň

světla + náklonový čidla + jednotky + nárazník + ostřiky + nádobka + kabeláž + ovladač + lakýra + práce....
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

ATomasvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 29.07.2015 11:22

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od ATomasvw »

Hmm to je teda pekna radka veci na vymenu... asi me nezbyde nez se s tim smirit a zviknout si. Ale skoda.... :-/ Kazdopadne dekuji za nazory a rady !

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od teekey »

hlavne tam nestrkej nejake balasty (HID) za par kacek :mrgreen:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

ATomasvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 29.07.2015 11:22

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od ATomasvw »

Nene nebudu....
Co couvaci kamera da se dodelat...cena ? Mam tam jen pipaky a pro pritelkyni by to bylo fajn.
Start/stop da se vypnout ? Dost me to obtezuje...a nevidim v tom zadne vyhody spis me prijde ze tim vecnym startovanim pri zastaveni se jen opotrebovavaji "soucastky"...
Chip ? Ma smysl ? 103kw DSG spotreba - vydrz auta ?

ATomasvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 29.07.2015 11:22

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od ATomasvw »

AutoHold k cemu je to dobre ? :-)

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od Qido »

Kamera bez problému, za rozumný peníz, jen musíš mít správné rádio/navigaci se vstupem na kameru.
Start-stop trvale vypnout ASI nejde, ale kolega Ergo vyrábí modul.
Chip. Ano. Všichni Ti doporučí Motorpower.

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od Qido »

Autohodl je super věc. Mám manuál a taky ho využiju.

S DSG nemusíš stát na brzdě, když zastavíš, ale to si nejsem jistý. Prohledej forum, je to tady přesně popsané.
A mimochodem i v manuálu u auta! ;-)

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od motorpower »

Qido píše:Kamera bez problému, za rozumný peníz, jen musíš mít správné rádio/navigaci se vstupem na kameru.
Start-stop trvale vypnout ASI nejde, ale kolega Ergo vyrábí modul.
Chip. Ano. Všichni Ti doporučí Motorpower.
Stop start OFF je součástí úpravy a jde to bez modulu. /úprava není podmínkou
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

ATomasvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 29.07.2015 11:22

Re: B7 upravy - predelavky - rady

Příspěvek od ATomasvw »

Jeste jsem se chtel poptat na mapy v navigaci... kde a kolik se pohybuje nahrani map ? Dekuji vsem co mi odpovi na me otazky...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“