Osvětlení dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
TheRearanger
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.04.2015 13:48

Osvětlení dveří

Příspěvek od TheRearanger »

Zdravím, mám takový problém. Mám vw golf iv 1,9 tdi 4x4 combi. Po výměně blatníků a částečném odřezání prahů a zpětného navaření nových prahů mi po dovezení ze servisu dělal problém osvětlení dveří u řidiče. Po dvou dnech požívání vozidla mi nefunguje vůbec. Před tým svítilo, jen někdy a to tak. Zavřel jsem dveře otevře ( svítilo ) zavřel a znovu otevřel ( nesvítilo ) Nevíte někdo co s tým ?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od xerxes »

nazdar nejspíš bude narvana kabeláž v pruchodce mezi dveřmi a kasli a nebo bude problém v mikrospinači zámku

TheRearanger
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.04.2015 13:48

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od TheRearanger »

Jo díky, jak poznám zda to je ten mikrospínač ? To mi nikdo neudělá je to prý pakárna jako prase to vyměnit

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1024
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od oneb1t »

zustava ti na palubce svitit kontrolka otevrenejch dveri?
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

TheRearanger
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.04.2015 13:48

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od TheRearanger »

Právě že ano i když nechám rozsvícené světla a otevřu dveře tak mě to upozorňuje že jsem nezasnul světla.

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1024
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od oneb1t »

tak pokud ti sviti kontrolka otevrenejch dveri i pres to ze je zavres tak ti
1. odesla zarovicka ve dverich protoze svitila porad
2. nefunguje mikrospinac nebo prezvejkanej kabel od spinacu nekde po ceste (ale spis nefunguje mikrospinac)
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

TheRearanger
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.04.2015 13:48

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od TheRearanger »

Ono se to vše chová tak jak má, jen že mi nesvítí světlo dveří, žárovkou to nebude. Jelikož mám napojené na drátky od dveří welcome logo VW. Takže pokud otevřu dveře mělo by se při zapnutí světla rožnout i logo které svítí na zem. Ale ani jedno nesvítí. Myslím že kdyby byla špatná žárovka, tak by svítilo alespon to logo ne ? Takže jedině ty dráty nebo microspínač, jen je škoda že mi to nikdo neudělá :( A předem děkuji za rady :-) Jsem rád že se někdo snaží pomoct

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od majrek001 »

co znamená, že se to chová normálně? buď funguje vše (světlo ve dveřích, signalizace zapnutých světel v případě řidiče, reakce na palubáku, sepnutí vnitřního osvětlení (např. se zapnutým zapalováním) a nebo nic
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

TheRearanger
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.04.2015 13:48

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od TheRearanger »

Tak nakonec, jsem dnes jezdil celý den a někdy to tedy detekuje a dveře svítí a někdy ne. Takže to bude z největší pravděpodobností ten microspínač. Díky :-)

rabbit5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.10.2014 20:35

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od rabbit5 »

zdravím, mám Golf V variant 1,9 tdi a bez výstrahy "umřely" dveře u řidiče. Maxidot stále hlásí otevřené dveře u řidiče i po zavření, nejde stahovat okno, podsvícení ovladačů nesvítí auto nejde zamknout a nesvítí ani blinkr v zrcátku. Netuší někdo proč? Díky L

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od Goauld »

Trochu ses netrefil do sekce, tady máme golf IV. Tvůj problém můžou být nejspíš jenom dvě věci. Buď přelámaná kabeláž v průchodce mezi dveřma, nebo porucha dveřní jednotky.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

rabbit5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.10.2014 20:35

Re: Osvětlení dveří

Příspěvek od rabbit5 »

omlouvám se a děkuji

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“