Výměna vlnovce

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Drepar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.11.2013 17:17

Výměna vlnovce

Příspěvek od Drepar »

Zdravím,chci se zeptat,měnil někdo na turkovi vlnovec? Jen mě zajímá,co to vše obnáší. Mám 3.2 benzín. Díky

stanleyk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.07.2014 21:49

Re: Výměna vlnovce

Příspěvek od stanleyk »

Nikto ? Tiez by som potreboval vymenit... Myslim ze Ameron ci kto ste to menili, ale nemozem najst postup.. Nespisete niekto co a ako treba demontovat, prosim ?

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

rekl bych, ze musis demontovat výfuk a vyměnit vlnovec :-) :-) :-)
nechceš napsat jak se tankuje benzin třeba :-) :-) :-)

Uživatelský avatar
eduard.bora
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 18.07.2015 21:19
Bydliště: Předklášteří

Re: Výměna vlnovce

Příspěvek od eduard.bora »

Dobrý den všem. Mám 14dní Boru, 1.6 77Kw. :-) drnčí mne vlnovec..... :-) chci jej vyměnit.... švica má Golfa IV. a občas jej mění .. při ježdění po Praze,... no však to znáte...
Jaký výrobce je u vás nejmontovanější....? Našel jsem na forku, velikost 50x 200mm....
A ještě dotaz..... Stačí s venkovním výpletem nebo raději si +/- 150kč připlatit a i vnitřním výpletem ?
Co jsem se díval na tuhle velikost... rozdílné ceny... Ostrava ... 285kč, Auto kelly .. +/- 450 / 520kč a i s pružnou hadicí 920kč.
Díky za radu. Eda
VW BORA 1.6 77Kw

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

:-) to je přesně ono

Odpovědět

Zpět na „Touareg“