Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
kuca.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 03.08.2015 23:10

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od kuca. »

Tak já mám vyměněné všechny vstřiky i lištu i těsnění. 2 vstřiky jsem dostal od škodovky GRATIS protože měli nějaké seriove číslo a měnili to zdarma, protože byly problematické. Jinak pořád to má pán na zkoušení, tak uvidím. Koukám, že tu ale máte zábavy dost.. :D

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od ricom »

tvl a tohle napíše jebloň,
který se mi málem rozplakal do telefonu, když mu o vačice udělala Pápá na jeho skvělém a nejlepším na celém světě motoru.. :rofl: :rofl: :rofl:
Až ty jednou na svém téměř jako novém motoru uděláš nájezd jako mám já na sráči CR dej vědět..

Ale jelikož ty najezdíš to co já s Foxem nacouváme tak se tak asi nikdy nestane což..

kimik píše:....no jo to sou ty vaše slavný "commonsráči".... :lol: :wink:

KiMiK.

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od Benik »

ricom píše:tak to bych se vám asi hodně poděkoval a vyměnil co nejdříve asi vás.. lojzové jste asi taky vy, když jste ten vstřik nepoznali hned
Benik píše:zmen servis... u nas na dilne jsme pořád neco podobneho řešili vymenou dvouhmoty, kloubu atd atd (i toto mel zakaznik vse v prd...) a nakonec byl uplne jiny vstrik. na 2.0 103kw dal nejakej lojza z 1.9 77kw... a auto se chovalo stejně...
ty jsi ale sulin, zakaznik prijel ze chce vyměnit spojku ze mu vibruje, ze ma ko klouby, vse toto jsme udelali a dost vibrací zmizelo (2hmota byla total) ale stejne to porad v určitých otackach vibrovalo, dali jsme na vag a jeden vstrik byl mimo, tak jsme to otevreli a vymenily vstrik a pan odjel spokojeny... v jeden den toto vsechno! takze klidek!

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

a napdlo by te, ze kdyz mu nekdo jinej(pan co dela motory a ma jmeno na Decinsku) stavi motor, ze tam da vstrik jinej?? nas teda ze zacatku ne...
a ze kdyz auto. ma. najeto 650tis km a ma brutus vuli na prevodovce?
nejsi ty nahodou nejakej fachman co tady vsem opravuje kary a delas z kazdyho hned blbce a ze ty jsi nejlepší a vsichni ostatni co opravuji auta jsou volove?

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od Nemo »

no musím sa zastať "commonsráčov" :-D ten môj sráč má pôvodné vstreky a má na nich úctihodných 395000 :smoke: a všetko ok, tak já ti bohušu nevím, no :laugh: :drinks:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od KJirka »

přede mnou se o PD nesmí ani mluvit, dostávám při tom amok. A to jsem tehdy najezdil jen 150 t. a motor se rozpadnul.

No a jak vidno, se vstřikama jsem měl asi pravdu, co ? Už se opakuju, ale je to prostě pitomost, vyměnit jeden a čekat, že to bude o.k..
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od ricom »

v klidu to má názor jen Kimik, ale co on by za toho commonsráče dal to mi věř :drinks:
Nemo píše:no musím sa zastať "commonsráčov" :-D ten môj sráč má pôvodné vstreky a má na nich úctihodných 395000 :smoke: a všetko ok, tak já ti bohušu nevím, no :laugh: :drinks:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od KJirka »

tos ovšem ťal do živýho :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od Lukkii »

no jo chlapci...ten muj commonsrač me ted pekne zlobi a nikdo si s tim nevi rady..pise vadne vstřiky které vadne nejsou, vadnou jednotku která taky vadna není...Vypada to že me ceka okruzni kolecko po servisech :P ..... Néé az sem to dojit nenecham, ale prijemny to neni.

Ted jezdim ve fabce 3valec bez klimy..... BEZ KLIMY...:-D
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od KJirka »

no co na říct ? Jeden náš kamarád tady, kterýho nechci jmenovat, dělá skvělý havarijní pojistky :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od Lukkii »

super budu o tom uvažovat :laugh:
:drinks:
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od KJirka »

hele, někdy si říkám, že za ty peníze, co už mě ty auta stály na pořizovacích a provozních nákladech, bych to odjezdil taxíkem :laugh: :laugh: :laugh:
odhaduji to opravdu už na dost milionů korun :(
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od Lukkii »

jasně ale víš jak...máme to prostě pro radost a na prachy se to počítat nedá...teda dá ale nejde to :-)
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od KJirka »

táááák, a těď si se dotknul meritu věci. Máme to pro radost. Jinak bych tu taky netrávil tolik času, viď :wink: :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Problém, který neumí řešit ani ve ŠKODOVCE.Prosím o radu

Příspěvek od ricom »

tak až tě naserou tam kde to fakt neumí dej vědět a dohodím ti kluky co se o to starají mě a nejen mě :drinks:
Lukkii píše:no jo chlapci...ten muj commonsrač me ted pekne zlobi a nikdo si s tim nevi rady..pise vadne vstřiky které vadne nejsou, vadnou jednotku která taky vadna není...Vypada to že me ceka okruzni kolecko po servisech :P ..... Néé az sem to dojit nenecham, ale prijemny to neni.

Ted jezdim ve fabce 3valec bez klimy..... BEZ KLIMY...:-D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“