Rada s výběrem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od teekey »

Prochy01 píše:...od 2007 a dále a vsechny s CR uz zadny problem s rzi nemaji...
ja myslim, ze kazdy si muze vyhledat i zde na foru fotky a topicy ohledne rzi okolo okrasnych list Obrázek
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od ricom »

v tomhle lžeš.. a troufnu si říct že rok dva, tři a budeme my s těmi 2009-2010 ještě možná hůře..
a uznávání záruk o tom snad radši ani tady nemluv..
Prochy01 píše:Rez u 2008 a výše zadna zatim neni! Rezly stare herky 2005,2006... i 2007 uz jsou celkem v pohode.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od Prochy01 »

A tobe to nekde hnije?? si nikdy nic nerikal...

A jak jsem rekl, ze hnije 10-12 let auto to je druha vec, tam se vlastne puvodne počítalo, ze uz ani jezdit nebude...

A ad zaruka - u me pozitivní zkušenost, jak jsem uz psal... tam to bylo sila u 3-leteho, ale vyměnili a jinak je klid... Pokud ti plechovka rezne, tak mas asi z patka odpoledne ;-))))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od ricom »

nechtěj abych ti pár rezů na tvém ukázal.. nechtěj.. měl by jsi skaženej zbytek života :laugh:

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od sharik4x4 »

Reznou všechny ročníky 3C. :D
U B7 ještě čas neukázal jak jsou na tom. U B6 to už bohužel je jasné.Reznou. :good:

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

Tak po všech Vašich příspěvcích jsem se rozhodl, ač nerad, jít spíše do Golfu. Můj osobní závěr je, že VW dělá něco špatně, když mu reziví auta, hlavně kolem těch lišt. Napadlo mě jestli jsou lepené, tak zda to lepidlo nenaleptává lak a následně dojde ke korozi. Každopádně moc děkuji za příspěvky a admina prosím o uzavření tématu.
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od KJirka »

já vidím u B7 a CC slabý místo pod těma pojebanýma bočníma lištama, který sjou dílem přilepený ale dílem i nacvaknutý. A v těch otvorech, kde jsou ty klipy, to musí začít neodvratně někdy reznout
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od KJirka »

spinj píše:Tak po všech Vašich příspěvcích jsem se rozhodl, ač nerad, jít spíše do Golfu. Můj osobní závěr je, že VW dělá něco špatně, když mu reziví auta, hlavně kolem těch lišt. Napadlo mě jestli jsou lepené, tak zda to lepidlo nenaleptává lak a následně dojde ke korozi. Každopádně moc děkuji za příspěvky a admina prosím o uzavření tématu.
Nedávno jsem v sekci Golf VII četl nadávky na ten model, že prej lak stojí za h***o, plech je slabej apod.. Je-li to pravda, asi si moc nepomůžeš. Admina o nic nepros, je to stejně zbytečný :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od ricom »

tvl tak to jsi to vyhrál. mimo jiné VW dělá špatně už dost dlouho něco a nejen vW voni všici to mi věř.. a jinak Golf to bude výhra.. a ten taky dělá VW víš to..
spinj píše:Tak po všech Vašich příspěvcích jsem se rozhodl, ač nerad, jít spíše do Golfu. Můj osobní závěr je, že VW dělá něco špatně, když mu reziví auta, hlavně kolem těch lišt. Napadlo mě jestli jsou lepené, tak zda to lepidlo nenaleptává lak a následně dojde ke korozi. Každopádně moc děkuji za příspěvky a admina prosím o uzavření tématu.

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nemo »

No tak skusme spisat vsetky tie hrdze :-) okrem list je to predok kapoty, kufre, predne stlpiky kde konci tesniaca guma dveri.... Viac ma zatial nenapada :-)

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od Qido »

Ti klidně udělám fotoknihu. :-)

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

KJirka píše:
spinj píše:Tak po všech Vašich příspěvcích jsem se rozhodl, ač nerad, jít spíše do Golfu. Můj osobní závěr je, že VW dělá něco špatně, když mu reziví auta, hlavně kolem těch lišt. Napadlo mě jestli jsou lepené, tak zda to lepidlo nenaleptává lak a následně dojde ke korozi. Každopádně moc děkuji za příspěvky a admina prosím o uzavření tématu.
Nedávno jsem v sekci Golf VII četl nadávky na ten model, že prej lak stojí za h***o, plech je slabej apod.. Je-li to pravda, asi si moc nepomůžeš. Admina o nic nepros, je to stejně zbytečný :laugh:
Jo, je to jak píšeš ... Tak to by mě fakt zajímalo, kde pak vznikla to pověra, že koncernové auta jsou spolehlivé :-) Asi bývávalo ...
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

ricom píše:tvl tak to jsi to vyhrál. mimo jiné VW dělá špatně už dost dlouho něco a nejen vW voni všici to mi věř.. a jinak Golf to bude výhra.. a ten taky dělá VW víš to..
spinj píše:Tak po všech Vašich příspěvcích jsem se rozhodl, ač nerad, jít spíše do Golfu. Můj osobní závěr je, že VW dělá něco špatně, když mu reziví auta, hlavně kolem těch lišt. Napadlo mě jestli jsou lepené, tak zda to lepidlo nenaleptává lak a následně dojde ke korozi. Každopádně moc děkuji za příspěvky a admina prosím o uzavření tématu.
No kupodivu jsem si toho všiml, že golf dělá stejný výrobce :wink: Bohužel japonci se manželce nelíbí a z koncernových aut už zbývá jen O2 a tu má půl národa a audi a to z určitých důvodů zase nechci já. Co se týká jestli jsem si pomohl nebo ne, tak rezavých golfů jsem zatím viděl míň než rezavých passatů, to je jen čiré konstatování. Nakonec to ale asi vypadá na ten (doufám že ne moc rezavý passat), protože jich je k mání více. :-)
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od Qido »

B5.5 1,9TDI 96kw to bylo a je spolehlivé auto od koncernu.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od ppfox »

ono to s tou rzí není zase tak děsivý jak se píše - něco najdeš, ale kde ne že jo dneska v pokrizových výrobách :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“