Servis - zkušenosti, doporučení

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
vwčekatel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.04.2010 07:19

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od vwčekatel »

swenak píše:Zkus Moltencars na P10.
Díky,napsal sem tam.Máš s nima dobrý zkušenosti?

Kdyby někoho napadl ještě někdo jinej ,budu rád;dílen je milion,ale něco jako klubácká tady,zdá se,není.

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od steve »

swenak píše:
majk.pant píše:Ahoj já se teda přídávám na stranu těch spokojených. Už sem to tu někde psal do servisu tukas jezdím pravidelně. Pokažde odvedl mechanik svojí práci dobře takže já jsem se službami spokojen. Ano jsou servisy, které to šidí, ale na to se dá rychle přijít a prostě servis změnit a znám spoustu soukromníků kteří to šidí ještě huř než velké servisy. Rozhodně tedy servis měnit nehodlám, protože tukas mě nikdy nezklamal a mužu je s klidným svědomím doporučit.....
Aniž bych chtěl tvrdit, že jsi neměl štěstí, tak jak víš, že tu práci odvedl dobře?
A jak viš že ten příspěvek nepiše někdo kdo v Tukasu děla :laugh: :laugh: :laugh:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od swenak »

Taky pravda:)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od swenak »

vwčekatel píše:
swenak píše:Zkus Moltencars na P10.
Díky,napsal sem tam.Máš s nima dobrý zkušenosti?

Kdyby někoho napadl ještě někdo jinej ,budu rád;dílen je milion,ale něco jako klubácká tady,zdá se,není.
Ano, je to "garážista", co používá i mozek:) Zatím jsem spokojen, posledně mi měnil písty, ojnice, ventily a další kraviny, sice to trvalo trošku déle, ale to bylo spíše okolnostma a mím motorem:)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Bitrin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 17.12.2012 10:17

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Bitrin »

Zdravím, taky mám známého garážistu, ale ten dělá teda hned, za super cenu a hlavně spokojenost, žádná špinavá dílna apod. Kdyby někdo chtěl poradit stačí napsat. Jsem z brna rád vás zavedu. Opravuje většinou všechny značky, ale pracoval ve škodovce spousty let. Vodím k němu svoje auta a auta od rodiny, bohužel na to nemám čas a hlavně místo, specializuji se na motorky tak že tak.

Ondrasimuss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.06.2013 16:48

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Ondrasimuss »

Ahoj klubaci, prosim nema nekdo nejakeho garazistu co by dnes (v nedeli) byl ochotny omrknout hadici od turba, pripadne opravit, v okoli jindrichova hradce, nebo v okoli lednice...? Diky za kazde info :)
S přítelem po boku není žádná cesta příliš dlouhá. (Passat 3C, 2.0 BMP (hlava BMM), DSG)

marti2015
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.08.2015 11:36

Automechanik Kladno a okolí

Příspěvek od marti2015 »

Ahoj, chtěla bych poprosit o doporučení na ověřeného automechanika na Kladně a okolí pro GolfIV, 1,6 benzín r. výroby 1998. Ideálně na dlouhodobou údržbu a průběžné opravy.Díky

VWMK4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 02.01.2015 14:07
Bydliště: Praha

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od VWMK4 »

Zdravím. Hledám někoho šikovného, kdo by mi vyměnil přední tlumiče za rozumný peníz, materiál mám. Samotnému se mi to dělat někde na parkovišti nechce a nemám ani stahovák.
Bora TDi krátká.
Praha a okolí/Střední Čechy nejlépe. Čím dřív, tím líp:-) SZ
Naposledy upravil(a) VWMK4 dne 19.08.2015 17:45, celkem upraveno 1 x.

trepik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 09.07.2015 08:54

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od trepik »

Ahoj, hledám nějakýho slušnýho mechanika z Plzně a jižního okolí (ideálně z Přešticka :)). Cca před měsícem a půl jsem koupil staršího Tourana (1.6 FSI r.v.2004) a potřeboval bych vyměnit kožisko na zadnim kole a udělat rovnou asi i rozvody, servisku a tak. Nemám s tím vůbec žádný zkušenosti, předtim jsem měl Felicii a tam mi to řešil známý, ten ale bohužel umřel, takže už se mi o to nemá kdo postarat... Nějaká doporučení?

P.S.: Jo a nevíte, kolik si tak mám připravit? :oops:

Předem díky moc za pomoc.

pavel14
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.10.2009 09:49
Bydliště: vysočina

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od pavel14 »

Máte někdo zkušenost s autorizákem auto vysočina Jihlava? Budu potřebovat opravit (z havarijky) auto po střetu se zvěří - nárazník, xenon, nějaká ta mřížka + další se uvidí po odstrojení. Akorát nevím, co od nich čekat... :(

Uživatelský avatar
nonaim
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 03.03.2014 12:56
Bydliště: Bratislava

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od nonaim »

Bitrin píše:Zdravím, taky mám známého garážistu, ale ten dělá teda hned, za super cenu a hlavně spokojenost, žádná špinavá dílna apod. Kdyby někdo chtěl poradit stačí napsat. Jsem z brna rád vás zavedu. Opravuje většinou všechny značky, ale pracoval ve škodovce spousty let. Vodím k němu svoje auta a auta od rodiny, bohužel na to nemám čas a hlavně místo, specializuji se na motorky tak že tak.
Musím potvrdit Bitrinova slova, s pánem je skvělá domluva, práci odvede na výbornou za luxusní cenu. Maximální spokojenost!
Touran Východňár

bogolatomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.10.2015 06:54

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od bogolatomas »

Ahoj, určitě v Praze a okolí bych doporučil Jirka. jeho nick tady na clubu. Vyšel mi vstříc, ikdyž toho měl spoustu, vyměnil mi větrák u klimatizace za 30 minut jsem odjížděl.. moc šikovný a je na něj spolehnutí... a cena žádná okrádačka a placení za nesmysly... jako jinde v servisech... :-)

alefzero
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.11.2015 17:12

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od alefzero »

Zdravím, hledám rozumný servis/mechanika v okolí Nové Vsi (Kralupy, Veltrusy, Velvary, teoreticky i Roudnice apod.). Stala se mi nepříjemná věc: na sjezdu z dálnice mi klekl motor v Passatu B5 1.9 TDi, ani nestartuje. Dle laického pohledu se v "lepším" případě jedná o vstřiky nebo čerpadlo, v horším o totálku. Auto je nepojízdné, jsem schopen zafinancovat převoz na místo servisu (odtah vzhledem k automatu raději ne), pokud se na to někdo nechcete přijet podívat do Nové Vsi přímo s diagnostikou.
Díky předem.

Uživatelský avatar
honzerek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 27.05.2015 09:32
Bydliště: Blatnice

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od honzerek »

Zdravím,

chci se zeptat na kvalitní (cena/výkon) autorizovaný servis pro VW hlavně CC. Půjde o klasickou pravidelnou prohlídku, ale i tak se nechci odr*at! :) Okolí Uherské Hradiště, Zlín případně Brno, Kyjov.

Díky
Škoda Octavia I 1.8 LPG, 2002
Škoda Octavia II 1.9 TDI PD 77kw, 2005

Momentálně
VW CC 2012, 2.0 TDI 125 kw DSG :)

Uživatelský avatar
Blah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Blah »

hledam nekoho kdo me na Touranu 2012 2.0tdi DSG

1.) prepoji vsechny 2-3 12Vzasuvky aby sly i bez otoceneho klicku v zapalovani
2.) zapoji tento GPS GSM tracker http://eud.dx.com/product/tk103d-anti-t ... m6N37-03hV" onclick="window.open(this.href);return false;
3.) napoji kameru na prednim skle, aby se vypinala s klickem

nejlepe Praha a okoli
dekuji

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“