Rada s výběrem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od Qido »

A když už tak se rez rozlézá v místech kde byl mechanicky lak poškozen.

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

Tak po zjištění, že dovozy z Itálie zatím rezavé většinou nejsou, jsem se trošku uklidnil :-) Nakonec mám ve výhledu tyto:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false; je v pěkném stavu, jen má asi motor BKP nebo BKD, tak nevím jestli od toho raději nedat ruce pryč
EDIT: má v háji dvouhmotu a utrženou krytku zadního ostřikovače, motor BKP, vstřiky měněny 2013

a ještě jsem narazil na tento:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false; tam prý je jen lehká koroze, ale hlevně nevím jak s DSG, jetli se toho bát nebo ne. Zaujala mě tam hlavně ta výbava, která se na delší trasy rozhodně hodí - myslím hlavně ty monitory v opěrkách, kvůli dětí :-)
Naposledy upravil(a) spinj dne 19.08.2015 14:32, celkem upraveno 2 x.
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od Qido »

Za mě ten první takový neurazí, nenadchne. Chce to kouknout na živo. Na rok 2006 lehce podezřelý nájezd, ale může být.

Ad ten druhý. Vždy mám velké předsudky vůči takovým to autům, resp. jejich majitelům. Utratí nesmyslné peníze za ráfky, monitory (které nejsou rozhodně originální) a podobné sračky, ale na údržbu auta už jim nezbyde. Pochybuji, že bude měněný olej v převodovce atd. Samozřejmě se mohu plést, ale bývá to tak.
A na zadní monitory se vykašli. Děti buď blejou nebo jim koupíš každému tablet s držákem z Tchiba za 1500,- a máš to pořád levnější než opravovat zbytek auta.

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

Qido píše:Za mě ten první takový neurazí, nenadchne. Chce to kouknout na živo. Na rok 2006 lehce podezřelý nájezd, ale může být.

Ad ten druhý. Vždy mám velké předsudky vůči takovým to autům, resp. jejich majitelům. Utratí nesmyslné peníze za ráfky, monitory (které nejsou rozhodně originální) a podobné sračky, ale na údržbu auta už jim nezbyde. Pochybuji, že bude měněný olej v převodovce atd. Samozřejmě se mohu plést, ale bývá to tak.
A na zadní monitory se vykašli. Děti buď blejou nebo jim koupíš každému tablet s držákem z Tchiba za 1500,- a máš to pořád levnější než opravovat zbytek auta.
Díky za názor, ten první jsem viděl i na živo, takže je opravdu v pořádku, ale jak píšeš - neurazí, nenadchne. Na druhou stranu je to možná dobře, stejně s ním bude jezdit většinou manželka. :-) Spíš mi jde o ten motor, zda to není průšvih.

U toho druhého jsem měl taky pochyby, protože jsem to viděl na nějakého mladého tunera, který si tam povyměňoval kde co, ale prý je to takhle už dovezené z Německa. Osobně jsem ho ještě neviděl.
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od Qido »

Já má skoro to samé jako je ten první. Stejná barva, BKP, ale pár věcí na víc. A jsem spokojen. U BKP hledej jestli už byly měněné vstřiky a lišta na svolávačku, taky jestli už v záruce měnily čerpadlo v nádrži. A je to poblázněnej Ital tak jestli není někde ťuklý apod.

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

Qido píše:Já má skoro to samé jako je ten první. Stejná barva, BKP, ale pár věcí na víc. A jsem spokojen. U BKP hledej jestli už byly měněné vstřiky a lišta na svolávačku, taky jestli už v záruce měnily čerpadlo v nádrži. A je to poblázněnej Ital tak jestli není někde ťuklý apod.
Díky moc za rady. A na Tvém BKP se ty původní SIEMENS měnily za jiného dodavatele, nebo se to jen nějak ošetřilo? Abych věděl co mám případně hledat a abych nebyl překvapený. :-)
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od Qido »

Kurník chlapy používejte tlačítko hledat. Na to už fakt nemám sílu. Stejně tak si vyhledej téma vyvažováky.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od teekey »

spinj píše:http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list tam prý je jen lehká koroze...
zalezi na tom co je lehka koroze, na fotkach neni nic videt. Ale jinak vybava je supr. Precti si forum, na co vsechno je treba si dat pozor a co preventivne vymenit.

Ale spis sam zvaz co chces nebo by jsi chtel, tyhle dve auta co jsi postnul jsou nesrovnatelne. Jedno je skoro holota a druhe opravdu plne nalozene (vse v ele., DSG atd.)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

Qido píše:Kurník chlapy používejte tlačítko hledat. Na to už fakt nemám sílu. Stejně tak si vyhledej téma vyvažováky.
To já používám, ale nedočetl jsem se, za jaký typ se ty vstřiky měnily ... všude je jen bla bla, daj Ti nové nebo za hubičku, což u mě vzhledem ke stáří auta asi nehrozí, že by mi v autorizáku vyměnili zadarmo ... proto jsem se jen zeptal na to, od jakého výrobce tam máš Ty. S vyvažováky počítám, stejně tak s repasí brzd.
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od denis.82 »

spinj píše:Tak po zjištění, že dovozy z Itálie zatím rezavé většinou nejsou, jsem se trošku uklidnil :-)
To jo, ale museji byt leda tak ze Sicilie...nahore, odkud se k nam taha nejvic aut, se soli uplne stejne jako vsude jinde.
RS6 Performance 445kw

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

teekey píše:
spinj píše:http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list tam prý je jen lehká koroze...
zalezi na tom co je lehka koroze, na fotkach neni nic videt. Ale jinak vybava je supr. Precti si forum, na co vsechno je treba si dat pozor a co preventivne vymenit.

Ale spis sam zvaz co chces nebo by jsi chtel, tyhle dve auta co jsi postnul jsou nesrovnatelne. Jedno je skoro holota a druhe opravdu plne nalozene (vse v ele., DSG atd.)
Pán tvrdí že jen u lišty na předních dveřích, ale to je asi jen začátek ... osobně jsem auto ještě neviděl. Spíš mi jde o to, zda to DSG už s takovým nájezdem nebude potřebovat nějaký větší servisní zásah, případně se ty elektronické věci po čase nezačnou sypat - jde mi hlavně o sedadla.
Naposledy upravil(a) spinj dne 19.08.2015 11:03, celkem upraveno 1 x.
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od Qido »

Pořád to samé. Pokud se o to člověk stará, funguje. U tohoto kusu o tom pochybuju z osobních důvodů viz výše.

EDIT: Tak abych Ti odpověděl na ty střiky. Původní výrobce byl Siemens VDO, měli index myslí D. Pak inovované s indexem S. U BKP, u BMR jsou indexy jiné. Ale to už je tady taky popsané.

spinj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 21.07.2015 13:41
Bydliště: Ostrava

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od spinj »

Qido píše:Pořád to samé. Pokud se o to člověk stará, funguje. U tohoto kusu o tom pochybuju z osobních důvodů viz výše.

EDIT: Tak abych Ti odpověděl na ty střiky. Původní výrobce byl Siemens VDO, měli index myslí D. Pak inovované s indexem S. U BKP, u BMR jsou indexy jiné. Ale to už je tady taky popsané.
Děkuji. Asi jsem to přehlídl. Možná by stálo za to vytvořit nějakou jednoduchou tabulku s motory, vstřiky apod. a dát to někde na úvod, aby se nováčci jako já nemuseli pak zbytečně ptát.
VW Passat 3C Variant Trendline, 2009, 2.0 TDi, CBAB

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od Qido »

I to tady je. A dokonce je i na wikipedii...

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s výběrem

Příspěvek od selatko »

http://auto.bazos.cz/inzerat/50674737/P ... L-vyba.php" onclick="window.open(this.href);return false;

co toten? :))
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“