Bacha na zamykani auta

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Bacha na zamykani auta

Příspěvek od lanasxxx »

Nedavno byl clanek na internetu, ze zlodejik dokaze vyrusit dalkove zamykani na aute. Osobne jsem to dneska vyzkousel a opravdu to funguje.Takze doporucuju,pri zamknuti auta dalkou zkontrolovat kliku jestli je skutecne zamcene.

Moojay
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 272
Registrován: 10.05.2009 12:20
Bydliště: Praha

Bacha na zamykani auta

Příspěvek od Moojay »

Kdyz slysim zamky a bliknou blinkry myslim ze muzu byt klidny. Jednotka zpetne oznamuje uspesne zamceni. Pokud by probehlo ruseni. Nestane se nic.

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Bacha na zamykani auta

Příspěvek od lanasxxx »

Jjo to je pravda...ale vis jak...ve fofru nebo v hluku si toho clovek zapomene...a ne kazdy to pipani pri zamceni nebo odemceni ma.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od ppfox »

tohle je hodně starej trik - zkoušeli jsme to už před několika lety - na n@vě zase objevili ameriku :gey: ale je fakt, že se o tom asi obecně nevědělo - tak si alespoň budou lidi dávat víc pozor - já jsem naučenej vždycky při zamykání koukat na auto, jestli bliknou blinkry - to je dostatečná kontrola :wink:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Bacha na zamykani auta

Příspěvek od lanasxxx »

Treba ja to nevedel:-) ale taky vetsinou se divam na blinkry:-)

Uživatelský avatar
DrumTDI
Člen klubu
Příspěvky: 10
Registrován: 01.07.2013 22:31
Bydliště: Stříbro

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od DrumTDI »

Nedávno jsme to zkoušeli s kamarádovo pašíkem, model 2010 a blikly i světla a zámky udělaly podobnej zvuk jako když zamykají... ale auto bylo otevřený...

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od Jirka. »

Mě to štvalo jak není poznat jestli se to zamklo tak jsem nakodoval pípnutí sirény když se auto zamkne a od té doby cajk, nemusim čumět po blinkrech
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od lukasko144 »

Presne preto to mam nakodovane aj u mna tak isto, kedze casto som zabudol kusok od auta, ci som vobec zamkol ..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od ricom »

hoši vzpomeňte když jsem všici měli Škodovky 120 někteří 130 upgrade.. bez centrálu bez dálky a taky to šlo.. :drinks: :drinks:

já se spíše vždycky bavím, když vidím nějakýho trupina jak zaalarmuje a ačkoliv má centrál obchází celé auto a kontroluje všechny dveře včetně kufru jeslti se mu to zaáčkovalo :rofl: :rofl:

danidani
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 30.09.2013 16:55
Bydliště: Cerhovice

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od danidani »

ricom píše:já se spíše vždycky bavím, když vidím nějakýho trupina jak zaalarmuje a ačkoliv má centrál obchází celé auto a kontroluje všechny dveře včetně kufru jeslti se mu to zaáčkovalo :rofl: :rofl:
No, třeba mně občas (tak 1 z 5 případů) nezamykají levé zadní dveře.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od ricom »

danidani píše:
ricom píše:já se spíše vždycky bavím, když vidím nějakýho trupina jak zaalarmuje a ačkoliv má centrál obchází celé auto a kontroluje všechny dveře včetně kufru jeslti se mu to zaáčkovalo :rofl: :rofl:
No, třeba mně občas (tak 1 z 5 případů) nezamykají levé zadní dveře.
to ti jde do píč... zámek..

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od teekey »

DrumTDI píše:Nedávno jsme to zkoušeli s kamarádovo pašíkem, model 2010 a blikly i světla a zámky udělaly podobnej zvuk jako když zamykají... ale auto bylo otevřený...
tohle je dost zajimave, hlavne z toho pohledu ze tyto wireless rusicky funguji stejne jako GSM rusicky (ktere se daji koupit uz od $25). Jinymi slovy, pokud signal z DO do jednotky nedojde tak nezamkne = nebliknou svetla. Nexistuje nic takoveho jako ze signal DO jenom problikne svetla nebo zamkne jenom nektere dvere... to je potom problem nekde jinde.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
milode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 19.08.2015 21:01

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od milode »

Ahoj, toto vlákno je sice staré, ale nenašel jsem podobné, kde bych našel odpověď na můj dotaz. Mám Passata B6 2.0 TDI r.v. 2007.
Když zamknu auto, tak vše proběhne v pořádku, až na to, že nezablikají blinkry. Je to nastavitelné ve VAGu, nebo je někde chyba?
Ještě druhý dotaz, když při zamykání stisknu čudl jednou, auto se zavře a u řidiče bliká ve dveřích diodka, pokud stisknu 2x, tak se auto taky zamkne, ale diodka nesvítí. Osvětlí mi to někdo? Děkuji
Milan
Lepší je v životě přijít o minutu, než v minutě o život !!!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od KJirka »

a teď mi řekněte, jestli se mi může někdo divit, že občas vystříknu a jsem sprostej ?!
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od teekey »

milode píše:...Když zamknu auto, tak vše proběhne v pořádku, až na to, že nezablikají blinkry.
hod to na diagnostiku, jestli tam neni chyba, nebo jestli to je aktivovane. Popripade se podivej SEM, sice to je diskuze o B5, ale mozna tam najdes inspiraci.
milode píše:...když při zamykání stisknu čudl jednou, auto se zavře a u řidiče bliká ve dveřích diodka, pokud stisknu 2x, tak se auto taky zamkne, ale diodka nesvítí...
vysvetleni treba ZDE nebo ZDE 8)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“