Bacha na zamykani auta

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od Nemo »

takže treba navrhnúť VW nech do výbavy auta umietni na stĺpiky tie rozbíjače okien ako sú v autobusoch :-D a áno to tlačítko autíčka na stĺpiku je na vypnutie senzorov, napríklad použitie pri odťahu auta aby mu nepískalo na odťahovke :-) kedysi tam tuším bolo to tlačítko aj delené na dve, niekde dom tu videl príspevok o tom, stačí pohľadať :-)
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
milode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 19.08.2015 21:01

Re:

Příspěvek od milode »

LukasD píše:Hele zase Jirko řeší to správně když mu to neblikne tak se mu to nezamkne do safe módu. Zkus sednout dovnitř zamknout klíčem když to ze vnitř otevřeš tak je něco špatně máš maxidot nebo jen kontrolku. Nemáš třeba problém s rozsvecenim interiéru?

Odesláno z mého GT-I9300
Ahoj. Problém s rozsvícením interiéru je u obou zadních dveří. Nerozsvítí se interiér ani lampička ve dveřích. ( Nevím, jestli má svítit z výroby). Takže to tipuju na nějaký přerušený drát v průchodce. Na oktávce jsem měnil zámek a ve finále byl problém právě v té průchodce. Takže zkusím schodit oba tapecírunky a zkouknu ty dráty v průchodce.
Lepší je v životě přijít o minutu, než v minutě o život !!!

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

No tak to je chyba auto si myslí že je otevřené proto se nezavře v safemodu. No tak buď je to kabeláž nebo mikrospínačema v zámku. Nemusíš měnit zámek ale jde vyměnit jen ten mikrospínač.

Odesláno z mého GT-I9300

Uživatelský avatar
milode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 19.08.2015 21:01

Re:

Příspěvek od milode »

LukasD píše:No tak to je chyba auto si myslí že je otevřené proto se nezavře v safemodu. No tak buď je to kabeláž nebo mikrospínačema v zámku. Nemusíš měnit zámek ale jde vyměnit jen ten mikrospínač.

Odesláno z mého GT-I9300
Jak jsem psal, mám s tím zkušenost z Octávky. Tuším, že jsou zámky stejné a pryncip opravy taky. Ale nejdříve zkusím tu kabeláž. Díky za informace.
Lepší je v životě přijít o minutu, než v minutě o život !!!

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Příspěvek od LukasD »

Není zač.

Odesláno z mého GT-I9300

Uživatelský avatar
milode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 19.08.2015 21:01

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od milode »

Rozhodil jsem levé zadní dveře. Když už jsem to měl dole, tak jsem prozkoumal lampičku ve dveřích. Žárovka OK, napětí na přívodním konektoru taky OK, ale jakmile jsem připojil lampičku na konektor, tak žárovka nesvítí a naměřil jsem napětí 0,3V . Kde je problém? V tom odporu v lampičce, nebo někde jinde? Poradí někdo?
Milan
Lepší je v životě přijít o minutu, než v minutě o život !!!

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od Jirka. »

Vzhledem k tomu že to máš na obou zadních tak bych spíš řekl že bude problém v komunikaci. Bud blbě nakodované, nebo na prasáka vyměněné dveře s nesprávnou kabeláží a jednotkama z jiného modelového roku s rozdílem can/lin.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
milode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 19.08.2015 21:01

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od milode »

Trochu to upřesním. Když otevřu zadní levé dveře, tak lampička nesvítí. Jak jsem proměřoval přívod na konektoru, tak tam šlo napětí pouze, když jsem otevřel levé přední dveře. Po chvilce napětí zmizelo. Pokud jsem zavřel přední a zase otevřel, tak opět šlo do konektoru napětí.
Lepší je v životě přijít o minutu, než v minutě o život !!!

Uživatelský avatar
milode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 19.08.2015 21:01

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od milode »

Dneska jsem to měl na diagnostice. Pánovi to ukázalo, že oboje zadní dveře jsou bez komunikace. Faktem je, že když odemknu auto a otevřu jedny nebo oboje zadní dveře, tak se auto po chvilce zamkne. Chyba je evidentně v zadních dveřích. Je tu někdo, kdo by mě nasměroval kde začít? Díky.
Lepší je v životě přijít o minutu, než v minutě o život !!!

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nemo »

Jirka ta smeroval nad tvojimi dvoma prispevkami :-)

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
milode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 19.08.2015 21:01

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od milode »

Máš pravdu. Pokud vezmu vylučovací metodu, tak mi zbylo to, že by to mohlo být špatně nakodované. Ovšem netuším, kde seženu správný kód.
Lepší je v životě přijít o minutu, než v minutě o život !!!

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nemo »

Nooo skus najprv nacitat vagom ake mas v dverach jednotky, podla toho mozno zistis ci su tam origo alebo nie, ale to uz fakt viac znali ti pomozu. No a kodovanie tiez. inak mas este moznost skuknut podla schemy kabelaze ci sedia farby pripadne zapojenie.

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
milode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 19.08.2015 21:01

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od milode »

Když jsem prolézal toto forum, tak jsem narazil na vlákno, kde byli vypsaní kluci, co dělají diagnostiku a bylo tam i město. Jeden tam byl z mého města, ale nemohu to vlákno najít. Byl jsem už u dvou servismanů co mi to načetli, ale ani jeden tomu zřejmě nerozumí dokonale.
Lepší je v životě přijít o minutu, než v minutě o život !!!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od KJirka »

tak napiš to svoje město a někdo bude třeba vědět, o koho jde. Takhle to těžko zjistíš.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
milode
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 19.08.2015 21:01

Re: Bacha na zamykani auta

Příspěvek od milode »

Lepší je v životě přijít o minutu, než v minutě o život !!!

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“