Dily passat 3c 2.0 CR Tdi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Dily passat 3c 2.0 CR Tdi

Příspěvek od KJirka »

jaký opice ? Řeč je o prasetech. A prasta, jak známo, banány nežerou :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Dily passat 3c 2.0 CR Tdi

Příspěvek od petryk1 »

Presne tak, prasatu, jen to co ostane z domu a od sousedu... :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Dily passat 3c 2.0 CR Tdi

Příspěvek od ricom »

trochu no.. taky budu něco od tebe potřebovat nesouvisejícího s tímto.. ale zastavím se to je na osobně.. :drinks: :drinks: :drinks:
Jirka. píše:
ricom píše:srnka neleští srnka vidím že slušně páře.. vono stačilo málo a taky jsem měl více na zašívání než na přeleštění
JJ něco jsem slyšel že si chtěl brát štětináče na pařbu

lefty12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 02.09.2013 18:56

Re: Dily passat 3c 2.0 CR Tdi

Příspěvek od lefty12 »

ricom píše:napíšu ti to tak jak jsou tady ode mě kluci zvyklí.. jeslti to bude na tebe moc tvrdé omlouvám se ti, ale nemohu jinak.

jestli nemáš na banány nekupuj si opici.
jestli nejsi schopný platit roční havarijní pojistku vč povinného ve výšši odhadem +- 9tis ročně !! tak si nemáš kupovat takovéto auto.
jestli si myslíš že tohle opravíš za 23tis tak vůbec nemáš mít asi řidičák natož auto

jestli jsi nás chtěl pobavit tak se ti to fakt povedlo..

a narovinu a nechci tě nějak srážet, ale jestli nemáš na opravu tak ten zbytek prodej a kup si něco dostupnějšího tvé peněžence.
Mas pravdu, mam druhe auto B4, za 60 000 km co jsem s nim najel tak investice cca 40 000 kc. Ted budu cekat turbo a spojku - dalsich 10 000 ,-
Tady pasik ujel cca 50 000 km a jedine co se menilo, tak byli stabilizacni tycky a desticky. Olej do servisu nepocitam, je to samozrejmost :-)

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Dily passat 3c 2.0 CR Tdi

Příspěvek od Prochy01 »

40k...takze jsi koupil 18"kolecka a nove gumy? :tongue: :laugh:

Tak b4 je stara sragora a pokud se sere na údržbu, nebo ma hodne odjeto, prijde holt vetsi investice, to je zcela normalni.... jsem moc nepochopil, co tim básník chtel rict... jsem si naprosto jisty, ze u B6 by stejne úkony (at uz byly jakékoliv) staly vice ;-)

Ricom ma v tomto samozrejme pravdu...!!! Pokud na to nemas, prodej to a kup si neco co bude v ramci tvych moznosti... Lepsi fabka ve stavu, nez pelech passat ;-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

lefty12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 02.09.2013 18:56

Re: Dily passat 3c 2.0 CR Tdi

Příspěvek od lefty12 »

Do novejsiho auta nemusis investovat kazdy mesic neco. U b4 dbam na pravidelnou udrzbu a snazim se opravovat veci co nejdrive.

A nechce se mi zbavovat auta, ktere jde opravit a ktere bych ted prodal hodne lacino :-/
Psal jsem sem kvuli dilum, pokud nekdo nahodou ma.

Sepsal jsem poskozene dily a z tech drazsich je to xenon, chladice, chladicova stena (sahary jsou v pohode), kapota a naraznik plus maska.

mensi zlo: hadice od klimy jedna, horni nadobka ostriku (ostriky xenonu v poradku), podbeh, plastova stena u chladicu.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Dily passat 3c 2.0 CR Tdi

Příspěvek od ricom »

Tak to tě hodně lituji a spíše se mi zdá že neumíš dobře díly nakupovat.. Já ji měl také a investice téměř žádné.. jen mě pořád zlobila řidičova stahovačka..
najel jsem s tím autem asi 200tis a jedno z nejlepších co jsem kdy měl.. nezničitelné auto..

a narozdíl od Prochyho tvrdím, že větší sračky jsou novější auta..
Turbo starší na tohle umím +- za litr dva ale dobré, spojku je lepší dát samozřejmě novou to bez debat..
tyčky desky apod je spotřebák to měníš u každýho auta to sem nepleť..
lefty12 píše: Mas pravdu, mam druhe auto B4, za 60 000 km co jsem s nim najel tak investice cca 40 000 kc. Ted budu cekat turbo a spojku - dalsich 10 000 ,-
Tady pasik ujel cca 50 000 km a jedine co se menilo, tak byli stabilizacni tycky a desticky. Olej do servisu nepocitam, je to samozrejmost :-)

lefty12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 02.09.2013 18:56

Re: Dily passat 3c 2.0 CR Tdi

Příspěvek od lefty12 »

Auto je paradni drzak, jen jsem to dostal ve 210 000 km. Zacalo servorizeni poustet olej, vymenilo se za jine jete v dobre kondici, to vydrzelo par tisic km a zase tece. Takze pujdu do repasovaneho a prihodim k tomu i cerpadlo a hadice.

Zacala mi padat nafta, tak jsem patral a tekla kolem elmag ventilu. Tak se to vyndalo a poslalo znamemu na pretesneni a vymenu ventilu.

Turbo pujde repasovane z Pardubic za 7k, spojka nova.

40 000 neni zase buhvijaky limit na servis :-/ A to samozrejme kupuji lepsi dily nez Autokelly :-/ ja na b4 nedam dopustit, mel jsem 2 predtim, ale tahle proste zlobi :-)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Dily passat 3c 2.0 CR Tdi

Příspěvek od ricom »

Pane já v 250 a prodával jsem ho když mělo necelých půl mega.. Stáhl jsem ho na 300 tenkrát a technik kupujícího poznal úplný h***o podle stavu v jakém bylo..

Rád na něj vzpomínám, stejně tak na obě B 5.5tky co jsem měl. :thanks: :thanks: :good: :good:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“