Palubní počítač

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Palubní počítač

Příspěvek od jirkaloz »

Nechci nějak zakládat nové téma a tak se přiživím tu.
Dnes ráno jsem zjistil, že přestal fungovat na pravé páčce přepínače pro pal.počítač. Odpoledne při cestě z práce jsem to mačkal jak jen mohl a ve finále jsem zjisti že nefunguje ten spodní pro potvrzení OK a boční horní pozice. Funguje jakoby občas, takže tak po cca 10.tém stiskutím to šlo a opět né.
Má s tím někdo zkušenoust? Nic jsem zatím nerozebíral tak ani nevím kde jsou konektory atd. Jde ta páčka vůbec rozebrat? Myslím ten konec kde jsou přepínače.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač

Příspěvek od teekey »

zkontrolovat chyby na diagnostice, zkontrolovat zapojeni (poskozeni kabelu/zlomene kabely?), koupit novou packu :?:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač

Příspěvek od tornado1 »

Zkontrolovat měřené hodnoty
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Palubní počítač

Příspěvek od jirkaloz »

Dnes jsem jel z Mostu do Žatce a zpět a celou dobu to zas fachalo. Takže přepínače na páčce asi vylučuji.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“