VW Turek 5.0TDi - Částečný problém s klimatizací - POMOC!!

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
zal00itb98
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 12.08.2014 21:51

VW Turek 5.0TDi - Částečný problém s klimatizací - POMOC!!

Příspěvek od zal00itb98 »

Zdravím pánové, mám dotaz:

kamarád má Touarega 2004 se 4-zónovou klimatizací a problém je v tom, že i když úplně vypnu ventilátory a ve předu mi svítí "OFF", tak zezadu se ozývá stále hučení ventilátoru, někdy kolísá někdy jede ustálenýma otáčkama a to z PRAVÉ ZADNÍ - výdech a to i přesto, že na zadních panelech ovládání nic nesvítí.

Je to nějaká "bolest" Turků, nebo mám 1. zajet na diagnostiku a zkusit se podívat, jestli něco nenajde?

Jinak při ovládání funguje klimatizace v pořádku na těch třech zónách.

Díky za rady.
Passat Saloon 3BG 2.8i V6 4Motion TipTronic 2003 (AMX)
PT Cruiser Limited 2.0i 2003

Honzík VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 18.12.2013 02:26

Re: VW Turek 5.0TDi - Částečný problém s klimatizací - POMOC!!

Příspěvek od Honzík VW »

Jojo zajed nejdřív na diagnostiku a ta by ti měla ukázat chybu toho ventilátoru co stím přesně je a pak uvidíš

Uživatelský avatar
zal00itb98
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 12.08.2014 21:51

Re: VW Turek 5.0TDi - Částečný problém s klimatizací - POMOC!!

Příspěvek od zal00itb98 »

Tak jsem byl v servisu na diag (používá DELPHI) a okruh Klimatizace bez chyb :-(
Ale samozřejmě ventilátor dělá bordel furt. Zkusím zajet ještě do VW na originál diagnostiku.

Ale přijde mi to divné....

Jinak mě až překvapuje, že kromě nějakých chyb jako napětí na akumulátoru - sporadický a ještě jakési volovinky tam nebylo nic...
A trochu mile mě auto překvapilo, že po tolika letech a s pověstí jakou tyto auta mají, tak funguje fakt dobře :-)
Passat Saloon 3BG 2.8i V6 4Motion TipTronic 2003 (AMX)
PT Cruiser Limited 2.0i 2003

Odpovědět

Zpět na „Touareg“