Renovace světlometů - Passat CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Renovace světlometů - Passat CC

Příspěvek od KJirka »

to asi opravdu nějakej vůl myl tak, že to nateklo všude možně. Některý firmy, zabývající se čištěním aut, jsou hrozný hovada. Říděj se starým vojenským heslem, že co je mokrý, je čistý.Nemáš zač.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

roxtidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 16.06.2015 23:16

Re: Renovace světlometů - Passat CC

Příspěvek od roxtidy »

tim, ze se to tak rychle vraci to tim padem nemuze byt klasicka vlhkost...bude to nejaka chemie ne? Fakt nevim co si o tom myslet

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Renovace světlometů - Passat CC

Příspěvek od GOLFÁK »

A co je čistý nesmí bejt vidět, což v tomhle případě neplatí :D

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nemo »

Nie, by si sa divil co dokaze chladnuci svetlomet ked je tam vlhkost. Vysusis to zvonku teplovzdusnou pistolou opatrne a staci, ze ochladne a ide to spat. Mozes to skusit zvonku pistolou prehriat v garazi a nechat pri tom otvorene krytky vzadu,ale opatrne, ta pistol z velkej blizkosti moze plast poskodit.

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

roxtidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 16.06.2015 23:16

Re: Renovace světlometů - Passat CC

Příspěvek od roxtidy »

jedna rychla - na kolika sroubech to svetlo drzi? vyndal jsem dva, svetlo se kyve,ale porad to drzi nekde vespodu....neni to na necem nasunute? bojim se za to vzit abych neco neulomil. (octavka mela takove lyziny, na ktere se to nasunulo). diky

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Renovace světlometů - Passat CC

Příspěvek od GOLFÁK »

Pravdepodobne budes muset sundat naraznik, pod nim bude svetlo prisroubovany. Vychazim z toho, ze to ma takhle B6

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Renovace světlometů - Passat CC

Příspěvek od KJirka »

no twl. to jsem si neuvědomil. Máš samozřejmě pravdu. Pokud to není u halogenů jinak, než u xenonů, tak při demontáži lampy musí nárazník dolů. Sorry, tak to se omlouvám za mystifikaci, že to je jednoduchý. Mě totiž na tomhle autě praskla v záruce výbojka a rozletěla se na kusy. No a v servisu byli liný to světlo vyndat, vyměnili mi to na autě a ty střepy tam nechali. Tak si to pak teda zopákli a nárazník musel dolu. Má to zase určitou výhodu v tom, že ty lampy se nekradou jak u Octávie, kde k tomu stačí pár vteřin.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

roxtidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 16.06.2015 23:16

Re: Renovace světlometů - Passat CC

Příspěvek od roxtidy »

tak to bude teda jebacka :roll:

roxtidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 16.06.2015 23:16

Re: Renovace světlometů - Passat CC

Příspěvek od roxtidy »

tak to skoncilo na tom narazniku. nemam moc chut experimentovat s jeho sundavanim v mych podminkach. ani se mi bohuzle nepodarila sundat predni maska - zustalo to viset na dvou spodnich caplikach a ne a ne to z nich odcvaknout, tak sem to zabalil.
Nemel by nekdo dilenskou prirucku? S ni bych se do toho asi pustil

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nemo »

3c musis zhodit naraznik ale u cc neviem ako to je. Jirka by mohol vediet alebo sa ozve adam niekto s xhalanov. Na nete si nic nenasiel?

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Renovace světlometů - Passat CC

Příspěvek od KJirka »

už jsem to napsal. Úplně jsem na to zapomněl, jak jsem měl ty potíže s xenonem. Musí to dolu, no.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Renovace světlometů - Passat CC

Příspěvek od Qido »

roxtidy píše:tak to skoncilo na tom narazniku. nemam moc chut experimentovat s jeho sundavanim v mych podminkach. ani se mi bohuzle nepodarila sundat predni maska - zustalo to viset na dvou spodnich caplikach a ne a ne to z nich odcvaknout, tak sem to zabalil.
Nemel by nekdo dilenskou prirucku? S ni bych se do toho asi pustil
Je to naprosto jednoduché. Přední masku nesundáváš, jde i s nárazníkem. Stačily 4min a podívat se do tematu :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=75130" onclick="window.open(this.href);return false; a máš tam všechno popsané.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“