passat 3C 2,0TDI nelze nastartovat

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
messik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 19.11.2009 12:47

passat 3C 2,0TDI nelze nastartovat

Příspěvek od messik »

prosim o radu mam passat 3C 2,0tdi 103kw /zasouvaci klicek/ je problem ze starter toci ale nechytne motor z niceho nic. na wag bylo jen nejaka chyba v immobiliz. jinak vse v poho. poradi nekdo diky

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat B7 2,0TDI nelze nastartovat

Příspěvek od Benetty »

Jinak bych s tímhle navštívil nějakého elektrospielmachra nebo autorizovaný servis....záleží také odkud jsi ....

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: passat 3C 2,0TDI nelze nastartovat

Příspěvek od krucinal »

Že by čerpadlo..........


http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=220" onclick="window.open(this.href);return false;

messik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 19.11.2009 12:47

Re: passat 3C 2,0TDI nelze nastartovat

Příspěvek od messik »

tak nekdo rikal ze cerpadlo v nadrzi ma po zapnuti klicku nacepovat a ono u me nic. ze by teda cerpadlo? mate nekdo schema zapojeni jak to vyloucit diky.... stava se mi to jen kdyz to den stoji jakoyb spadla nafta.. a kdyyz pridrzim starter tak naskoci a pak uz chyta v pohode

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: passat 3C 2,0TDI nelze nastartovat

Příspěvek od KJirka »

je zásadní rozdíl v tom, jestli jde o studený nebo teplý starty. O studených jsem dneska psal v jiným tématu, teplý straty mají většinou nedostatečný otáčky, což může způsobovat akumulátor nebo starter nebo kombinace obojího.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

kolato1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.08.2015 19:20

Re: passat 3C 2,0TDI nelze nastartovat

Příspěvek od kolato1 »

Přesně to samé mi to dělalo také.Točí a nic..Na diagnostice jen imobilizér,ale to nebyla trvalá chyba. Stalo se to poté,co auto 2 dny stálo. Čerpadlo v nádrži podle zvuku jelo...asi až na 30tý pokus auto chytlo.Zavezl jsem to ke známému a ten vyměnil palivový filtr (byl úplně zanesený)..Od té doby vše ok, i když auto stojí..Ale stejně si nemyslím,že to bylo jen filtrem.Snad to bude ale v pohodě :wink:

Passat b6, 2.0, 125 kw

brod
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 17.03.2012 01:36

Re: passat 3C 2,0TDI nelze nastartovat

Příspěvek od brod »

Palivové čerpadlo v nádrži,může vynechávat,vyměnit palivový filtr.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“