Rozměr kol B6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od ppfox »

tjn...to tam dej a budeš hrdina největší :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od Nemo »

Tak takéto kolesá nemá nik, rovno si ich mal nahodiť :laugh: Ešte hrubá reťaz na krk, otvorené všetky okná, hudba na plné gule a ideš, si král :laugh: :laugh: ale nie, kuva ale takáto robota... ak to je skúsená firma tak im asi švihlo... šak nebudem robiť niečo bez prípravy a tá je na ich krkoch preboha, daj vedieť konečnú formu :D
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od Prochy01 »

tvl, slusny amatéři!!! Tak snad to daji do kupy... Btw, pokud po opiskovani neudelali zadnou úpravu povrchu, tak jsou to tydýti...

Hale a proc jsi vlastne ty kola pískoval??? Zrovna u alu je to celkem prasecina... neřeknu opiskovat sasi valniku co vyvazel hnůj od kravina, ale alu???? Tam je preci mnohem lepsi jit chemickou cestou!!! A ideal pak barvu na kola a sup s tim do pece!!! Je spoustu firem, co to umi udelat... A tys mel po opiskovani povrch narosto rovny??? Barva jakoukoliv nerovnost jeste zvyrazni!!! I kdyz stribrenka snad nebude tak výrazná, ale i tak...

No good luck, na tohle bych nemel ;-)))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od jirkaloz »

Kola jsou dovezeny z DE, zřejmě majitel co je nechal opískovat zjistil cenu laku v DE tak to nechal obout, vyvážit a poslal dál.
Ty kola mi vyšly i s let.pneu 16/205/55 na 3,500,- Tak proto je mám teď já, a komax vychází na 250,-/ks bez DPH.
Až budou tak je ofotím, chci je na zimu.

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od jirkaloz »

Tak mi chlapci v pátek volali, že to opískovali a stříkli jeden disk na zkoušku a je prý jak novej, no uvidím v pondělí pro ně jedu. :D
Foto samozřejmě hodím.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od KJirka »

teda pískovat hliníky a dávat na ně komaxit by mě asi nenapadlo. Osobně si myslím, že komaxit na to není vůbec vhodná metoda. Nevím Jirko, jestli víš, jak se to dělá. Na to se pistolí nanáší prášek a ten se pak zapéká v peci. Stříbrná barva existuje, ale tu, kterou já velmi dobře znám, bych tam nedal fakt ani omylem, protože má hrubou strukturu, jako šmirgl. Ty kola by měly být naopak naprosto hlaďounký, kvůli údržbě. Pokud je to to, co si myslím, tak se z těch kol zblázníš. Působí to na mě trochu, jako kdyby v té firmě zkoušeli, jestli se to s tím dá vůbec dělat. Nebo ty jsi snad nějaký nastříkaný hliníkový kolo od nich v reálu viděl ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od jirkaloz »

Viděl, kdysi cca 10let jsem měl Fiorino a nechal jsem do nich taky dělat komax na Alu 13´´ , jenže tenkrát dělali pouze sv.šedou a bylo to vcelku fajn, bral jsem to vapkou a byly pořád jak nový. Ta perleť co měli jako vzorek byl hladkej, no snad zítra zavolaj, tak dám vědět.

Uživatelský avatar
Marty'SP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 29.05.2014 11:27

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od Marty'SP »

U mě 6,5J x 16 ET42; 205/55 R16 91V
6,5J x 16 ET42; 215/55 R16 93V
7J x 16 ET45; 215/55 R16 93V
7,5J x 17 ET47; 235/45 R17 93V
VW PASSAT B6 2.0 110 kW FSI, BLR, černá metalíza Sport limousine

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od KJirka »

jirkaloz píše:Viděl, kdysi cca 10let jsem měl Fiorino a nechal jsem do nich taky dělat komax na Alu 13´´ , jenže tenkrát dělali pouze sv.šedou a bylo to vcelku fajn, bral jsem to vapkou a byly pořád jak nový. Ta perleť co měli jako vzorek byl hladkej, no snad zítra zavolaj, tak dám vědět.
Já trochu o tom komaxitu pojem mám a zrovna ta stříbrná, co je na vzorečku, kterej si fotil, mi připadá jako to, co používáme na ocelový konstrukce. Nikdy jsem žádnou jinou barvu, která by takhle vypadala a byla přitom úplně hladká, neviděl. A jak už jsem ti psal i v SZ, tak jestli ten podklad pořádně nevyhladili, polezou všechny ty případný otluky a škrábance ven. S tím mám fakt zkušenost dost bohatou. Proto mě celkem i překvapuje, kdo by se s tím jebal za takhle mrzkej peníz.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od jirkaloz »

KJirka píše:
jirkaloz píše:Viděl, kdysi cca 10let jsem měl Fiorino a nechal jsem do nich taky dělat komax na Alu 13´´ , jenže tenkrát dělali pouze sv.šedou a bylo to vcelku fajn, bral jsem to vapkou a byly pořád jak nový. Ta perleť co měli jako vzorek byl hladkej, no snad zítra zavolaj, tak dám vědět.
Já trochu o tom komaxitu pojem mám a zrovna ta stříbrná, co je na vzorečku, kterej si fotil, mi připadá jako to, co používáme na ocelový konstrukce. Nikdy jsem žádnou jinou barvu, která by takhle vypadala a byla přitom úplně hladká, neviděl. A jak už jsem ti psal i v SZ, tak jestli ten podklad pořádně nevyhladili, polezou všechny ty případný otluky a škrábance ven. S tím mám fakt zkušenost dost bohatou. Proto mě celkem i překvapuje, kdo by se s tím jebal za takhle mrzkej peníz.
Jiří, vždyť víš kdo se s tím jebe za ty peníze, a malá firma to taky není. I když tam bylo spousty slováků, nic proti slovákům - pro mě slovák či čech, jsem rozen čechoslovák. :lol:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od KJirka »

malá firma to není, ale třeba Saša Novák v Chomutově, když už asi nevěděl co s prachama, otevřel ve svým areálu taky komaxitovou lakovnu a nasadil si tam naprostý amatéry a neználky. Nevím jak dneska, možná se to už naučili, ale tak tři roky zpátky to bylo hrozný. A nebo to už taky dávno zavřeli. Nevím, přestal jsem to sledovat.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od S7rny »

Tyhle jsou z Mostu ... sada 2200,- :good: Byly slušně dojebaný ...
Přílohy
20150909_104108.jpg
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od Nemo »

wau tak kolesá na bezpečnostných pásoch som ešte v aute nevozil, vyzerá to super :good: :laugh: :laugh:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od KJirka »

ale odkud z Mostu, tam co psal Jirkaloz ? A je to komaxit ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Rozměr kol B6

Příspěvek od jirkaloz »

Tak je mám v autě, oproti první variantě na první pohled lepší. Jsou tedy jen jedním nátřikem.
Přílohy
20150922_144348.jpg

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“