Webasto a bluetooth HF - nováček

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
parek4u
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.09.2013 13:00
Bydliště: Vsetín

Webasto a bluetooth HF - nováček

Příspěvek od parek4u »

Ahoj, tak jsem si konečně také pořídil Turka a měl bych dotaz, možná bude dost hloupý tak mě hned nekamenujte.

Na turkovi je nálepka Webasto a uvnitř v autě pod ovládáním klimi takový malý modrý modul přidělaný, dle slov majitele auta tam žádné webasto nedával a ten modul je Bluetooth pro HF, které nechal montovat v original VW servise. Ovšem Kde by se tam jinak ten štítek Webasto vzal.. + To přídavné bluetooth se mi žádným způsobem nedaří spustit (jestli to bluetooth je) zkoušel jsem to najít v rádiu, na maxidotu ale bez úspěchu. Telefon to bluetooth nevidí.

Štítek Webasta
Webasto štítek
Webasto štítek
Modrý záhadný modul :
Modul
Modul
Modul 2
Modul 2
Setkali jste se už s tímto modulem ?
Díky za jakékoliv rady.
VW Touareg V6 - 176KW - 3.0 2008<- VW Passat 3B5 1.9 TDI <- VW Polo 1.4 benzín

texo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 08.03.2014 17:08

Re: Webasto a bluetooth HF - nováček

Příspěvek od texo »

Do touarega se dávaly dva typy webasto. Jeden jako příhřev při nízkých teplotách (funguje jen při nastartování studeného auta) a druhý jako nezávislé topení ovládané dálkových ovladačem či časovačem umístněným u horní interiérové lampičky.

Ten modul, není to náhodou nějaký pozůstatek antiradaru :-) ? Pro zjištění funkčnosti bych šel po kabeláži a podíval se, jak a kam je to zapojené, případně podle štítku na modulu zjistil co je to zač.

Sintom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 23.01.2012 20:28

Re: Webasto a bluetooth HF - nováček

Příspěvek od Sintom »

Příjde mi to jak infra vysílač pro bezdrátová sluchátka. nemáš v zádu v opěrkách monitory ?

Uživatelský avatar
parek4u
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 06.09.2013 13:00
Bydliště: Vsetín

Re: Webasto a bluetooth HF - nováček

Příspěvek od parek4u »

Čau díky za odpovědi, konečně se mi podařilo dovolat bývalému majiteli, tak v účetnictví dohledal že ten modrý modul je opravdu Irda pro bezdrátové sluchátka ke stropnímu DVD. A to webasto bude asi opravdu jen příhřev motoru. Když jsem googlil číslo co je na štítku tak mi to našlo jednou ten příhřev a jednou zase klasické topení na dálku, takže odhaduji to na ten příhřev.

Příští týden s tím pojedu do servisu a zkusím se tam domluvit na rozšíření příhřevu o dálku pro nezávislé topení.
VW Touareg V6 - 176KW - 3.0 2008<- VW Passat 3B5 1.9 TDI <- VW Polo 1.4 benzín

Odpovědět

Zpět na „Touareg“