Zabouchlé klíče - zaslepené zámky (bez vložek) - vyřešeno

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
kobul80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 31.03.2011 01:29
Bydliště: Beroun

Zabouchlé klíče - zaslepené zámky (bez vložek) - vyřešeno

Příspěvek od kobul80 »

Čus všem, omlouvám se za téma, které se tu už několikrát řešilo, ale bohužel na můj problém jsem řešení nenašel :-( Mám GIV 2002 a protože mám v háji mikrospínač na otevřené/zavřené dveře u řidiče, po 30s se mi zamklo auto a klíč leží na sedačce spolujezdce, taktéž náhradní klíč, kterej jsem zrovna shodou okolností měl v tašce. Mám akorát tu origo plastovou šablonu. Záslepky na zámcích, ale když u řidiče vyndám záslepku, je tam jen díra. U kufru zámek je, ale nejde do něj strčit klíč (to už jsem zkoušel dřív, s kovovým klíčem, zkoušel jsem to i prostříkávat WD40, ale marně). Ještě dveře u řidiče nejsou dobouchnutý, ale jen na tý první západce. Drátem se dovnitř dostanu, snažil jsem se marně zmáčknout tlačítko odemykání na dveřích, asi bych to dokázal, ale pak jsem se tu někde dočetl, že to tím stejně nejde otevřít. Takže asi dvě možnosti - buď se tam dostat dírou místo zámku u řidiče, nebo nějak tím kufrem (zámečník?). Pokud by někdo poradil, budu vděčný, kdyby to někdo dokázal otevřít, rád zaplatím (auto stojí kousek od Soběslavi). Už se mi to jednou stalo a frajer přijel a rozbil okýnko, to dokážu nakonec taky, ale beru až jako poslední možnost.
Naposledy upravil(a) kobul80 dne 23.09.2015 19:04, celkem upraveno 1 x.

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabouchlé klíče - zaslepené zámky (bez vložek)

Příspěvek od pohodarkajik »

jestli dokazes vyndat zaslepku, strc tam plochy srouovak a odemkni

kobul80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 31.03.2011 01:29
Bydliště: Beroun

Re: Zabouchlé klíče - zaslepené zámky (bez vložek)

Příspěvek od kobul80 »

Za plastovým krytem u řidiče nic nebylo - otočit jde, mikrospínače cvakaj, ale nic se nestane - asi byl původní majitel důslednej :-( U spolujezdce záslepka je, ale moc se mi jí nechce páčit pryč, abych nakonec zjistil, že je to stejnej případ, jako u řidiče :-(

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabouchlé klíče - zaslepené zámky (bez vložek)

Příspěvek od pohodarkajik »

tak jestli mas auto v safe rezimu jako ze asi jo, tak jedinne okynko, nebo vytahnout klice

kobul80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 31.03.2011 01:29
Bydliště: Beroun

Re: Zabouchlé klíče - zaslepené zámky (bez vložek) - vyřešeno

Příspěvek od kobul80 »

Přijel pán, nafoukl balónky u dveří spolujezdce, drátem dal na stranu tašku, přitáhl si klíček a zmáčkl na něm "otevřít" ... Stálo mě to sice 1500, ale nemusel jsem nic rozbíjet a sbírat dalších x let střepy na koberci.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“