Radio s navigací MFD jak se dá odblokovat?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
dexonen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02

Radio s navigací MFD jak se dá odblokovat?

Příspěvek od dexonen »

Zdravím přátelé dnes jsem byl navštívit kamaráda který dělá na jednom nejmenovaném vrakovišti kde mi hned ukázal novej vrak co dotáhli. Je v něm 2 din dekor carbon super stav palubky pouze madla trochu podřená, ale hlavně co mě velice zaujalo toto radio s navigací MFD které je prý bohužel ale zablokované. ale pustili by ho levně.
Takže mé otázky zní:
1) dá se nejakým způsobem toto radio odblokovat popřípadě kde? (jestli ano tak za kolik ? )
2) co vše bych musel k tomu rádiu z toho auta dostat? aby vše fungovalo i navigace
3) mé auto ma pouze polodot a 1din radio je hodne složité do té palubky dostat ten 2din se vším všudy.
4) dale by mě zajímala cena tohoto radia?
V tomhle jsem naprostý laik tekže potřebuji co nejvíce informaci.
Předem děkuji za veškeré informace.
Přílohy
20150504_164826.jpg
20150504_165012.jpg

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio s navigací MFD jak se dá odblokovat?

Příspěvek od M@rty »

1.No pokud není uplně zablokované,tak ho stačí nechat hodinu zaplé(poté pujde zadat kod,pokud je),jinak myslím že se najdou nějake fitmy na odblok,nevo vw.
2.mfd,kabeláž+ antenu,nejlíp i kabeláž na cd changer,changer a držák do kufru.To bude komplet.
3.jde to udělat,ale je to pakárna.někde je tu i návod.
4.od 3 do 5tis.nejčastější cena byvá,3,5tis,4,5tis.
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

vita.polak20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 06.04.2015 21:05

Re: Radio s navigací MFD jak se dá odblokovat?

Příspěvek od vita.polak20 »

Zdravím potřeboval bych radu měnil jsem Baterku a rádio po mě chce kod...jenže na rádiu žádný 4místný kod nemužu najít co se s tím dá dělat?zkoušel jsem 0000 to mi radil kamarád a ukázalo se mi unit blocked! musím kvůli kodu do servisu?? nebo se dá kod něják zjistit? íky za radu :(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“