Climatronic

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Climatronic

Příspěvek od Qido »

Jirka. píše:
jirkaloz píše:1200,-
http://www.mihocar.cz/motorek-topeni-na ... 1/d-98801/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo, tak samozřejmě že někteří chtějí za jetý i 1200kč. Ale jestli mě máš chut nějak podpořit tak ti tu cenu klidně zaokrouhlím na celé tisícovky nahoru, abys nemusel zbytečně rozměnovat :laugh:
:good:

Pitr2204
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.10.2012 21:15

Re: Climatronic

Příspěvek od Pitr2204 »

Za 1200 Kč pošlu kterýkoliv na klimu (nové)
Naposledy upravil(a) Pitr2204 dne 28.09.2015 19:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Climatronic

Příspěvek od jirkaloz »

Tak jsem se k němu troufal dostat jen sundáním spodního krytu palubky a ani ťuk. :(
Neví někdo, čím začít u demontáže palubky na straně řidiče? No kdyby se našla dobrá duše která by mi to na straně řidiče vyměnila bylo by to fajn. Samozřejmě za úplatu a v okolí.

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Climatronic

Příspěvek od jirkaloz »

No smekám klobouk nad tím, kdo to vyměnil.
Dnes podruhé jsem se na to chtěl mrknout a ani za boha mi nešel sundat ten krycí plech toho motou, abych se dostal k těm šroubkům.
U toho krycího plechu jsem sundal snad všechny tři šrouby co jsem viděl.
Navíc jsem demontoval co jsem mohl, ale přesto se mi to nepodařilo.
Přílohy
20151011_104756.jpg

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Climatronic

Příspěvek od jirkaloz »

Nedalo mi to a šel jsem na to znou. :D
No a mám hotovo, chyba smazána a znovu se už neobjevila, dík za díl Jirka.
Ten plech nešel sundat, nahoře u palubky je chycen 2x šroubem a na ten horní nebylo ani vidět natož ho vůbec vytočit. Nakonec jsem byl nucem ten plech kracet vyhnout abych se k tomu servu vůbec dostal. jinak je ten plech alespoň u mě chycen pěti šrouby, dva u tunelu, jeden uprostřed a dva nahoře za budíkama.
Rozebral jsem tedy ten vadný a motorek co je v něm běží velmi slušně, myslím že celá chyba je v tom bílém kolečku, chová se to jako potenťák, takže zřejmě dává informace jednotce jak je natočen.
Přílohy
servo.jpg

Lukáš12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 19.10.2014 00:13

Re: Climatronic

Příspěvek od Lukáš12 »

Cauky mam problem s topením u climatroniku topi me pouze jedna strana a to jen práva cili u spolujezdce a ta leva fouka uplne silene studene newite nekdo co stim skousel sem pres vag zakladni nastaveni klapek nepomohlo to porad stejny i přes ten dvoj klik taky nic ale motorky jedou tak nerozumim tomu proc jedna strana fouka studene budu rád za kazdou radu

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Climatronic

Příspěvek od jirkaloz »

Tak ti to muselo hodit nějakou chybu pokud to bylo napíchnutý.

Uživatelský avatar
Rochta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.11.2008 23:01
Bydliště: Březová

Re: Climatronic

Příspěvek od Rochta »

jirkaloz píše:
11.10.2015 17:53
Nedalo mi to a šel jsem na to znou. :D
No a mám hotovo, chyba smazána a znovu se už neobjevila, dík za díl Jirka.
Ten plech nešel sundat, nahoře u palubky je chycen 2x šroubem a na ten horní nebylo ani vidět natož ho vůbec vytočit. Nakonec jsem byl nucem ten plech kracet vyhnout abych se k tomu servu vůbec dostal. jinak je ten plech alespoň u mě chycen pěti šrouby, dva u tunelu, jeden uprostřed a dva nahoře za budíkama.
Rozebral jsem tedy ten vadný a motorek co je v něm běží velmi slušně, myslím že celá chyba je v tom bílém kolečku, chová se to jako potenťák, takže zřejmě dává informace jednotce jak je natočen.
Přesně jak píšeš je to potenciometr poloha klapky. tady https://www.drive2.com/l/535655128091329350/ borec objednal deset kousků z alíku a vyměnil na V158 tedy levé klapce jen ten poťák je tam i fotka umístění. A kdyby to někomu pomohlo tak tady je video https://www.servicetutorials.com/en/202 ... -16-steps/výměny V159 tedy klapka v pravo.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“