Nefunkční odblokování voliče převodovky

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Aleš Š.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.09.2015 11:02

Nefunkční odblokování voliče převodovky

Příspěvek od Aleš Š. »

Zdravím Vás všechny, koupil jsem si Touarega 3.0TDi, r.v 2006, a po chvíli ježdění mně přestalo fungovat po nastartovaní odblokování voliče aut. převodovky z polohy P, zjistil jsem, že mně přestal jít proud do elektromagnetu, který západku držící volič v poloze P uvolní. Nevíte jestli tento elektromagnet má svoji pojistku? Díky

texo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 08.03.2014 17:08

Re: Nefunkční odblokování voliče převodovky

Příspěvek od texo »

Spínač/čidlo na brzdovém pedálu je funkční? A zhasne při sešplápnutí pedálu kontrolka na přístrojovce?

Dle schématu je pojistka pro blokaci páky na pravém pojistkovém panelu palubní desky, pojistka č. 52 (5 amper).

Aleš Š.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.09.2015 11:02

Re: Nefunkční odblokování voliče převodovky

Příspěvek od Aleš Š. »

Spínač sem zkoušel měnit jako první, ale tím to není. Na přístrojové desce to svítí pořád, ale moc díky za u pojistku hned se jdu na to podívat.

Aleš Š.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.09.2015 11:02

Re: Nefunkční odblokování voliče převodovky

Příspěvek od Aleš Š. »

Tak pojistkou to také není a aby toho nebylo málo tak přestal fungovat celý středový tunel mezi sedačka, nefunguje UD ani zvedání polohy, ani jedna ŘJ nejde načíst, asi se zbláznila celá elektronika :-(

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

diag byla? pise neco?

Odpovědět

Zpět na „Touareg“