Problém s odemykáním

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Problém s odemykáním

Příspěvek od Peterka72 »

8) Ahoj klucííí , zase problém . Nemůžu odemknout auto . Mám dva ovladače , nejde to ani jedním . Diody na ovladačích svítí , takže baterky asi ok. Přes Keyless systém - bezdotykové odemykání to taky nejde . Když odemknu klíčem tak se auto odemkne ale nevypne to alarm a při otevření dveří auto začne houkat a blikat . Tak kde může být problém ? Předem díky . 8)

Micantur
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2011 19:38
Bydliště: F-M

Re: Problém s odemykáním

Příspěvek od Micantur »

To mi dělá když jedu na myčku tak na druhý den mám přesný problém jako Ty.Dokonce nešly blinkry a klima.Když auto bylo déle na slunci tak to fungovalo.
VW Touareg 2,5 TDI,R5-128KW,2004,Automat(prodáno :( ). Škoda Octavia I, 1.9TDI-81KW.2003. VW Passat Highline 2.0 TDI 103 kW,2007,automat(DSG). Audi A4 Quattro Allroad,2010,155KW,2.0 TFSi AUT

Gamstrik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 25.11.2009 21:56
Bydliště: Rokytnice v Orlických horách

Re: Problém s odemykáním

Příspěvek od Gamstrik »

Čau všichni.
Potřebuji pomoci problém s centrálním nebo alarmem.
Když odemknu auto klíčem nebo dálkáčem tak začne houkat asi po 30vreř .
A když nastartuji tak motor běží pár vteřin a zhasne.
Aku je nabitá!
A zkusil jsem i druhý klíč dělá to samé.

Děkuji mic za radu jestli to někomu už dělalo.

Uživatelský avatar
kepik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s odemykáním

Příspěvek od kepik »

Nazdárek lidi, mel sem ten sam problém, dálkač fungoval, všechny diagnostiky ukazovaly že je vše OK, ale auto dálkačem sem nezamknul ani neodemknul. Zajel jsem do autorizáku, po 2h houkání alarmu na jejich dílně mi řekli že bohužel neví čím to je ať jim to přivezu někdy na delší dobu. Cca za týden mě napadly pojistky: vyndal jsem pojistku dal ji zpátky a od té doby vše funguje jak má. Podle mě stačil nějaký restart řídící jednotky nebo něco takového asi. :)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“