Řízení

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: Řízení

Příspěvek od jaroušek »

Sullaco píše:Ahoj, hele já nejsem nějakej chytrej ale v Etce je stejný číslo řízení jak pro 3C tak pro Octávii 2 a už třetí člověk mi říkal, že musel dát akurát jiné čepy. Jinak já to našel na http://www.skoda-dily.cz" onclick="window.open(this.href);return false; kde hodně nakupuju a cena je již včetně tyčí řízení. Jakmile se k tomu dostanu tak to koupím a nechám vyměnit. Servotronic má každej Passat 3C, CC stejně jako O2.
O.k. diky

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Řízení

Příspěvek od Sullaco »

z.fousek píše:Jo bylo to k tomu odkazu. Ja mam taky rizeni koupeny jako komplet na OII a museli jsme menit cepy. Kdyz se podivas na cislo dilu tak nakonci je pismeno a to je jiny nez u passata a v servisu mi rekli ze to jsou cepy ale nevim. Mluvil jsem i s nekym z tech cc-autodily a ty mi rekli ze stejna s passatem je jenom ta skrin rizeni.
uncompromised píše:z.fousek: nevím jestli ta výměna čepů, měla být k tomu odkazu, ale v popisu zboží, je uvedeno, že to pasuje i na 3C, takže pochybuju, že by se muselo něco měnit
Tak jsem to ověřoval ještě u dodavatele a dle mojeho VIN mám naprosto stejné číslo řízení jako O2 takže ani ty čepy se měnit nemusí.

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Řízení

Příspěvek od Sullaco »

Takže řízení vyměněno, normálně to pasuje s čepy z O2.

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Řízení

Příspěvek od Ergo »

A kupoval jsi novou kabeláž, nebo jen svorkovnici?

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Řízení

Příspěvek od Sullaco »

Já kupoval jen řízení, na tom je konektor, takže starý odpojili, nový připojili, víc jsem neřešil a doufám že už řešit nebudu.

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Řízení

Příspěvek od Allbacore »

AK by mal niekto zaujem mam na predaj komplet riadenie pre Passat od 2005 do 2008 (samozrjeme pasuje aj do Octavie/Golfu). Najazdene ma 30 000km. Je to 2. generacia. Vsetko je v uplnom 100% stave, ako nove. Dovod predaja je, ze clovek ktoremu sa to objednal predal auto :negative: Cena je 200,- eur/4 800,-Kc
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Johnny5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 15.04.2010 11:53

Re: Řízení

Příspěvek od Johnny5 »

Zdravim vsetkych - potreboval, by som zistit (ak ma niekto moznost), ake riadenie z O2, pasuje na mojho passata. Za originalny diel na passata chcu 1100 E ?!?!?...!!! nedam tolko za to a hlavne, ked viem, podla toho co pisete ze to pasuje. Len mi bolo povedane, ze ake to riadenie by malo byt, lebo ze ich je vela typov aj na O2 aj na passata. Myslim, ze by urcite niekto vedel zistit podla vin cisla, aky typ riadenia mam a zistit, ake riadenie z O2 by pasovalo
WVWZZZ3CZ7E067753

DAKUJEM VAM

mbaz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 21.05.2010 07:31
Bydliště: Havířov

Re: Řízení

Příspěvek od mbaz »

Bude sediet na Passat variant 2007 riadenie z oktavie cislo 1K1423051CD?
Ak ano, staci len nahodit, alebo treba aj kodovat, atd...
M.
Passat Variant B8, 2.0, 110kw, DFGA, 10/2018
Passat Variant 3C, 2.0, 103kw, BKP, 4/2007

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Řízení

Příspěvek od Sullaco »

http://www.skoda-dily.cz" onclick="window.open(this.href);return false; poslete/zavolejte jim vin a oni vam reknou zda to pasuje. Bral jsem rizeni odsud a je stejne pro Passat ci O2. Vse bez problemu, original a vse funguje naprosto bez problemu.

Luk!n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 08.08.2011 20:50
Bydliště: Orlová

Re: Řízení

Příspěvek od Luk!n »

Mám dotaz,máme na dílně passata B6tku ... a rozebíraly jsme půl nápravy.. pátraly co to může dělat za zvuky při průjezdu nerovností... a při zatáčení... poté jsme na to přišly... jak chytí do ruky pístnicu řízení .. na pravé straně.. a hýbu stím nahoru,dolů.. tak cítím vtom vůli... tnz. vyměnit celéj ten hřeben s motorem.....
a mám dotaz, octavie II mají také elektrické... takže co jsem se dočetl na fóru v diskuzi.. tak je údajně stejný... včetně elektriky? a co ty kulové čepy? ty bych přehodil ztoho starého to je to nemenší....
protože na octavii II se dají sehnat ty řízení než na toho passata...

Díky za odpověď a upřesnění..:)

Lukas207
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 09.01.2012 19:53

Re: Řízení

Příspěvek od Lukas207 »

Ahoj uz jste to zkousel nekdo opravit?Vite nekdo co je na konci v tom obalu vymlacene?Je tam nejake futro nebo odesel obal okolo te ridici tyce?Stoji to dost penez a z mechanicke stranky se mi zda ze to nemuze bejt tak slozite to opravit.Diky za kazdou odpoved

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“