Turbo

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo

Příspěvek od Lukkii »

tak hlavně nový turbo bude lítat dalších 200 tis - takže je to low investice, která mnohdy přežije celý auto:).. Njn když si koupím B6, tak musím počítat že rozvody a turbo budou něco koštovat...O:
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Turbo

Příspěvek od KJirka »

njn. když to je asi to poslední, co ho zajímá. Jak dlouho bude to turbo jezdit.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Turbo

Příspěvek od Prochy01 »

KJirka píše:ale nikdo nedělá drama, jen si vzpomínám, co jsme ti tehdy říkali. Ale pokud je to jen "nuda" auto, tak je to v pořádku. Na B6 jsou ještě relativně levný díly. Až přesedneš do BMW, to bude adrenalin, to věřím :laugh:
Jirko, BMW ktery tenhle clovek koupi (soudě dle toho, ze se mu zda 14k za novy turbo moc) bude asi uz jednou nohou veterán a na to ty dily asi take drahé nebudou ;-))) navic se bude moc chvastat, ze ma BMW, co na tom, ze 20 let stare :laugh: :laugh: :laugh:

Rovnou se dopredu omlouvam, pokud se to dotyčného dotklo, ale z toho co tu prezentujes to nejde jinak ;-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

orin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.03.2013 14:56

Příspěvek od orin »

Prochy v klidu nijak se mě to nedotklo, jen nevím co je na tom těžko pochopit že nechci investovat tolik už do něčeho co půjde pryč, tak by přemýšlelo 90% vás, zbývajících 10% to už musí být jen blbci nebo dobro srdeční lidi. :)
A jinak co se týče BMW a kolik mám peněz si myslím že je ztráta času se o tom s vámi bavit.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Turbo

Příspěvek od KJirka »

máš pravdu, je to ztráta času, ale protože jsme tady poměrně uzavřená komunita, jsme zvyklí si věci říkat na rovinu. Prostě to nebyl šťastnej kup, což jsme ti říkali, a tak se to teď snažíš odpálit zase dál. To je celý, je to běžný a není třeba dál o tom vést diskuzi.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Turbo

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak to já jsem teda ten 10%-tní blbec,co dá auto do cajku, pojezdí a pak prodá s klidným svědomím. :good:
Protože se mi nelíbí tato zažitá česká technika- "podojit krávu,která nedostala nažrat".
Za mě je to další podvod,tak jako ve všem ,protože nový majitel není obeznámen o těchto nedostatcích.
A tak si to takhle tady vzájemně kurvíme ten českej trh s auty ,a nadáváme, jak tu není co koupit kloudnýho.
Takže přeji těm" chytrým" ,90%-ní zastoupení, aby skočily do další pastičky,kterou jim přichystal taky "chytrý" kolega stejného smýšlení.Tak aby ta geniální myšlenka měla pokračování. A pak že není na světě krásně. :D

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo

Příspěvek od Nemo »

No s tým BMW to fakt nevidím ružovo... Ak nemal na banány pri pašíkovi u BMW určite mať nebude :laugh: :laugh: Ale taká 320D z roku 95-98 by mu mohla vyjsť a tam sa dajú aj diely za dobrý peniaz zohnať. Všetko čo je nad 2008 a origo súčiastky alebo origo servis, to im tam to auto po servise môže nechať ako zálohu kým dosporí zvyšok nákladov účtovaných za servis :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Turbo

Příspěvek od Qido »

Taková e90 320d s N47D20 je absolutně nejlepší volba! :laugh: :budo:

A nemo v 95 až 98 se 320d ještě nedělalo.

Nééé trošku to tady hrotíme. Koncern je koncern a má svoje limity. :drinks:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re:

Příspěvek od ricom »

trochu jsem tě tady pozoroval pane.. a trochu jsem tušil co se stane..
radost koupit auto po tobě.. žel bohu magorů co to koupí je stále dost a i zde se to podobnýma hemží..

a máš pravdu co se týče BMW a tvé finanční gramotnosti to asi nemá cenu o tom diskutovat.. stačilo co jsi předvedl tady..
orin píše:Prochy v klidu nijak se mě to nedotklo, jen nevím co je na tom těžko pochopit že nechci investovat tolik už do něčeho co půjde pryč, tak by přemýšlelo 90% vás, zbývajících 10% to už musí být jen blbci nebo dobro srdeční lidi. :)
A jinak co se týče BMW a kolik mám peněz si myslím že je ztráta času se o tom s vámi bavit.

orin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.03.2013 14:56

Příspěvek od orin »

Víte h***o v jakém stavu je to auto a co vše je na něm uděláno.,jste jenom přechytralí mudrcove kteří si hrají na VWbohy. Taky jsem vás nějakou dobu sledoval ale pak už jsem neměl nervy na ty vaše kázání. Kdyz někdo potřeboval nějakou pomoc nebo poradit tak jste z něho udělali hned blbce, bohužel ne každý je takový chytrák jako vy, a nedej bože že si chtěl dát do auta něco co není originální VW, to byl odsouzen na 1000ran bičem. Tak se mějte mistři.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Turbo

Příspěvek od ricom »

pa a pozdravuj na BMW :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo

Příspěvek od Nemo »

Qido pravda :blush: to boli 318 a 325 :-) A presne N47D20 je ideálny voľba :laugh: :laugh:
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo

Příspěvek od Lukkii »

hele pane ja si na to tvoje turbo vzpomel dnes, kdyz jsem v Rakousku stoupal ke Grossglockneru do 2.500 mnm, dvojka/trojka, 12km. To dostane mj i turbo celkem zahul, teplotu oleje jsem mel 110.(a to se jeste najdou hovada co to nahore ihned vypnou a jdou od toho :-D) Mno takze to jen chci rict, ze pak ocenis kvalitu, holt za vyssi penize..-)
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Turbo

Příspěvek od KJirka »

nevím, jestli jsou to přímo hovada, ono těch lidí, kteří se o to zajímají tak, jako my tady tolik zase není. Takže běžnej uživatel prostě zastaví a z neznalosti vypne motor. Fertig.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Turbo

Příspěvek od hkr »

A tak ono to tak hrozny zase neni, tak tisickrat horsi je dat zahul studenymu motoru... A 110 st mam na octavce permanentne na dalnici, to vita na b7 myva i 130st :laugh:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“