Muj basis Golf IV přerabka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od oneb1t »

jo je to can takze shanej vsechno CAN :)
komfortku nehledej az budes mit kabel tak ji prectes po kabelu co mas za verzi (ale stejne pujde nakonec pryc)
je pod krytama pod volantem
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od majrek001 »

ale on komfortku nemá, když má švihadla, ale má centrální jednodku!! potřebuje komplet i s komfortkou!
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Co mam? Central loking to nema taky :). Ja myslel ze kdZ nemam nic zeje jedno co tam dam hlavne aby to byl can at uz je to cokoliv co sim si precetl ze by to melo byt neco z usetrenim kabelu ze jich neni tak mnoho asi ze je tam vic jednotek nekde cetl jsem to v kinze jak na to tak me neukamenukte hosi :).

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od majrek001 »

je to jedno akorát nemíchej 2,5 G a 3G do sebe

to byla reakce na to ti psal za nesmysl, že máš počkat na kabel aby si zjistil jakou tam máš komfortku, protože tam máš centrální jednotku.. takže musíš vyměnit za komfortku + 4x dveřní jednotka kabeláž atd
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Diky ano ze musim do dveri dostat jednotky chapu ty jednotky uz pak jsou jako servo motorky na central ze?

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od oneb1t »

majrek001 píše:je to jedno akorát nemíchej 2,5 G a 3G do sebe

to byla reakce na to ti psal za nesmysl, že máš počkat na kabel aby si zjistil jakou tam máš komfortku, protože tam máš centrální jednotku.. takže musíš vyměnit za komfortku + 4x dveřní jednotka kabeláž atd
ono se to musi i prepinovat nebo vymenit kabelaz
a za tu mystifikaci s komfortkou sorry :D ja mam taky jen centralni jednotku
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Hosi budu si muset neco zitra precist jsem z tech jednotek paf :-)

Jak zjistím co mám za verzi? zda 2.5 G nebo 3G?
centrál a dálku udělam asi z Uni sady s kvalitním klíčem popravdě se mi nechcou měnit zámky :D.
zbytek bude originál. už se dohaduji s člověkem na bežový interier. ale za auto chce min jak za tapec :D problem je vtom ze auto je na druhem konci UK a bez technicke :(.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od oneb1t »

to je celkem logicky ono to vymontovat je docela otrava :D a prace v UK je za trosku jiny penize nez v CR
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od majrek001 »

proč bys měl přehazovat zámky do těch vystřelováků dáš jen nový planžety, který ti vyřežou podle tvých původních klíčů (planžety nový budou mít všude skladem kde vyřezávají autoklíče?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Wíťa »

A mas 2.5 g ;-)
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Kluci super ;) tak oblozeni bude pristi mesi ukecal jsem ho vymontuju si to sam hosi :). Diky moc


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Zitra jedu pro komplet 4x cele dvere i s el. Zrcatky to vse za 80£ ve stribrne metalize ;). Jeste musim sehnat comfortku plus kabely :) a casem maxidot budiky a packu pod volant a budu happy :) jo jeste vystrelovaky hosi :)

P.s.
Dvere jsou doma ;) trochu zaprasene ale to se vycisti :) jednotka je 1J0 959 799 AH pan mi rekl ze je to s dieslu ,bude mi to teda slouzit? Nebo jsem domu pritahl zbytecnosti? Ja si myslim ze co se tyce komfortu tak je to jedno zda jde o diesel nebo benzin ze jo hosi? A co vubec ta moje nova komfortka dovede? Dekuji :)
Sent from my iPhone using Tapatalk

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Ahoj jelikoz jsem majitelem 1.4 16V tak ani u me neni vyjimka mizejici olej, tak sem se rozhodl nez udelam servisni opatreni, ze se kouknu a vocistim mista kde to tece. A jak pak tak cistim tak si vsimam ze v zadu za motorem kousek id cerne skrinky plastive je volnej jeden kablik s konektorem viz foto sorry za kvalitu foceno predni kamerou na telefonu zadni nedunguje :(
ImageUploadedByTapatalk1445079226.057053.jpg
ImageUploadedByTapatalk1445079215.993475.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od tornado1 »

dal bych vše 3G komfort...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Pajinuk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.09.2015 15:49

Re: Muj basis Golf IV přerabka

Příspěvek od Pajinuk »

Sehnal jsem 2,5g. :). Myslim ze to bude stacit :) kdyz tak kdyz se zase naskytne moznost neco sehnat pak po uvazuji ted uz jen shanim maxidot budiky a kabelaz pro komfortku ke dverim na el. Okna, central a el. Zrcatka :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“